Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

phpBB-то ли да оценявам? Ооо не чакай 1337 системата, за да се добави нов артикул... И как да ти оценим "системата", като няма никакви функции достъпни за потребителя, освен да се добави артикул. Пък не се и знае дали скрипта е ваш. Коментираме дизайна понеже той е първото нещо, което се забелязва, а външния вид на сайта е отвратителен.

Хахахахах 1337 системата вика :D Какви функции искаш? Излитане до космоса, превеждане на пари в банковата ти сметка? Уроците ги добавям аз. Дори и да има някакви функции как ще я оцениш като не знаеш как е написана? :D Поредната глупост, която написа преди малко. Като не ти харесва не влизай в сайта. Не те карам насила. Ясно е колко разбираш от дизайни, приливане на цветове и тн. Освен това всеки си има различен вкус. Няма дизайн, който да се харесва на всички. По-добре си запази тъпите коментари за себе си. Дори и да не беше phpbb, а писана система, как щеше да я оцениш като функциите, които ще имаш, ще са същите като в другите форумни системи. Няма да откривам топлата вода, след като вече хората са я открили. Не виждам какъв е проблема в това, че я използвам. Както казах хейта ви няма да ми попречи. Ще продължавам да помагам на хората с каквото мога, пък вие си говорете. :beer:
По-добре да се регнете и да помагате вместо да пишете някакви подобни коментари. ;)
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Тези или пък тези общности помагат на хората, а не твоят сайт. Където трябва съм се регнал и помагам, и не малко съм помагал. А относно колко разбирам от дизайни - никой до сега не ти е харесал дизайна и на мен не ми харесва, а пък ти ходи ми разправяй за преливане на цветове (оранжево с зелено или лилаво това ли ти е комбинацията :lol: ). Никъде не съм казал, че phpBB е лоша система, напротив добра е, но какво да оценявам на една готова система? "Помагай" си на хората, но аз споделих сайтовете, които наистина помагат на хората. :)
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Зелен е бутона за вход, за да се отличава и набива наочи. Оранжеви са хипервръзките, логото е лилаво, а то скоро ще се смени. Явно не си ме разбрал относно другите неща. Между другото кога за последно посети сайта, защото да не ми говориш за стария дизайн, който беше зле. И какво визираш под това, че не помагам? Има уроци, полезни теми, както и общи дискусии. Хейтвай си колкото искаш. Забавляваш ме :D
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Уотсън пита Холмс:
- Холмс защо никога не сте се женили?
- Елементарно, Уотсън. Женитбата създава цял куп проблеми. Представете си. След тежък ден седите в креслото. Почивате си. Четете вестник. Изведнъж чувате на предната врата жена ви да вдига врява. В същото време чувате на задната врата вашето куче да лае. Кой ще пуснете да влезе първи в къщата?
- Предполагам, който вдига повече шум – отговорил Уотсън.
- Грешен отговор, Уотсън. Пускате първо да влезе кучето.
- Защо, Холмс?
- Защото, за разлика от жената, кучето спира да лае, когато влезе в къщата.
 
От: От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Хахахахах 1337 системата вика :D Какви функции искаш? Излитане до космоса, превеждане на пари в банковата ти сметка? Уроците ги добавям аз. Дори и да има някакви функции как ще я оцениш като не знаеш как е написана? :D Поредната глупост, която написа преди малко. Като не ти харесва не влизай в сайта. Не те карам насила. Ясно е колко разбираш от дизайни, приливане на цветове и тн. Освен това всеки си има различен вкус. Няма дизайн, който да се харесва на всички. По-добре си запази тъпите коментари за себе си. Дори и да не беше phpbb, а писана система, как щеше да я оцениш като функциите, които ще имаш, ще са същите като в другите форумни системи. Няма да откривам топлата вода, след като вече хората са я открили. Не виждам какъв е проблема в това, че я използвам. Както казах хейта ви няма да ми попречи. Ще продължавам да помагам на хората с каквото мога, пък вие си говорете. :beer:
По-добре да се регнете и да помагате вместо да пишете някакви подобни коментари. ;)
Пич слез на земята. Как всеки ти казва, че дизайна не струва и веднага минава в категорията "Ясно е колко разбираш от дизайни" ...
Аз не се имам за голям дизайнер, ама се присъединявам доброволно към групата на неразбиращите.

