Въпроси относно: phpbb форум

Да, има.
phpBB, който е бил онлайн може, ли да се промени структурата на пермалинковете по директории, или директория за да се пусне на локалхост.
Да поясня, че сайта е записван и пермалинковете са каквата е била структурата онлайн.
Т.е. води към форум.ком/индекс/пост(борд)
Искам да води към папка/***

Но ми се струва, че май не може.
 
Да поясня, че сайта е записван и пермалинковете са каквата е била структурата онлайн.
Т.е. води към форум.ком/индекс/пост(борд)
Искам да води към папка/***

Но ми се струва, че май не може.
не знам на какво искаш да го подкараш. Ако имаш софтуер който имитира "сървър" за да ползваш локално сайт/форум или си имаш сървър, се съобразяваш с пътеките за всяко. Обикновено локалните инсталации са с IP, locallhost и т.н. Нямам представа какво се опитваш да правиш и гадая с отговорите. Няма как в браузъра да отвориш /папка. Дори и на компютъра като търсиш/влизаш в папки автоматично или ти трябва да изпишеш C://papka - точен адрес до локацията.
 
  • Haha
Реакции: Sky
не знам на какво искаш да го подкараш. Ако имаш софтуер който имитира "сървър" за да ползваш локално сайт/форум или си имаш сървър, се съобразяваш с пътеките за всяко. Обикновено локалните инсталации са с IP, locallhost и т.н. Нямам представа какво се опитваш да правиш и гадая с отговорите. Няма как в браузъра да отвориш /папка. Дори и на компютъра като търсиш/влизаш в папки автоматично или ти трябва да изпишеш C://papka - точен адрес до локацията.
Не е бекъп.
Свален е със структурата, с която е бил онлайн. Но сега не е онлайн.
Пермалинковете са от настройките на самата платформа и поначало не се е разпределяло по директории.
 
пак гатанка :) е хубаво ако е свален със структурата и базата данни си е ..баш бекъп все едно :) А иначе все още не зацепям какво се опитваш да направиш, но пожелавам успех :)
П.П. Смеещия се Sky да го обясни по-добре щом му е много смешно.
 

Горе