Въпрос за букита без лиценз

kanadeca

Member
Малко хазарт да зачекна :)

Някой има ли идея какво точно представлява законът за хазарта.

Накратко - искам да се регистрирам в едно буки. Няма лиценз за БГ и сайтът му не е достъпен от България.

Във faq БГ не е забранена. Говорих с тях и ми казаха щом държавата ти не е в нашия списък и системата те пуска - прави каквото щеш.

Тоест мога да се регна с БГ данни и да ползвам VPN.

Какво става обаче ако тръгна да внасям и да тегля?

С две думи - комисията по хазарта може ли да ми каже нещо или те си гонят само тези, които уреждат залози, не тези, които залагат?
 
Нищо никой няма да ти каже. Комисията по хазарта са едно затворено общество, което взима пари от тези, които имат, от всички казина и то не малко пари, минимум 35 000 лв годишно трябва да им преведеш, ако имаш игрална зала например. За казината цифрата е по-голяма естествено. Отделно глобите им са много солени, стотици хиляди :).
 
Въпросната зала е в сивата зона. Ако решиш да играеш не нарушаваш закон, одобено бидейки в ролята на клиент.
 
Привет, получава ли се с VPN ? Опитах през Тор, но ми дава това - Our software detects that you may be accessing the Betfair website from a country that Betfair does not accept bets from. If you believe that this detection has occurred in error please contact us for further assistance.
 
Привет, получава ли се с VPN ? Опитах през Тор, но ми дава това - Our software detects that you may be accessing the Betfair website from a country that Betfair does not accept bets from. If you believe that this detection has occurred in error please contact us for further assistance.
Привет, получава ли се с VPN ? Опитах през Тор, но ми дава това - Our software detects that you may be accessing the Betfair website from a country that Betfair does not accept bets from. If you believe that this detection has occurred in error please contact us for further assistance.
Къв тор те гони?! С ВПН всичко се оправя. Друг вариант е да ги попиташ за мирър линкове.
 
С ВПН всичко се оправя
А дали? Нали виждат ,че потребителя е регистриран в Бг... Не съм ползвал VPN досега , та затова питам на някой получило ли му се е реално да не се хабя излишно
 
А дали? Нали виждат ,че потребителя е регистриран в Бг... Не съм ползвал VPN досега , та затова питам на някой получило ли му се е реално да не се хабя излишно
Като цяло зависи и от букмейкъра. Ако проблема ти е че не може да влезеш в сайта им с ВПН се оправят нещата. Ако проблема е че не приемат потребители от България, няма как да се справиш. За кой букмейкър става въпрос ако не е тайна?
 
Няма тайни, явно просто не си прочел статията от линка на канадеца, иде реч за Бетфеър.В момента може да се логне човек,вижда си баланса ,може да тегли и да внася, но не и да играе.
 
Няма тайни, явно просто не си прочел статията от линка на канадеца, иде реч за Бетфеър.В момента може да се логне човек,вижда си баланса ,може да тегли и да внася, но не и да играе.
Да, не бях видял линка. Явно не искат българи да играят докато не си оправят проблема с лиценза. С ВПН няма да стане.
 
Слагаш си 1.1.1.1 за DNS в настройките на мрежовата карта и не ти трябват ни tor, ни vpn, ни proxy. Кво сте истерясали всичките, все едно по 100 бона на месец вадите от куци регионални мачове.
 

Горе