Въпрос за FB покани и блокиране

petrov321

Well-Known Member
Здравейте,
пробвам да изпратя приятелство на няколко човека но на всички ми дава това:

Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.
 
От: Въпрос за FB

Това май се получава само когато се опиташ да добавиш човек с които нямате пбщи познати и не си го намерил с инструментите за търсене. Четох за нова состема в ФБ за предпазване на личните данни и май това е част от нея.
 
От: Въпрос за FB

Ако си добавял много приятели става винаги така , а и това което каза @spirosi май е вярно.
 
От: Въпрос за FB

Като наспамиш 30-40 поканиза приятелство по принцип винаги излиза.Ако го игнорираш ти дава бан за 2 дена и нагоре:)
 
От: Въпрос за FB

Само малоумния ФБ знае,

При мен с мацка която имаме 100 приятеля и на друга пратих която ми е позната и имаме над 60 приятеля, ме тайм аутна и ме наказа няколко дена да не пращам покани, смятай за ква мизерия си говорим :D
 
От: Въпрос за FB

Така вече знам защо се получава така :

Когато някой маркира вашата покана за приятелство като спам или не желана ви се налага забрана за писане на съобщения до непознати и пускане на покани за приятелство.
На първо ниво бана е 2 дена. Като ако се увеличат маркиранията като спам, се удължава и може да се стигне до блокиране на целия акаунт.
Така че внимателно с това на кого пращате покани ако искате да нямате такива проблеми.
 

Горе