Въпрос за getafreelancer.com

Phil

New Member
Get A Freelancer dot com - има ли членове тук?

Онзи ден докато четох някаква темичка в digital point и видях този сайт, хареса ми и реших да се регна :)
Има ли някой от "нашите" там?
Ако да, изкарвали ли сте нещо до сега или си е чиста загуба на време?
 
Аз съм член там ;)
Лесно може да се искарат пари не е трудно, просто добре трябва да оформиш това, което пишеш за да ги зайнтригуваш :D
Аз не се занимавам с тоя сайт(и с нищо на ваканция съм го ударил от няколко месеца), но един ден реших да изкарам нещо и веднага ме удобриха и започнах проект, но след това го отказах по няколко причини
 
Ми, изглежда ми доста лесно да си намериш нещо и за това питам, дали това не е подлъгващо.
Ще се разбере с времето :)

Edit: А използвал ли си тази тяхната карта за плащане?
 
Хехе , колеги GAF-аджии :)
Ами аз доста отдавна работя с тях , и почти с всичките ми редовни клиенти там съм се запознал. Даже с няколко приатела сме направили нещо като фирма и взимаме продимно яки проекти, даже сме наели и двама филипинци да бачкат за нас :)
 
И аз от време на време работя като freelance преводач, или писател (copywriter) в GetAFreelancer.com. Когато ми дойде креативното мислене, правя и по някое лого.

Приятен начин да припечелиш няколко десетки долара :)
 
От: Get A Freelancer dot com - има ли членове тук?

Здравейте, аз съм нова в getafreelancer и в този форум :) , но намерих много интересни теми тук. Искам да ви попитам за getafreelancer.com как точно става - имам предвид, когато дам bid след това трябва да чакам да бъда избран, когато изтече срока на проекта или ако се свържат с мен и ми дадат инфо за работата, която трябва да се свърши, веднага трябва да я започна? Благодаря ви за отговорите предварително.
 
Здравейте, аз съм нова в getafreelancer и в този форум :) , но намерих много интересни теми тук. Искам да ви попитам за getafreelancer.com как точно става - имам предвид, когато дам bid след това трябва да чакам да бъда избран, когато изтече срока на проекта или ако се свържат с мен и ми дадат инфо за работата, която трябва да се свърши, веднага трябва да я започна? Благодаря ви за отговорите предварително.
 
От: Въпрос за getafreelancer.com

Ами мисля, че си има срокове за ипълнение на задачата :)
 
От: Въпрос за getafreelancer.com - FreeLancer - Портфолио

Здравейте, аз съм нова в Getafreelancer и в този форум :) , но намерих много интересни теми тук. Искам да ви попитам за getafreelancer.com как точно става - имам предвид, когато дам Bid след това трябва да чакам да бъда избран, когато изтече срока на проекта или ако се свържат с мен и ми дадат инфо за работата, която трябва да се свърши, веднага трябва да я започна? Благодаря ви за отговорите предварително.
Здрасти и добре дошъл.:)

Да, така става и обикновенно най-тънките оферти вървят, но някои не се подлъгва по тях, защото се съмняват в качеството. Макар че има тънки с добро качество, но рядкост.

При нормални цени и добро портфолио си мисля, че ще има доста търсения. :) Успехи. Мисля си че е добър пазар.
 
Аз не съм работил но съм поръчвал и какво да ви кажа ако сте в началото и свършете две три неща по евтино докато натрупате реитинг и стаж по проекти след това може да си работите на нормалните цени. Е аз съм особен купувач не избирам най тънката оферта а търся комбинация от реитинг, работа по предишни проекти и цена и мисля че всички по скъпи проекти избора се прави така....
 
От: Въпрос за getafreelancer.com

Аз лично сам работил по няколко проекта там. Системата е много успешно направена както за работодатели така и за фрийлансери. Цаката е да си направиш добър профил и по възможност да адднеш някакво портфолио.
Наистина добър начин за изкарване на финансови бонуси :)
 
От: От: Въпрос за getafreelancer.com

...
Наистина добър начин за изкарване на финансови бонуси :)

Бонус е когато някой ти подарява нещо, когато си изкарваш с труд парите те са заработени. Ела да ми изкопаеш лозето и ще спечелиш безплатно чисто нов mp3 плейър :)
 
От: От: От: Въпрос за getafreelancer.com

Бонус е когато някой ти подарява нещо, когато си изкарваш с труд парите те са заработени. Ела да ми изкопаеш лозето и ще спечелиш безплатно чисто нов mp3 плейър :)

xaxaxa много забавно наистина! Мисля. че бях достатъчно ясен и мисълта ми може да бъде лесно схваната. Освен разбира се ако не си копач на лозе. Отвори речника- Бонус означава нещо допълнително, било то заработено или не!
 
От: Въпрос за getafreelancer.com

аз пък се зарибих по http://eufreelance.com европейския GAF :) ( пак е пълно със индийци )
Бате, те са навсякъде. Яко подбиват цената, ако си собственик на сайт или ползваш такива Фриланс услуги е супер, но ако си фрилансър - много е лошо за бизнеса. Все пак не може той да бидне проект за $100 и ти да смукнеш и да не вземеш почти нищо. За него и малкото е кяр.

Жиб пример за това е DP форума, няма по-голяма талпа от индийски webmaster-и, които лазат я за линкове, я за клиенти, я за поредната далавера. :)

Но едно е готино, малко от тези индийци успяват да изградат добро портфолио на база тези цени, които предлагат.:wink:
 
От: Въпрос за getafreelancer.com

бтв цените на проектите във euFreelance са пълен смях. 250 EUR за twitter like сайт? И да се поства през GSM ?? :/ Нямам думи
Ето защо индийците преуспяват ( индийския код е отвратителен, редактирал съм такъв на водеща индийска компания в Уеб )
 

Горе