Цветовете са добри ... ако си далтонист
Layout-a е перфектен ... ако го гледам на телефон или калкулатор ... на моя 27" монитор за 30 секунди ми се изкриви вратлето, че новините са нЕкъде У дЕсно.

itc2.jpg

Разбира се трябва да се адмирира и нескопосания опит за responsive design

itc1.jpg

А бе готин си е сайта ... някъде за 199Х година
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

По принцип дизайнът е важен, а тук хората имат едно по-набито око и като цяло наистина е поостарял, но честно казано най-важното в един форум е инфото вътре така че ако е доста имформативен и помага на общността си значи е изпълнил целта си. Примерно bhw и wf определено не са най-яките дизайни, но са топ форуми :)
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Хаха всеки казва, че дизайна не става. Кой е този всеки? 2-ма 3-ма хейтъри, които завиждат? Много добри специалисти са ми казвали, че всичко е наред. Като ти се изкревило вратленцето си купи шина и си сложи шише с топла вода, за да не се схване ;) Дизайна си е responsive :) Трябва само да стилизирам новите мнения от форума. Както каза @Rocksatedy, най-важна е информацията ;) Отново казвам - всеки има различен вкус отностно цветовете за дизайните. На мен така ми харесва, както и на още много хора следователно така и ще си остане. Като ще хейтвате и няма да помагате по-добре не пишете. Излишно е, защото коментара ви няма да повлияе на нищо.
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Хаха всеки казва, че дизайна не става. Кой е този всеки? 2-ма 3-ма хейтъри, които завиждат? Много добри специалисти са ми казвали, че всичко е наред. Като ти се изкрИвило вратленцето си купи шина и си сложи шише с топла вода, за да не се схване ;)
Хаха оригинално и грамотно написано.

Дизайна си е responsive :) Трябва само да стилизирам новите мнения от форума. Както каза @Rocksatedy, най-важна е информацията ;) Отново казвам - всеки има различен вкус отностно цветовете за дизайните.
Погледни пак скриншота колко точно е resposive ...

На мен така ми харесва, както и на още много хора следователно така и ще си остане. Като ще хейтвате и няма да помагате по-добре не пишете. Излишно е, защото коментара ви няма да повлияе на нищо.
И вместо да се пениш оцени това, че някой си е направил труда да ти погледне сайта и да ти посочи къде куца. А щом "на теб така ти харесва" и всеки, на който не му допада е хейтър жив и здрав да си.
Троши си главата.

