Въпрос за Add-on domain

canopus

Active Member
Имам един проблем с адд он домейн и по-точно вече повече от 24 часа минаха след като съм пренасочил DNS-ите, а ми изписва, че страницата не е намерена. Видях, че понякога е необходимо време до 48 часа, но започнах да се съмнявам дали аз не съм сгрешил нещо.. Въпроса ми е следния: имам един основен домейн, които си е в основната директория, а отделно в директорията addon-domain.com съм инсталирал един wordpress . Въпроса ми е add-on домейна които е от друг регистратор закупен трябва ли да е насочен към директорията addon-domain.com или трябва да си остане към основната директория както си е по подразбиране и единствено трябва да сменя name servers ?
 
От: Въпрос за Add-on domain

Може да провериш и whois информацията за въпросния домейн. Ако неймсървърите са опреснени вече, може да пробваш с публичните DNS-и на гугъл:

8.8.8.8
8.8.4.4
 
От: Въпрос за Add-on domain

Като го направих това зарежда сайта, но на една бяла страница.. всичко подравнено в ляво.
Все пак зарежда сайта и предполагам, че трябва да почакам още за да се оправи

P.S. Сега видях горния пост .. Видях, че са опреснени в Who.is но как да пробвам с публичните DNS-и на гугъл: 8.8.8.8 ; 8.8.4.4
 
От: Въпрос за Add-on domain

Все пак зарежда сайта и предполагам, че трябва да почакам още за да се оправи

да, и аз мислех да пиша това което е написал nikolaicho
аз ползвам днс-ите на гоогле - махнах тези на моя интренет доставчик и е по-добре
 
От: Въпрос за Add-on domain

Да, пробвах и всичко е точно.. явно при интернет доставчика бавно се случват нещата.

Благодаря и на двамата за бързите отговори!
 

Горе