"Върнете доброто в България"

Използвай Spark тогава. Личната кола - само като ходиш на почивка. Като толкова ви е проблем тая зелена/синя зона - има решения.
Ще използвам... :) Мога и един дрон да си взема да ги го инсталирам на гърба и да прелитам през града. Ксто Карлсон. :) Всичко може като има човек желание.
 
И аз искам да кандидатствам за перка в гъза, че то малко ли ни го слага общината. ;) Още една перка, няма да се усети. :)
 
За феновете на Зелената зона. Днес едно показателно видео колко е яко да си имаш зелена зона:


Идеята не е да ви го направят по-добре, както си мислят наивните глупаци, а да ви източат. :) Иначе килимчета, перки, електромобили, тротинетки, правете си ташаците, те пък ще си пълнят джобовете. ;)
 
Да бате, кажи го на тия с пенсия 200 лева. Мислиш много плоско. Плача за теб. :)
С 200 лева пенсия , кара кола и трябва спре на центъра ????? Интересно ако 2та лева за зона са проблем - горивото как се пълни в тая кола - с кредит ли ? Страхотна мисъл , плачи за себе си.
 
Леле спестихте 2 лева от зоната ..... ще има повече за тоалетна хартия!
Не са два лева момче, в условията на вируса ходя от миналата седмица на работа с кола и не са 2 лева!!!!
 
Не са два лева момче, в условията на вируса ходя от миналата седмица на работа с кола и не са 2 лева!!!!
Остави го. Явно ги печата. Много ме кефят хора, които не ценят парите. Това говори за само за едно, или му се дават мама и тати или ги изкарва с някакви шашми. Хора, които печелят по честен начин пари не се изразяват така. Ама все едно. Все така да не са му проблем двата лева. И само за протокола баровец.....два лева е за час синя зона. 4 за два часа и така. Смятай си го сам натам.
 
Остави го. Явно ги печата. Много ме кефят хора, които не ценят парите. Това говори за само за едно, или му се дават мама и тати или ги изкарва с някакви шашми. Хора, които печелят по честен начин пари не се изразяват така. Ама все едно. Все така да не са му проблем двата лева. И само за протокола баровец.....два лева е за час синя зона. 4 за два часа и така. Смятай си го сам натам.
Именно, на ден паркинга ми излиза по 9 лв, да не говорим, че на два пъти пропуснах през 4 часа да сменя талоните и стана малко по-скъпо удоволствието да не съм в метрото сред народа :)
 
Именно, на ден паркинга ми излиза по 9 лв, да не говорим, че на два пъти пропуснах през 4 часа да сменя талоните и стана малко по-скъпо удоволствието да не съм в метрото сред народа :)
Да, рядко са случаите, слизаш, пускаш 1 SMS, свършваш си работата за час и тръгваш. :)
 
Не може всички да карат коли. Като не може да си позволиш синя зона , гориво , винетки, ремонти, гражданска - просто мислиш друг вариант. Примерно като трябва цял ден да плащаш паркинг и не искаш да си в навалицата с метрото - има услуга като спарк , дето наемаш кола само докато я караш.
Тоя форум отдавна не е предприемач - трябва да го прекръстят на мрънкач.ком
 
Не може всички да карат коли. Като не може да си позволиш синя зона , гориво , винетки, ремонти, гражданска - просто мислиш друг вариант. Примерно като трябва цял ден да плащаш паркинг и не искаш да си в навалицата с метрото - има услуга като спарк , дето наемаш кола само докато я караш.
Тоя форум отдавна не е предприемач - трябва да го прекръстят на мрънкач.ком
Абе човек, спарка в този период в центъра трудно се намира, иначе е добра опция
 
Абе човек, спарка в този период в центъра трудно се намира, иначе е добра опция
Това е най-малкото. Дали ще ти е ок да влезеш в кола, в която преди теб са минали 10 души. Всеки със собствените си хигиенни навици. Някои май грам не знаете какво значи да се пазиш.
 
Не може всички да карат коли. Като не може да си позволиш синя зона , гориво , винетки, ремонти, гражданска - просто мислиш друг вариант. Примерно като трябва цял ден да плащаш паркинг и не искаш да си в навалицата с метрото - има услуга като спарк , дето наемаш кола само докато я караш.
Тоя форум отдавна не е предприемач - трябва да го прекръстят на мрънкач.ком
Форумът си е ок. Ти си се бъгнал от към главата. Кви глупости пишеш? Човекът с печатницата за пари. Или маминото синче с джобни. Не съм сигурен кое е. ;) Все едно, не е същия форум по една причина само, не можем да научим нищо полезно от думите ти. ;)
 
Това е най-малкото. Дали ще ти е ок да влезеш в кола, в която преди теб са минали 10 души. Всеки със собствените си хигиенни навици. Някои май грам не знаете какво значи да се пазиш.
В асансьора като слизаш до колата - по малко ли хора са минали ? А в работата ти ? Като искаш да се пазиш - стой си у дома , не ходи на работа.... тука се обсъжда проблема със синята зона уж...

Нийд твоите думи са много полезни. Добре че съм с печатница за пари (на мама е) иначе и аз щях да мисля сини зони и работи....
 

Горе