Само ми обясни какъв е смисълът на темата освен да си правиш реклама на сайта...
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Хаха всеки казва, че дизайна не става. Кой е този всеки? 2-ма 3-ма хейтъри, които завиждат? Много добри специалисти са ми казвали, че всичко е наред. Като ти се изкревило вратленцето си купи шина и си сложи шише с топла вода, за да не се схване ;) Дизайна си е responsive :)
Моля Ви, научете ме и мене как се прави такъв хубав responsive дизайн, който много хора завиждат, както и добрите анонимни специалисти и самият бил гейц.
Това беше не заради сайта ти, а видът на мислене "ИМАМ ХЕЙТЪРИ КОИТО МНОГО МИ ЗАВИЖДАТ И ОБИЧАМ ДА СЕ ФУКАМ И СКИРЙТЕ СЕ МИШОЦИ И СЪМ МНОГО ВЕЛИК".
Сега по-сериозно.
Има разлика между хубав и грозен отзивчив дизайн. Седни и научи за media queries за css.
И това, което по принцип ме дразни най-много е, че вие, повечето "дечица", забравяте за нашият хубав български език и се правите на интересни. На български е хубаво да се пише грамотон и на български (схващаш ли?). Защо, о заблудени народе, пишете ъпдейт, вместо обновяване. Повечето чуждици имат аналог на нашия прекрасен език.
О да, като правиш забележки на някой друг, първо се увери, че поне коментара си го написал правилно.
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Всеки може да направи правописна грешка. Повечето даже не знаете правилата за препинателните знаци. Хаха дечица вика :D По-добре не говори като не знаеш велики разбирачо ;) Виж си твоя коментар как е написан и тогава говори за другите. Не виждам какъв проблема дали ще е ъпдейт или обновление - с едно и също значение са. Вместо да ми предлагате какви уроци, екстри, статии и тн. да добавям, вие ми приказвате някакви простотии. Дизайнът е изчистен - без излишни глупости и не натоварва очите. Не съм казал, че е перфектен, но е много по-добър от на мнооооооого други сайтове. Мисля, че е време да спрете темата за дизайна и да почнете да пишете смислени неща, които ще бъдат от полза на хората. Ползвайте за пример коментара на@СТАН.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Аз пък мисля, че е време администраторите да затворят темата. Достатъчно реклама си направи. :)
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Всеки може да направи правописна грешка. Повечето даже не знаете правилата за препинателните знаци. Хаха дечица вика :D По-добре не говори като не знаеш велики разбирачо ;) Виж си твоя коментар как е написан и тогава говори за другите. Не виждам какъв проблема дали ще е ъпдейт или обновление - с едно и също значение са. Вместо да ми предлагате какви уроци, екстри, статии и тн. да добавям, вие ми приказвате някакви простотии. Дизайнът е изчистен - без излишни глупости и не натоварва очите. Не съм казал, че е перфектен, но е много по-добър от на мнооооооого други сайтове. Мисля, че е време да спрете темата за дизайна и да почнете да пишете смислени неща, които ще бъдат от полза на хората. Ползвайте за пример коментара на@СТАН.
Я да видим. Ти си едно 18 лапенце, което от 5 години се е занимавал с уеб дизайн. Мило детенце, ако за 5 години си научил толкова, предлагам ти след още толкова да се занимаваш сериозно (поне ще имаш основателни причини да се фукаш). Доста си надъхан, това е хубаво. Лошото е, че е напразно. Седни, научи, експериментирай и после започвай да правиш сериозни проекти.
Би ли уточнил от кои други сайтове за видео-уроци твоят сайт е по-хубав?
Не казвам, че си инфантилен, обаче със същия успех можеш да стартираш сайт за новини и да сложиш клипове от бнт и бтв например.
Не виждам какъв проблема дали ще е ъпдейт или обновление - с едно и също значение са.
Точно заради това лапенцата като тебе унищожават българският език.
Това не е поредния едноседмичен проект, който копира предишен или друг. Отне ми доста време докато измисля цялата конструкция.
...
!Търся сериозен екип, който да ми помага!
Отнело ти доста време, за да измислиш конструкцията на система за някакво си странициране?
Окей, виж, ако искам чрез добавяне на видео-уроци в каталози на сайтове, защо трябва да избера твоят сайт? Кажи ми поне 3 причини, поради които някой ще избере твоят сайт, а не някой друг.
И още нещо - в началото беше казал, че "сте" започнали с 125 урока. Не гони количество, а качество. Уроците, които аз видях са на английски. Мислиш ли, че ако някой е в състояние да разбере сложните термини в уроците, и то на чужд език, ще ги намери чрез твоя сайт?
Може би ще излезе нещо от теб, обаче трябва да спреш да се държиш като "ВИЖТЕ МЕ СМОТАНЯЦИ, АЗ СЪМ МНОГО КУУЛ И ВЕЛИК И УМЕН И КРАСИВ", защото се излагаш.
Искам да чуя вашето мнение за ITC. Приемам всякакви коментари.
Хаха всеки казва, че дизайна не става. Кой е този всеки? 2-ма 3-ма хейтъри, които завиждат?
..
Отново казвам - всеки има различен вкус отностно цветовете за дизайните. На мен така ми харесва, както и на още много хора следователно така и ще си остане. Като ще хейтвате и няма да помагате по-добре не пишете. Излишно е, защото коментара ви няма да повлияе на нищо.
Ти да не си жена? Искаш да хем да чуеш мненията ни, хем лаеш. Ако не искаш да чуеш истините, недей да питаш :)
edit: след малко проучване разбрах, че търсиш екип в cs-bg.info , използваш ask.fm и се правиш на велик. Недей :)
off/
Оу, почти щях да забравя, аз съм на 19 години и се радвам когато подразня заслужаващите това, наричайки ги "лапенца" въпреки, че нямаме много разлика в годините :D Страшно много се изнервят :D Имаше едно момиче, което е с няколко часа по-малка от мен и много се дразнеше :D
 
