Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Vencislav Hristov

New Member
Държа да кажа, че много мнения изчетох, даже питах хора, които ползват вестър унион, като опция за получаване на парите си от адсенсе и всеки ми казва различно. Едни казват от 1-ви до 10-ти се получава кода, други казват между 15-сти и 16-сти, от трети чувам между 23-ти и 24-ти. Kакто се досещате, предстои ми първо плащане, въвел съм пин кода и сега чакам ... Може ли някой да се включи в нещата и да ми обясни ? =)
благодаря предварително
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

На 21-ви ми пускат кода последните няколко месеца. Иначе около 23/24 последните 5 години ....
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Едно време ти изписваше на коя дата ще е излезне кода. Сега с тея промени... с всеки ъпдейт по дизайна и на аналитика и на адсенс нещата им стават все по трудни да се намерят кое къде е. Да, веднъж свикнеш ли си по-добре, смисъл, дава се повече информация, но все пак прехода е труден.

Anyway, и при мен на 21во число изкарват кода.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Между 1-10то число приключват предходния месец. След 20-то правят превода.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Днес е денят, статистиката ми се рестартира след 20 минути. Понеже съм под напрежение дали ще си получа уестърн унион кода, ме интересува дали това нещо става, когато се рестартира статистиката или по всяко време от деня може да се появи кода ? С други думи има ли фиксирано време ?
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Днес е денят, статистиката ми се рестартира след 20 минути. Понеже съм под напрежение дали ще си получа уестърн унион кода, ме интересува дали това нещо става, когато се рестартира статистиката или по всяко време от деня може да се появи кода ? С други думи има ли фиксирано време ?


Не са толкова точни нещата, няма точна дата и час за плащане. По принцип официално е до 31, но май досега не съм стигал до тази дата. Най късно до 25-ти приключват нещата. Забелязал съм също, че събота и неделя не излизат плащания. Гледай в профила, първо трябва да ти излезе плащане в процес и чак 24 след това ще ти излезе и UW кода.

Отделно проверката на отчетените кликове приключва до 10-ти на текущия месец. В тази връзка съм на 99% обеден, че ще си получиш плащането.

Като излезе моето плащане ще ти пиша да свериш.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Не са толкова точни нещата, няма точна дата и час за плащане. По принцип официално е до 31, но май досега не съм стигал до тази дата. Най късно до 25-ти приключват нещата. Забелязал съм също, че събота и неделя не излизат плащания. Гледай в профила, първо трябва да ти излезе плащане в процес и чак 24 след това ще ти излезе и UW кода.

Отделно проверката на отчетените кликове приключва до 10-ти на текущия месец. В тази връзка съм на 99% обеден, че ще си получиш плащането.

Като излезе моето плащане ще ти пиша да свериш.

Фактически и аз това написах малко по-горе.

ПП: Миналият месец ги преведоха на 27-ми при мен.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Фактически и аз това написах малко по-горе.

ПП: Миналият месец ги преведоха на 27-ми при мен.

Човека най-учтиво ме помоли и аз да напиша нещо, защото се притеснява за плащането си и иска да знае по-точно. Не съм искал да повтарям казаното от теб:) Явно за различните профили е различно, аз след 23-24 не съм получавал плащане от години.


Венци, аз имам плащане от тази сутрин, така че можеш да провериш как е при теб. Както виждаш обаче за всеки е различно. От тука на татък всеки ден може да излезе. И това плащане в процес явно вече е отпаднало, защото на мен направо ми излезе.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Да, занулили са и при мен :)
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

при мен няма никой, явно ще почакам :Д Благодаря Ви много за отговорите =)
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Човека най-учтиво ме помоли и аз да напиша нещо, защото се притеснява за плащането си и иска да знае по-точно. Не съм искал да повтарям казаното от теб:) Явно за различните профили е различно, аз след 23-24 не съм получавал плащане от години.


Венци, аз имам плащане от тази сутрин, така че можеш да провериш как е при теб. Както виждаш обаче за всеки е различно. От тука на татък всеки ден може да излезе. И това плащане в процес явно вече е отпаднало, защото на мен направо ми излезе.

И при мен има плащане. Явно всички ни "оправят" наведнъж :)
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

И при мен има плащане. Явно всички ни "оправят" наведнъж :)
при мен няма :(
някой друг да чака плащане, а да не му е пристигнал кода днес ?
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

ДО 1-ви април си направил 70-те евро нали? И при мен плащането е направено днес...
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Венци, мисля че е против правилата да показваш така профила си. Изтрий снимката по-добре.
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Малко далеч от темата, мен нещо с тоя adsense не ми се получават работите, от 2010 ми е профила, активирал съм кода, всичко е 6+ за 3 години май имам 40 евро :)
Някой колега ако може да даде малко идей как да вдигна нивото, много ще се радвам, че чак ще почерпя!
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Венци, мисля че е против правилата да показваш така профила си. Изтрий снимката по-добре.
Да, благодаря, махнах я.
Може би защото ми е първо плащане и за това ме бавят :S
 
От: Въпрос: на коя дата адсенс Ви предоставя уестърн юнион кода ?

Да, благодаря, махнах я.
Може би защото ми е първо плащане и за това ме бавят :S

Може да разделят профилите на стари/нови; с много събрани приходи/с малко събрани приходи...

Едно и сигурно: за проблем може да се говори след края на месеца.
 

Горе