Въпрос към потребители притежашащи Facebook страници и групи!

Vmoro

Active Member
Здравейте! Както съм споменал в заглавието - въпроса ми е към хората, които са админи на Facebook страници. Проблема ми е следния - не виждам хората, които са споделили снимка на страницата. По-точно стартирах една игра "Сподели и спечели", но не мога да видя кой е споделил снимката. Дори накарах мои познати да го направят, но не ми го отчита. Ако може някой да ми обясни как да реша този проблем ще съм му благодарен!

bugiardo

Member
От: Въпрос към потребители притежашащи Facebook страници и групи!

Пробвай с различен браузър. Ако не стане - логни се през друг комп... Това е от мен, дано се получи :)

Vmoro

Active Member
От: Въпрос към потребители притежашащи Facebook страници и групи!

Пробвай с различен браузър. Ако не стане - логни се през друг комп... Това е от мен, дано се получи :)

Пробвах и така не става. Показва ми определена бройка на споделяния, но ми излизат имената само на 1/3 от тях.

Fozzy

Well-Known Member
Re: От: Въпрос към потребители притежашащи Facebook страници и групи!

Пробвах и така не става. Показва ми определена бройка на споделяния, но ми излизат имената само на 1/3 от тях.

Според настройките на поверителност на самите хора, може да не ти излизат в споделянията.

Vmoro

Active Member
От: Re: От: Въпрос към потребители притежашащи Facebook страници и групи!

Според настройките на поверителност на самите хора, може да не ти излизат в споделянията.

Накрая и аз стигнах до това заключение и написах изрично в условията да ги постват Public. Ама народа е много изобретателен,като става въпрос за подарък и вече пишат, като коментар "Споделих". :mrgreen: Благодаря Ви за отговорите!

Горе