Последно редактирано:
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Хахах :D тоя пост ме кара да се смея :D Така първо ще започна с уроците. Всеки един дизайнер както и девелопър трябва да знае английски език на минимално ниво(даже на много места искат английски на средно ниво). Има уроци на английски вярно е, но какъв е проблема след като е обяснено всичко. Искаш 3 причини:
-1) всички уроци са подбрани
- 2) избягване на излишно търсене в интернет
- 3) скоро ще има авторски уроци
и още много...
Така относно сайтове с грозни дизайни за уроци ще почна с uroci.net, не ми се изброяват повече мисля, че няма смисъл.
Не се правя на "ВИЖТЕ МЕ СМОТАНЯЦИ, АЗ СЪМ МНОГО КУУЛ И ВЕЛИК И УМЕН И КРАСИВ". Аз съм такъв какъвто съм, не се правя на нищо повече. Даже не харесвам такива хора. Относно екипа вече си намерих, но никога не са излишни хора, които си разбират от работата. Вие лаете, а аз хапя ;) Ами не ме дразниш, пробвай пак :D таман ме развесели :D :D :D И това, че си по-голям не те прави нищо повече от мен ;) Така, че ти ся ми се правиш ня какаъв. Ако имаш нещо съществено да пишеш тогава отговаряй в темата. Като толкова много искаш български уроци посочи ми кой уроци да сложа в сайта и ще го направя :)
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Добре е сайта, и си е риспонс отсекъде. Като дизайн/визия като за уроци е екстра - лесна навигация, оростено, ориентирано. Обаче и аз не харесвам особено видеоуроците. Може би е хубаво да ги има, но определено си трябва и цонтент.
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

68887_648277505214513_834192074_a.jpg

Те уроците трябва ти да ги правиш, а не да копираш. И responsive web design знаеш ли изобщо какво е? :D Понеже дизайна ти въобще не е responsive.
@ediz кажи ми българската дума за "responsive"... "Отзивчив"? Според мен не е много правилно да се използва като става дума за неодушевени предмети (поне в моите представи не е правилно). А "обновление" е много приятна дума за разлика от ъпдейт, просто като прекарваш много време в английски сайтове и някой път бъркаш и не се сещаш за думата в българския език, а за тази в английския и...
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Респонсив дизайн в уеб дизайна му викат на този дизайн, който се нагажда според скриин резолюцията. Този се нагажда на всички резолюции идеално
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Е ясно ми е какво responsive design, но или нещо моята резолюция (съвсем нормална 1920х1080) не се нагажда добре или дизайна не е добре. Та нали се нарича "responsive", когато сайта е приятен за гледане и следене през различни резолюции (и/или устройства), а при мен не е точно така. Може би трябва да останат само новините, понеже вече горе си имаме навигация.
 
От: Въпроси, предложения и критики / ITCommunity - Твоето IT пространство

Принципно си ти е доста големичка резолюцията :) Но аз лично от този шот нищо не мога да разбера - бая си го изрязал. Дай шот на целият браузер. При мен на тест на всичките резолюции излиза добре
 

Горе