Въпрос за WP

/wp-admin/options-discussion.php

изключваш Allow people to post comments on the article

и после редактираш wp-admin/theme-editor.php single post

<?php comments_template(); ?>
изтриваш частта за коментари
 
и ето Огина се включва с бясна скорост и ме изпреварва в отговора :)
тук блинки се намесва и бърза да поздрави Огински за първият му пост :)
Хайде добре дошъл от мен батка .

П.С
аз щях да пиша за Akismet , помислих , че го тормозят спамерски коментари , а и може всеки пост да избираш дали да има коментари и форма за коментари
 
е де , да се опиша и аз :D форума е много хубав и му пожелавам огромен успех ... просто ми е малко трудно да се включа ... Вие сте си набрали скорост , а аз съм възрастен вече и трудно се ориентирам :shock:

Аз лично не ползвам Akismet, но смятам да включа Spam Karma 2 ... чета че много го хвалят ... ако някой има опит моля да сподели.
 
Амиии , благодаря ви много - стана :)
не ме тормозят спамери , още не съм го пуснал дори , просто се опитвам да напрая някакъ мелез от блог и сайт и махам ненужните неща :)
oggin - respect :D
 
Хе хе, добре дошъл oggin, и приятен престой във форума. Радвам се си тук.
Да аз си се натискам да поздравявам готинити хора тук :)
А за коментарите, аз чистя по 500 на седмица, това не е много готино ама се случва. Какво да се прави. :roll:
 
oggin , махнах коментарите от всички постове и от всички страници , но ми се показват като вляза в началната страница :shock: само н началната има - никъде другаде ... Рових из всички файлове , но освен в single.php и page.php другаде не откривам <?php comments_template(); ?>
 
с коя версия си ? дай URL
принципно премахването от Single post и Main Index Template
решава проблема

споменаването на page ме навежда на идеята че не си с 2.x а с 1.5.x

там в index.php махаш
<?php comments_template(); // Get wp-comments.php template ?>
или каквото е там при теб зависи от template което ползваш
в default template e
<?php comments_popup_link('No Comments »', '1 Comment »', '% Comments »'); ?></p>


т.е. редакции има в page, post и index

ilianskim, Blinky ... добре заварил ... ама след такова посрещане как да си тръгне човек ? :oops:
 
Имам още един малък проблем - с Adsense Deluxe Plugin-a
Правя всичко ... както е обяснено , дори гледах видео tutorial специално за този plugin , но в поста ми не излиза рекламата , а името на block-a -> или
Някой може ли да ми помогне ? :oops:
 

Горе