Въпрос за банкова сметка

Re: От: Re: От: Въпрос за банкова сметка

Спорете си. Аз имам достъп до всичките Ви данни, тъй като имам пълен достъп до базата на банката. Просто не ме интересуват.

Винаги ще има хора, които ще имат достъп до подобна информация. Все пак никой не може да пише на сляпо, нали?
Питането тук беше, по-скоро кой и каква информация ПРЕДОСТАВЯ, а не до каква има достъп.
 
От: Въпрос за банкова сметка

Щом всеки си пери ИБАНА навсякъде с името и т.н. значи всичко е наред.

За държавни такси, глоби, свидетелства за съдимост,
удостоверения и разноски по дела:
IBAN – BG 78 CECB 9790 3143 8974 01
BIC - C E C B B G S F

За гаранции по наказателни и граждански дела,
обезпечителни производства, залог в пари, възстановяване на щети:
IBAN – BG 96 CECB 9790 3343 8974 00
BIC - C E C B B G S F

За вещи лица – всички експертизи:
IBAN – BG 96 CECB 9790 3343 8974 00
BIC - C E C B B G S F

Държавен съдебен изпълнител:
IBAN – BG 69 CECB 9790 3343 8974 01
BIC - C E C B B G S F

Мисля, че темата се разясни. Nortrant може спокойно да си пише сметката на сайта ида е спокоен за финансите си.
 
От: Въпрос за банкова сметка

Абе кво почнахте да си мерите пи6ките в тази тема :).Аз пък имам ЕБАН от КАТ да си платя глобата за вече не си спомням за какво и ДЕБЕЛОТО прасе,което ми даде фишо с ЕБАН трябва да го познава вероятно Харкона по гласа:lol::lol::lol::lol:
Блъскай ЕБАН където ти свари окото,не виждам къде е проблема,освен НИАКОИ да те спонсорира случайно:)
 
От: Въпрос за банкова сметка

Предлагането на услуги в повечето случаи не е престъпление (предполагам, че не се занимаваш с услугата "убийство срещу заплащане"). Обаче е нарушение на закона да не си плащаш осигуровките и данъците, ако извършваш предлаганите услуги.

Да си дадеш номера на банковата сметка е опасно, защото така някой може да ти преведе крадени пари или да публикува номера на сметката ти заедно с призив да се дадат пари за лечение на дете. По този начин някой, който иска да ти навреди, може да те прати в затвора без да си виновен (разбира се като рискува самият той да бъде затворен - ако се докаже какво е извършил).
 
От: Въпрос за банкова сметка

това означва че и на суперхостинг.бг може да се навреди по същия начин. по тая логика дай да не излизм от нас, че някой може да ми навреди.
 
От: Re: От: Re: От: Въпрос за банкова сметка

Питането тук беше, по-скоро кой и каква информация ПРЕДОСТАВЯ, а не до каква има достъп.
Предоставя информацията, до която има достъп. Не е въпрос, дали я предоставя, а на кого. На мен това ми е работата - да предоставям информация.
 
От: От: Въпрос за банкова сметка

Блъскай ЕБАН където ти свари окото,не виждам къде е проблема,освен НИАКОИ да те спонсорира случайно:)
Този над теб го спонсорират и се чувства горд от това. Даже е публикувал чужди iban-и, за да си чеше егото.
 
От: Въпрос за банкова сметка

това означва че и на суперхостинг.бг може да се навреди по същия начин. по тая логика дай да не излизм от нас, че някой може да ми навреди.

Разбира се рискът е малък. Има и други по-лесни начини някой да ти навреди, така че вероятността някой да избере точно този метод да ти навреди е малка.

Винаги има някакъв риск да се случи нещо "лошо".
 

Горе