В какво бихте инвестирали ?

От: В какво бихте инвестирали ?

Интересувам се от внос на дрехи от китай , но ми е малко тъмна индия , особено като не съм там на място . А и тука има митници / ддс / сумати документи и разправии.
Остави един телефон на лични и ще ти обясня.
 
От: В какво бихте инвестирали ?

Апартамент, който ще даваш под наем? Понякога излизат много хубави оферти. С възвращаемост около 7-8%
 
От: В какво бихте инвестирали ?

Апартамент, който ще даваш под наем? Понякога излизат много хубави оферти. С възвращаемост около 7-8%
Такова нещо, след всички разходи и данъци - е голяма рядкост. Около 4-5% в момента се срещат,
 
От: В какво бихте инвестирали ?

Хрумна ми инвестиция в метал. В момента върви 15-20 ст. килото вярвам че до някой месец ще се покачи към 5 ст а това са 40% . По надолу не вярвам да падне. Ако избухне трета световна ще се удвои и утрои.
 
От: В какво бихте инвестирали ?

В интернет маркетинг, с добра сума можеш да направиш чудеса
 
От: В какво бихте инвестирали ?

В интернет маркетинг, с добра сума можеш да направиш чудеса

И с добра сума можеш да имаш чудесен провал - като всяко друго нещо.
 
От: В какво бихте инвестирали ?

В недвижимо имущество- селски туризъм, за малка къща ще стигнат,в движимо- таксита под наем. Вярно е,че са дългосрочни инвестиции с ниска ликвидност, но могат да осигурят и по- висока печалба, и в двата случая си е разправия. Ако започнеш търговийка , пак ще се занимаваш, но пък си разчиташ на парите.Това ми хрумва за момента.
 
От: В какво бихте инвестирали ?

Апартамент, който ще даваш под наем? Понякога излизат много хубави оферти. С възвращаемост около 7-8%

Мислих го и това , но вече имам 3 в града в който живея и повече не ми трябват . Единствено в София би ме интересувал апартамент , но пък там за тези пари няма нищо ....
 
От: В какво бихте инвестирали ?

Обработваема земеделска земя, даваш я под аренда и си взимаш парите, а цената ще се покачва. Освен това няма данъци, поне за сега
 
От: В какво бихте инвестирали ?

Като цяло инвестицията в земеделска земя не е лоша но да я правиш с идеята да окрупняваш парцели (комасиране). Вярно скъпо излиза да купуваш точно определени парцели, но веднъж като ги комасираш цената скача в пъти. Отделно можеш да си ги даваш под рента и от там да имаш доходи. Лошо ще е ако през това време герберасите гласуват закон за данък върху земеделски земи (само от там не са смукали).
 
От: В какво бихте инвестирали ?

Обработваема земеделска земя, даваш я под аренда и си взимаш парите, а цената ще се покачва. Освен това няма данъци, поне за сега

Моля хора които никога не са се занимавали с земеделие да не коментират . Членувам в няколко форума , главно в най-големия автомобилен в България и там редовно има подобни теми , масово хора които не са виждали 15-20к лева на куп дават "умни" идеи или други земеделци с 1 декар градинка на двора коментират .

ПС : Годишната аренда на декар лозе ти е малко над средния надник за ден труд на добра заплата . End of talk.
 
От: В какво бихте инвестирали ?

С 30к евро в Испания можеш да си купиш нормален дребен бизнес, в Германия можеш да направиш същото и ще си доволен. Няма да се печелят милиони, но ще си живееш нормално в бяла държава. Тук с 60к не можеш да направиш нищо, за което може да си спокоен в следващите 5 години.
 
От: В какво бихте инвестирали ?

С 30к евро в Испания можеш да си купиш нормален дребен бизнес, в Германия можеш да направиш същото и ще си доволен. Няма да се печелят милиони, но ще си живееш нормално в бяла държава. Тук с 60к не можеш да направиш нищо, за което може да си спокоен в следващите 5 години.

дай малко инфо за това за 30к в Германия, Австрия става ли като вариант че ме заинтригува
 
От: В какво бихте инвестирали ?

Моля хора които никога не са се занимавали с земеделие да не коментират . Членувам в няколко форума , главно в най-големия автомобилен в България и там редовно има подобни теми , масово хора които не са виждали 15-20к лева на куп дават "умни" идеи или други земеделци с 1 декар градинка на двора коментират .

ПС : Годишната аренда на декар лозе ти е малко над средния надник за ден труд на добра заплата . End of talk.

Говорех за инвестиция в земеделска земя, не съм споменавал лозя или овошки 1дка
Арендата е различна в различни региони, но и при малка аренда няма да загубиш, защото стойността на земята ще се качва
Много поздрави, няма да казвам в колко форума членувам и колко земя имам, защото си по-голем и по-умен
Що питаш обаче, щом си наясно с всичко?
 
Последно редактирано:

Горе