В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

  • Австрия

    Votes: 0 0.0%
  • Белгия

    Votes: 0 0.0%
  • Кипър

    Votes: 0 0.0%
  • Чехия

    Votes: 0 0.0%
  • Естония

    Votes: 0 0.0%
  • Финландия

    Votes: 0 0.0%
  • Гърция

    Votes: 0 0.0%
  • Ирландия

    Votes: 0 0.0%
  • Италия

    Votes: 0 0.0%
  • Латвия

    Votes: 0 0.0%
  • Люксембург

    Votes: 0 0.0%
  • Малта

    Votes: 0 0.0%
  • Полша

    Votes: 0 0.0%
  • Португалия

    Votes: 0 0.0%
  • Румъния

    Votes: 0 0.0%
  • Словакия

    Votes: 0 0.0%
  • Словения

    Votes: 0 0.0%
  • Испания

    Votes: 0 0.0%
  • Холандия

    Votes: 0 0.0%
  • Хърватия

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    20
  • Poll closed .
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Адамчо ??? Определено ме бъркаш с някого , щото в блитц не влизам.... но определено в главата ти е доста мътно - там трябва да се случи първата цветна революция :D
Ти си тролче отвсякъде. Скоро ще те видим кой от 3-те пътя ще поемеш... ;)

По повод атаката над Фолксваген, намерих статия на руски, която долу-горе изразява това, което мисля по въпроса.Ето я статията.
На който не му се чете, с две думи: Тойота изместиха GM по продажби- удариха ги с някакви измислени дефекти и ги свалиха от 1-то място. Сега VW бяха първи в света по продажби и им измислиха и на тях повод да ги принизят...
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Някой прави престъпление и се укрива след време го намират и си признава всичко - това атака ли е?

VW сами си серат в гащите и на някой почва да им смърди и почва да проучва и накрая разбира кой и го разобличава, а VW си признава официално, че са срали в гащите си, обаче се опитали да потулят всичко и да го играят пас - това ли е тази атака или за друго говорим?
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Ти си тролче отвсякъде. Скоро ще те видим кой от 3-те пътя ще поемеш... ;)

По повод атаката над Фолксваген, намерих статия на руски, която долу-горе изразява това, което мисля по въпроса.Ето я статията.
На който не му се чете, с две думи: Тойота изместиха GM по продажби- удариха ги с някакви измислени дефекти и ги свалиха от 1-то място. Сега VW бяха първи в света по продажби и им измислиха и на тях повод да ги принизят...

Влез в официалните класации на TUV и виж кои автомобили са по-първите места за повечето от годините.... и това са немски класации. Тоест самите немци са си публикували , че тойотите дават по малко процент дефекти във сравнение с wv.... то и затова карам ярис от скоро....

И още нещо да ти кажа , това че групата на WV са били първи. Те са били но с много повече служители във световен мащаб - демек Тойота печели повече от продадена кола отколкото WV.....

Тролче си ти и със всяка тема/мнение си затвърждаваш позицията в форума.

- По предния въпрос, че си знаел какво е Германия - това да си бил в Германия и да имаш приятели е малко по-различно от това да работиш и живееш в Германия. Та като не си запознат - по-добре не се излагай. Предполагам знаеш какви са данъците в Германия за всеки работещ (има различни групи) . Та държавата си печели пре достатъчно от всеки нов работник - в каквато и да е сфера. Затова са отворени , към всеки който му се работи и знае езика (дори да не го знаеш ти помагат - имат програма в бюрото по труда за изучане на немски , като покриват към 60 процента от разходите).
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Не размивай темата с троленето си. Сравнил съм ти мненията в доста постове, със стила на писане и пунктуацията и на 99,99% си Адам Иванов в Блица. И като гледам, са те подпукали и там и се завърна тук да тролиш. Вземи си почивка, кажи на Прокопи да те командирова в Дир-а. Вестите или Пик-а малко, че много го излагаш вече. ;)
Или пиши по темата, или си замълчи!
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Не размивай темата с троленето си. Сравнил съм ти мненията в доста постове, със стила на писане и пунктуацията и на 99,99% си Адам Иванов в Блица. И като гледам, са те подпукали и там и се завърна тук да тролиш. Вземи си почивка, кажи на Прокопи да те командирова в Дир-а. Вестите или Пик-а малко, че много го излагаш вече. ;)
Или пиши по темата, или си замълчи!

