Въпрос за закупуване на тема?

bestlap

Member
Здравейте ! Никога не съм се занимавал с wordpress и мисля да го ползвам за направата на проста пладформа в която ще ще има статии и 3-4 линка към форум,магазин и канал в вбокс нищо специално ,но понеже ще е с фитнес насоченост исках и темата да е такава и се спрях на тази >> http://themeforest.net/item/gym-ext...27&WT.z_author=Chimpstudio&WT.ac=search_thumb искам да ви попитам ако я закупя всички тези джади ли който се виждат в демото ги има ?И дали ако видя зор с нещо ще помогнат в процеса на настройка?
 
Последно редактирано:
От: Въпрос за закопуване на тема?

Щом никога не си се занимавал с Wordpress и сайта ще е нещо семпло защо не заложиш на HTML примерно това.
Лесна инсталация само копи пейст и после с един HTML редактор сменяш текста, линкове и си готов, за 2 часа работа, е трябва да имаш основни познания по HTML и CSS де, но пък всичко е много по-опростено.
 
От: Въпрос за закопуване на тема?

По принцип всички джаджи ще ги имаш от демото, понякога да настройш темата за да придобие този вид от демото не е никак лесна задача, но обикновенно в темите си има подробен файл с описание как да настройш всичко. Така, че не би трябвало да имаш проблеми.
 
От: От: Въпрос за закопуване на тема?

Щом никога не си се занимавал с Wordpress и сайта ще е нещо семпло защо не заложиш на HTML примерно това.
Лесна инсталация само копи пейст и после с един HTML редактор сменяш текста, линкове и си готов, за 2 часа работа, е трябва да имаш основни познания по HTML и CSS де, но пък всичко е много по-опростено.

Да това ми допадна :) благодаря за предложението ще видя какво ще направа :D
 
От: Въпрос за закупуване на тема?

Ето ти и още много идеи за теми, разбира се можеш да заложиш и на wordpress тук много колеги ще ти помогнат, ако имаш проблеми, защото почти всички ползват тази платформа.
 
От: Въпрос за закупуване на тема?

Ето ти и още много идеи за теми, разбира се можеш да заложиш и на wordpress тук много колеги ще ти помогнат, ако имаш проблеми, защото почти всички ползват тази платформа.

Благодаря много има 3-4 който наистина ми харесаха а само да попитам как се използват тези PSD файлове ?И като цяло като сваля темата и е в html как да я инсталирам ?Защото тези който са в .php ги поставям в папката с темите и в админ панела ми се показва веднага и мога да я включа :)
 
От: Въпрос за закупуване на тема?

Поставяш всички файлове който се намират при файла index.html заедно със него разбира се в основната директория и готово, PSD файла е да си правиш корекции по дизайна, но корекции се правят и през CSS, затова казвам, че трябва да имаш основни познания...
 
От: От: Въпрос за закупуване на тема?

Поставяш всички файлове който се намират при файла index.html заедно със него разбира се в основната директория и готово, PSD файла е да си правиш корекции по дизайна, но корекции се правят и през CSS, затова казвам, че трябва да имаш основни познания...

Жив и здрав да си !
 
От: Въпрос за закупуване на тема?

По-добре дай още 10-15$ за WP тема (обикновено толкова е разликата между HTML дизайн и тема). Ако в бъдеще решиш, че всъщност ти трябват още доста неща по-сайта един CMS си е предимство.
А и няма нищо сложно в настройването на една WP тема. Ще убиеш същото време (може и по-малко) , ако тръгнеш да правиш статични страници, пък после и на ръка да ги добавяш в индекса.
 
От: Въпрос за закупуване на тема?

Благодаря за съветите имам последен въпрос колко е трудно преминаването от HTML към PHP тема ?Примерно ето това го направих и ми върши работа само трябва 2-3 неща да се добавят и като цяло нищо друго не ми е нужно >> http://muscle-damage.com/index.html
 
От: Въпрос за закупуване на тема?

С wordpress ще имаш по-големи възможности постоянно можеш да го надграждаш и добавяш нови функционалности с плъгини, докато HTML си е обикновена статична страница максимално опростена.
Ако смяташ да добавяш и магазин, както гледам направо си взимай една wordpress тема и си готов тролски е прав като се замисля.
 
От: Въпрос за закупуване на тема?

С wordpress ще имаш по-големи възможности постоянно можеш да го надграждаш и добавяш нови функционалности с плъгини, докато HTML си е обикновена статична страница максимално опростена.
Ако смяташ да добавяш и магазин, както гледам направо си взимай една wordpress тема и си готов тролски е прав като се замисля.

Да ,но аз видях ,че има някаква възможност да се премине от хтмл към wordpress и да изглежда 1 към 1.Защото така направено на вид ми допада ,но ми се иска да е по-функционално ето такива клипове видях >> https://www.youtube.com/watch?v=5fKN2XbThHY

 
От: От: Въпрос за закупуване на тема?

Да ,но аз видях ,че има някаква възможност да се премине от хтмл към wordpress и да изглежда 1 към 1.Защото така направено на вид ми допада ,но ми се иска да е по-функционално ето такива клипове видях >> https://www.youtube.com/watch?v=5fKN2XbThHY


Аха ако можеш да си напишеш сам тема по HTML template ....
Както казах прежали малко повече, за да си спестиш работа в бъдеше.
 
От: От: Въпрос за закупуване на тема?

Аха ако можеш да си напишеш сам тема по HTML template ....
Както казах прежали малко повече, за да си спестиш работа в бъдеше.

Благодаря! Ще търся някоя по-читава тема която да не е 60-60 $
 
От: Въпрос за закупуване на тема?

Да не отварям нова тема, пък и тази е свързана с въпроса ми. Някой ползвал ли е: Coupon theme или Rabat , да каже мнение. Също така някой ако има една от тези теми за продан, може да ми пише с цена.
 

Горе