Въпрос относно Adsense и натискане на рекламите

seofan

New Member
Здравейте,

Вчера се заиграх и понатисках на няколко реклами от един мой сайт, днес засякох от adsense репорта, че имам 3$ печалба. Странното е че сам си натисках и станаха толкова парите. Кога проверяват дали натисканията са действителни - при плащане или веднага преди обновяване на статистиката? Ако откача от натискане и успея да събера 100$ дали ще ми баннат акаунта като разберат че не са реални натисканията?

Мерси и поздрави!
 
100%
режеш си клона братче , не алчней . Бъди търпелив трупай посетители съдържание те парите ще потекат . Бърза работа срам за майстора .
Помисли си хората в гугъл ако откачат и вместо да пращат емейл запраскат с бан какво ще стане .
 
Ок :) спирам, че наистина ако ме баннат ще е доста по-зле. А иначе относно чакането за посетители няма да стане тъй като сайта е малък и представя една къща с няколко стаи за почивка по черноморието, от който едва ли ще спечеля нещо :]

Поздрави!
 
Абсолютно никога

Случайно съм кликал веднъж и им писах. Не прави глупости.
 
Ако му направиш хубаво сео защо пък да не спечелиш ?

П.С. Много внимавай с тези кликове по рекламите. В други форуми съм виждал хора които са кликнали по веднъж случаино и се притесняват да не ги изключат даже пишат на гугъл затова..... Много режат от адсенс но мнго хора се пробват да ги излъжат....
 
Бате. здравей и добре дощъл в форума за онлайн бизнес, интернет реклама, оптимизация за търачки, affiliate programs, онлайн маркетинг и др. Радвам се че си с нас и ти пожелавам приятен престой тук. А за това с кликовете по рекламките, бъди много внимателен че наистина можа да дъбеш изключен от системта им. Успехи завбъдеще. :wink:
 
В началотом като разбрах, че съществъва AdSense съм си цъкал 2-3 пъти по рекламите и firefox-a си го дръпнах през моя реферал и не ме баннаха.

Това не означава да си кликате по рекламите. Просто споделям.
 
DEATH каза:
В началотом като разбрах, че съществъва AdSense съм си цъкал 2-3 пъти по рекламите и firefox-a си го дръпнах през моя реферал и не ме баннаха.

Това не означава да си кликате по рекламите. Просто споделям.
Мерси че споделяш, така ще повлияеш на тези които го правят, според мен е ценно инфото което даваш за тези занимаващи се с Ад сенс. Просто трябва да се знае. :)
 
vitohol каза:
Бате 100% си баннат. Ако питаш мен забрави за Adsense и не прави нещо друго.
Получил съм 4 чека от Адсенс с малко над 100$ всеки и за направата на всеки съм си кликал сам поне по долар два, просто излиза хубава реклама която ми е интересна и си я цъкам.Така че не говори глупости.Вярно е че Гугъл забраняват кликане по собствените си Адс и аз се бях стресирал първия път като чух за това правило, а вече си бях кликал, но не ми направиха проблем.Така че не говори за "100%" и не стресирай човека.
PS:Имам приятел, който бе баннат именно за кликове по адс-тата си.
Извод:Гугъл не могат да проверяват всеки клик.Получават по милиони кликове дневно.
PS2:Имам друг познат който си осребри чек от Гугъл направен изцяло със чиит :)
 
Браво на твоят приятел нараво нямам думи и после защо 98% от хората разправят че Pay Per Cick-a е скам. От около месец рекламодателите виждат от кои саит в контент нетурка колко клика са им дошли и въпрос на време един сайт да бъде изключен от почти всички... Първо ще си идат тези които дават големите пари на клик... докато накрая остане само с публик адс

П.С. Това ме подсети и влязох проврих и изключих още няколко сайта защото ми се сториха прекалено високи реултатите им :) Може да са ме вътрили с някои друг цент ама голямата работа нали няма да им показвам повече реклами сами си се вътрят :)
 
VKD каза:
vitohol каза:
Извод:Гугъл не могат да проверяват всеки клик.Получават по милиони кликове дневно.
PS2:Имам друг познат който си осребри чек от Гугъл направен изцяло със чиит :)
Съвет: Не кликайте по рекламите си, а се стремете посетителите ви да кликват. Защото когато Google ви хванат, няма да видите AdSense повече :)
 
Няма далавера в кликането по собствените реклами... просто се рискува прекалено много :) Аз специално не бих си рискувал акаунта заради 20-30$
ако имате качествени сайтове с достатъчно потребители ще имате и достатъчно приходи.
 
VKD каза:
vitohol каза:
Бате 100% си баннат. Ако питаш мен забрави за Adsense и не прави нещо друго.
Получил съм 4 чека от Адсенс с малко над 100$ всеки и за направата на всеки съм си кликал сам поне по долар два, просто излиза хубава реклама която ми е интересна и си я цъкам.Така че не говори глупости.Вярно е че Гугъл забраняват кликане по собствените си Адс и аз се бях стресирал първия път като чух за това правило, а вече си бях кликал, но не ми направиха проблем.Така че не говори за "100%" и не стресирай човека.
PS:Имам приятел, който бе баннат именно за кликове по адс-тата си.
Извод:Гугъл не могат да проверяват всеки клик.Получават по милиони кликове дневно.
PS2:Имам друг познат който си осребри чек от Гугъл направен изцяло със чиит :)

Нали ако никой не банваха нямаше да съществува адсенс бе. Знаеш ли колко мушмули като теб си кликат и след накрая на месеца духат. Я го питай твоя приятел дали още получава чекове.
 

Горе