Въпроси свързани с браузъри

eshk0

Member
От много време имам проблеми с firefox :mad: някои форуми ми ги отваря на половина, след рефреш ми го отваря или изцяло или още малко, винаги е различно :shock: ( и при опера се случва)
Форматирах компа няколко пъти и никаква промяна. Смених компа, само си взех видео картата и хард диска от стария но пак си продължава проблема. Днес взех нов хард диск, махнах стария, сега само е инсталиран win без никакви файлове в харда (музика,снимки и т.н) интересно ми е как след форматирането на компа се пази кеш-а или каквото е там.

пример: преди преинсталацията съм търсил в Гугъла internet download manager, след преинсталацията влизам в Гугъла пиша internet download manager и връзката там е на друг цвят който рече че съм го кликнал преди :shock::shock::shock:

чудя се вече къде е проблема???? Да не би да е от видео картата?
 
От: Въпроси свързани с браузъри

Вероятно е "дупка" във FireFox версията - почти всеки път ми зарежда бавно, като непрекъснато ми отчита изчакване на този адрес: dwww_objectify_ca.d.chango.com. Докато с IE нямам проблем.
 
От: Въпроси свързани с браузъри

при мен зарежда много бързо, ама с тези няколко форума дето ми ги прецаква незнам защо така става.
 
От: Въпроси свързани с браузъри

Виж тук, надявам се да намериш отговор на проблема. Реших моя проблем, като деинсталирах разширение на FireFox (Download YouTube Videos 1.5). Дори можеш да пишеш до съпорта им (от линка по-горе), отговориха ми адекватно относно запитването ми ;)
 
От: Въпроси свързани с браузъри

Проблем с интернета. Дропят се пакети затова не ти се зарежда всеки път цялата страница.
 

Горе