Въпрос: относно печалба на пари от интернет

От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

Унгарец ли си?

Написахме ти - във всичко има пари. Как по-точно искаш да ти помогнем, след като не знаем какво можеш да правиш добре и какво те влече?
 
От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

Какво разбираш от думата, да ме насочите към една или няколко сфери ? Само ви казах от уеб дизайна взимам удоволствие и мога да се развия в него, но ако ме насочиш примерно към 1 сфера мога да прегледам нещата как вървят там и дали ще мога да се справя с това коети си ми предложил, за това ви казах да ме насочите към няколко сфери и аз сам да си избера коя ще е подходяща за мене за моите умения :)
 
От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

Ами как да те насочим бе пич. Тук има хора, които изкарват пари от най-различни неща. От теб зависи какво ще предпочетеш да правиш, ако си кадърен, пари ще има.
 
От: От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

просто исках да ме насочите към една или няколко сфери от които мога да си изкарвам пари някой лев, в предишните постове съм написал не искам да робувам в бъдеще, П.Т Ако искате помагайте не ви карам за да ми помагате просто исках да чуя вашите мнения. Ако не искате да ми помагате просто недейте да критикувате да ми търсите кусури "забележки". В крайна сметка не сте хванали Господ за ***** за да ви се моля тука за да ми помагате . Ако не ми помагате няма какво да ви кажа освен да ви пожелая Живот и Здраве. :)

Ето, че можеш да пишеш изречения. :D
Не знам по какви места си ходил до сега, но в този форум една доста сериозна част от хората печелят повече от прилично. И никой от тях не пише в стил скайп-чат. Тези хора работят с други хора - било чрез поръчки, било в съдружие.
Както ти казаха по-горе - никой няма да ти обърне бизнес внимание с този начин на писане.
 
От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

Ето ти го ясен и точен отговор на първият ти въпрос в темата.. аз почнах с DropShipping.
Прочети във форума какво точно означава думичката DropShipping и виж колко колеги предлагат тази услуга. Даже не ти е нужна фирма... Някой предлагат и за физически лица с цел да увеличат продажбите си.
Бързо и лесно можеш да продаваш неща , който не ги притежаваш. Стоката която ще продаваш онлайн , примерно стой на склад при фирмата за която работиш.
Има много видове дропшипинг... като се почне от детски играчки и стигнеш до бижута , техника , дрехи .. абсолютно всичко.
Продаваш в сайтовете за бързи обяви (ако нямаш свой собствен).

П.С : Нагло се държиш като цяло...регистрирал си се тук с някаква цел , а някой като се опита да ти обясни или попита нещо за теб , какво те интересува , какво ти е хобито и т.н. , ти почваш да го нападаш - наричаш го "хейтър" и незнам си какво още.. Тук всички се уважаваме взаимно и няма нужда да се караме помежду си!
 
От: От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

Здравейте !
Значи мисля да се пробвам на уеб дизайна но имам няколко въпроси към вас

1. Значи искам да практикувам уеб дизайна със програмата Adobe Photoshop, примерно в бъдеще искам да си продавам 1 собствен дизайн, нужно ли е да имам оригинала на програмата Adobe PhotoShop платената версия за да мога да сложа авторско право ?

2. Как мога да направя дизайн за CMS системи примерно е107 , WP , Joomla и други които се използват най често ?

3. Как мога да си продавам дизайна ? Примерно в този сайт http://themeforest.net/ или в някакъф друг сайт ?

4. Трябват ли ми допълнителни знания за да направя дизайн на CMS системите, освен кодиране и направата на дизайн с програмата PS ?

Благодаря ви пред. за отговорите
 
Последно редактирано:
От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

А ти какви знания имаш въобще и по какъво. От въпросите ти съдя, че нямаш никакви. Иначе не ти трябва никакъв оригинален лиценз за нищо. За всичките си други въпроси можеш да използваш или търсачката на форума или гугъл.

Добре е да знаеш английски, направо дори е задължително, за да можеш да се самообучаваш. Не очаквай някой тук да седне да те обучава от нулата. Ако имаш конкретен въпрос и проблем обаче, винаги ще се намери някой да ти помогне.

Примерно:

How to Build a Custom WordPress Theme from Scratch
 
От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

Нямам кой знае какви знания с това но искам да се науча защото уеб дизайна много ми харесва, уеб дизайна ме привлича ужасно много и мисля че ще се справя с това направата на дизайн и кодиране, искам да ти благодаря за линка който си изпратил. Английския език не е проблем долу горе знам английски език но с времето ще го науча спокойно. Между другото тъкмо сега си ъпдейтвах програмата на друга версия и мисля да започна леко по леко да се науча, отново ти Благодаря за линка който си изпратил но ако можеш да отговориш на останалите въпроси ще съм ти благодарен +rep за линка
 
От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

ако можеш да отговориш на останалите въпроси

Отговорил съм:

За всичките си други въпроси можеш да използваш или търсачката на форума или гугъл.
 
От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

Добре съжалявам за тъпия въпрос :)
 
От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

Можеш да се усъвършенстваш в това, което си започнал - видео уроци. ;)

[video]http://vbox7.com/play:744f9c4aa4[/video]

Предлагай изработка на видео уроци. Оставяш контакт за връзка под видеото.
 
От: От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

Можеш да се усъвършенстваш в това, което си започнал - видео уроци. ;)

[video]http://vbox7.com/play:744f9c4aa4[/video]

Предлагай изработка на видео уроци. Оставяш контакт за връзка под видеото.


хехе това ми беше първия видео урок :) , но се отказах от това направата на видео урок . Сигурно си ползвал(а) търсачката гугъл с ключова дума Jax0n ;)
 
От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

Да, ползвах търсачката. Ето, че нещо си оставил след теб. Имаш някакви умения. И пишеш грамотно. ;)

*** Ако ползваш търсачката за моя ник, ще попаднеш само на негови съвпадения. Единствено тук използвам този ник. :D
 
Последно редактирано:
От: Въпрос: относно печалба на пари от интернет

Доста следи съм оставил в гугъл мога да ти кажа още ключови думи :D
 

Горе