Въпрос относно visa electron от цкб

Opdng

New Member
Въпросът ми е колко навършени години са нужни за изкарването на такава карта.И ако сметката е в лева мога ли да плащам в британски лири ?

ОТ: На 14 съм
 
От: Въпрос относно visa electron от цкб

Да и ти вземат 3 лева при издаването , въпреки ,че никъде не пише това при кандидатстването онлайн.
 
От: Въпрос относно visa electron от цкб

А относно годините ? На някой места четох , че са нужни 14 години.
 
От: Въпрос относно visa electron от цкб

А относно годините ? На някой места четох , че са нужни 14 години.

Не е проблем родител да ти изкара карат на твое име.
 
От: Въпрос относно visa electron от цкб

Въпросът при хората < 18г. е, че именно НЕ ИСКАТ да се използва родител, нито той да знае, нито нищо. Т.е. без негово участие, знание и прочие. А това в повечето банки (ъ-ъ-ъ, май у всичките!?) не може да стане.

Именно и това е големият проблем на голяма част от teenagers. Да, за 5% не е, на които родителите им са „пичове“. Не знам дали тук става въпрос за такъв вид или не, но за 95%… си е така.

Относно плащането във валута - може да се плаща в каквато и да е било (дори и безизвестни такива). По-важното е, че ще има превалутирани, което не е много добре.

Ако ще се ползва за редовни плащания в различна от BG валута, то е добре да си бъде в такава по default картата (£/€/$). Пък парите и на гише могат да се внасят в лева, те пак ще се конвертират във валутата на картата.
 
От: Въпрос относно visa electron от цкб

Да и ти вземат 3 лева при издаването , въпреки ,че никъде не пише това при кандидатстването онлайн.

Аз като изкарах моята, нищо не ми взеха, но това беше преди няколко години. Относно плащането - може да се плаща в друга валута. Имам проблем само с google wallet, където така и не ми прие картата.
 
От: Въпрос относно visa electron от цкб

Въпросът при хората < 18г. е, че именно НЕ ИСКАТ да се използва родител, нито той да знае, нито нищо. Т.е. без негово участие, знание и прочие. А това в повечето банки (ъ-ъ-ъ, май у всичките!?) не може да стане.

Именно и това е големият проблем на голяма част от teenagers. Да, за 5% не е, на които родителите им са „пичове“. Не знам дали тук става въпрос за такъв вид или не, но за 95%… си е така.

Относно плащането във валута - може да се плаща в каквато и да е било (дори и безизвестни такива). По-важното е, че ще има превалутирани, което не е много добре.

Ако ще се ползва за редовни плащания в различна от BG валута, то е добре да си бъде в такава по default картата (£/€/$). Пък парите и на гише могат да се внасят в лева, те пак ще се конвертират във валутата на картата.

Само за едно плащане е през "skrill".А до въпроса за родителите , за жалост мойте не са от тези 5% и ще трябва да ги убедя.
 
От: Въпрос относно visa electron от цкб

Само за едно плащане е през "skrill".А до въпроса за родителите , за жалост мойте не са от тези 5% и ще трябва да ги убедя.
Ако ще е дебитна карта, която може само да пълниш, с минимални месечни такси за поддръжка, може и да се навият. Все пак ще е хубаво да направиш някой друг скриншот на някой акаунт вече зареден с чакащи пари. Няма нищо по-обедително от това да покажеш, че си почнал да изкарваш пари онлайн на 14 години. Не започвай като повечето отзад напред...не са изкарали нищо, ама им трябва много спешно карта. :) Това винаги ми е било странно. Даже си спомням, че първите пари, които изкарахме онлайн, нямахме достъп до тях. В последствие се нагласиха нещата в това отношение. Пробвай този вариант, мисля, че ще се получи при теб. Поне процента на родителите, които не помагат в такива ситуации е малък. Поне по мои наблюдения де. :)
 
От: Въпрос относно visa electron от цкб

Здравей, можеш да изкараш Visa Electron карта на твое име, НО банковата сметка, към която е картата трябва да е на някой родител или настойник.
 
От: Въпрос относно visa electron от цкб

А знаете ли от коя банка да си изкарам Visa Electron, за да става за плащане в гугъл? Искам да си купя няколко приложения за телефона и не мога :)
 
От: Въпрос относно visa electron от цкб

А знаете ли от коя банка да си изкарам Visa Electron, за да става за плащане в гугъл? Искам да си купя няколко приложения за телефона и не мога :)

При мен бачка с visa electron от банката за която става въпрос в темата.
Въобще с всички visa electron трябва да става. Провери дали въвеждаш всичко вярно.
 
От: Въпрос относно visa electron от цкб

При мен бачка с visa electron от банката за която става въпрос в темата.
Въобще с всички visa electron трябва да става. Провери дали въвеждаш всичко вярно.

Като въвеждам картата ми пише:
There was a problem authorizing your card. Contact your bank if this problem continues.
 

Горе