Въпрос за закупуване на тема?

kpetrov

Well-Known Member
Никога не съм купувал, добре как става дават ти темата в зип формат ли, или? Смисъл ако е така в зип, не мога ли после да го дам тоя зип на н-на брой други хора?
 
Поредната...
Ами айде 1 път дай отговор по поредната... вместо да се заяждаш на дребно...не знам с кой какво делиш, аз питам нещо, стига с това разводняване...

Човече ти под други теми се заяждаш и с други, не те знам какво мериш.
Ти ли си собственик на сайта? Ако си добре, разбирам...
Бил за Бизнес сайта, като е за бизнес, както ти го разбираш, защо са тези секции за помощ на останалите и за въпроси и отговори, теб ли да питаме или Блинки...
 
Никога не съм купувал, добре как става дават ти темата в зип формат ли, или? Смисъл ако е така в зип, не мога ли после да го дам тоя зип на н-на брой други хора?

Разбира се, че можеш да преебеш другарчето си винаги и по всяко време!

Много се страхуваш да не ти откраднат идеята за сайта, смяташ че всеки иска едва ли не да те прецака - чудиш се какви хартии да подпишеш за да не може съдружника ти да те ритне.... а ти самият искаш да го направиш това.

Мисленето ти е прецакано и колкото по-рано го осъзнаеш това (и го промениш) толкова по-добре за теб.

Ето ти безплатни теми колкото искаш.
 
Разбира се, че можеш да преебеш другарчето си винаги и по всяко време!

Много се страхуваш да не ти откраднат идеята за сайта, смяташ че всеки иска едва ли не да те прецака - чудиш се какви хартии да подпишеш за да не може съдружника ти да те ритне.... а ти самият искаш да го направиш това.

Мисленето ти е прецакано и колкото по-рано го осъзнаеш това (и го промениш) толкова по-добре за теб.

Ето ти безплатни теми колкото искаш.
Ест, че го осъзнах, хвърлих се с голямата кошница и написах куп глупости, и грешни предпоставки, които поне за нашата среда не работят така, както скочих да си мисля.
Ако това е смисъла... съм си взел поуката.

Не искам безплатна, смятам да правя няколко неща и колкото може по сериозно, а специално за видеосайта ми трябва видео тема, и доколкото рисърчнах има само две, едната е focus - изоставена, другата е The motion lite , но не ми допада функционалността.

Всеки случай не мисля, че е неизгодно, ако и някой друг има намерение да си купува теми в момента Theme Junkie предлагат всичките си теми в пакет за 49 долара.
 
Никога не съм купувал, добре как става дават ти темата в зип формат ли, или? Смисъл ако е така в зип, не мога ли после да го дам тоя зип на н-на брой други хора?
Можеш да го дадеш, но реално не е ОК. Все пак това е труда на някой. Според мен задължително платена тема и най-вече - да е доказана и съпорта им да е на ниво. Не, че ще ти отговорят за твои си настройки, но за бъгове - определено може да се разчита. Вече зависи и какви функционалности и визия се искат в задачата. ;)
 

Горе