Въпрос към потребители притежашащи Facebook страници и групи!

Vmoro

Active Member
Здравейте! Както съм споменал в заглавието - въпроса ми е към хората, които са админи на Facebook страници. Проблема ми е следния - не виждам хората, които са споделили снимка на страницата. По-точно стартирах една игра "Сподели и спечели", но не мога да видя кой е споделил снимката. Дори накарах мои познати да го направят, но не ми го отчита. Ако може някой да ми обясни как да реша този проблем ще съм му благодарен!
 
От: Въпрос към потребители притежашащи Facebook страници и групи!

Пробвай с различен браузър. Ако не стане - логни се през друг комп... Това е от мен, дано се получи :)
 
От: Въпрос към потребители притежашащи Facebook страници и групи!

Пробвай с различен браузър. Ако не стане - логни се през друг комп... Това е от мен, дано се получи :)

Пробвах и така не става. Показва ми определена бройка на споделяния, но ми излизат имената само на 1/3 от тях.
 
Re: От: Въпрос към потребители притежашащи Facebook страници и групи!

Пробвах и така не става. Показва ми определена бройка на споделяния, но ми излизат имената само на 1/3 от тях.

Според настройките на поверителност на самите хора, може да не ти излизат в споделянията.
 
От: Re: От: Въпрос към потребители притежашащи Facebook страници и групи!

Според настройките на поверителност на самите хора, може да не ти излизат в споделянията.

Накрая и аз стигнах до това заключение и написах изрично в условията да ги постват Public. Ама народа е много изобретателен,като става въпрос за подарък и вече пишат, като коментар "Споделих". :mrgreen: Благодаря Ви за отговорите!
 

Горе