И как ще съм Адам , като се казвам Георги и в блиц нито влизам , нито имам профил... както ти казах тотален шизофреник си.
По темата ти написах много факти , ти пак си бълнуваш , че съм някой си .....
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

И как ще съм Адам , като се казвам Георги .....

Оффтоп...

Не знам що, но се сетих за песничката:
"Аз съм Гошо хубавеца, вечния ерген..."
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Не размивай темата с троленето си. Сравнил съм ти мненията в доста постове, със стила на писане и пунктуацията и на 99,99% си Адам Иванов в Блица. И като гледам, са те подпукали и там и се завърна тук да тролиш. Вземи си почивка, кажи на Прокопи да те командирова в Дир-а. Вестите или Пик-а малко, че много го излагаш вече. ;)
Или пиши по темата, или си замълчи!

Владко, за да запазим някакво ниво освен махленска кръчма - пиши какво си сравнил защото като цяло сам почваш си спамиш темата с интриги!
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

И как ще съм Адам , като се казвам Георги и в блиц нито влизам , нито имам профил...

Може Ева да е писала от твоя профил. :lol:

п.с. В анкетата гласувах за Франция. Нещо най-беззащитна ми се струва, откъм ''цветни'' атаки.
 
От: От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Владко, за да запазим някакво ниво освен махленска кръчма - пиши какво си сравнил защото като цяло сам почваш си спамиш темата с интриги!

Няма какво да влизам в обяснителен режим, заключението ми не от вчера или онзи ден. Може пък за анаболи да му трябват парички на момчето.. :)
Вие с вашите ПРО педерстко-кока кола-макдоналдско-империалистко- и най вече-антибългарско пропагандиране спамите много повече от мен и мислещите като мен, защото защитавате чужди интереси в ущърб на българските! Днес си изгубих половин час да ти обяснявам за някакъв олигофрен, дето му дали едно киностудио струващо 13 млн. евро за 130к. евро, а после реве като вдовица за.... Не смятам да си губя повече времето с такива глупости. Вятърът на промяната задуха, така че скоро пак ще си говорим...(с тези които не са се покрили/преименували).
По темата: Учудвам се, че всички гласуват за Франция, според мен освен в Германия, има риск и в Хърватия, понеже и там са много на брой бежанците.
 
От: От: От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Няма какво да влизам в обяснителен режим, заключението ми не от вчера или онзи ден. Може пък за анаболи да му трябват парички на момчето.. :)
Вие с вашите ПРО педерстко-кока кола-макдоналдско-империалистко- и най вече-антибългарско пропагандиране спамите много повече от мен и мислещите като мен, защото защитавате чужди интереси в ущърб на българските! Днес си изгубих половин час да ти обяснявам за някакъв олигофрен, дето му дали едно киностудио струващо 13 млн. евро за 130к. евро, а после реве като вдовица за.... Не смятам да си губя повече времето с такива глупости. Вятърът на промяната задуха, така че скоро пак ще си говорим...(с тези които не са се покрили/преименували).
По темата: Учудвам се, че всички гласуват за Франция, според мен освен в Германия, има риск и в Хърватия, понеже и там са много на брой бежанците.

Гласуваме за Франция, щото си ползваме сивото вещество и в момента проблема не са бежанците, те ще бъдат жертвани като инструмент писах по-горе, ама не знам дали бялата златка говори за това.
Във Франция икономически и социално нещата са плачевни и всеки момент ще попаднат в пропастта - просто виж какво говори Оланд по линия Гърция и си представяй Франция! В държава където е по-малко рисково да построиш завод от колкото да наемеш човек на работа, и пак в същата държава където уволнението на човек граничи с тема табу, няма как да не очакваш това което ще стане - тотален икономически батак и смяна на фокуса ще бъдат социалните вълнение създадени я от бежанците я от мюсюлманите.
За другото исках да разбера съвсем сериозно за Бърни, и мислих че имаш нещо сериозно вместо агенция ЕЖК!

А това, че пише в онези маригнализирани сайтове, че било купено за 130к евро където другаде него пише .... абе тези не бяха ли онези същите маргинализирани сайтчета дето ги четеше за квантовите и джедайските оръжия на Русия?!?
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Владко, много тъпи теми май си фен на блиц
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Владко ти се конкурираш с оная дето закъсняла да дава опашка от крокодил на щерка си, че като пораснела да се омъжела за богат човек.

От къде ги мислите тея теми не моем да разберем.


Демокрацията има механизми за защита от цветни революции. Това са избори или оставка и предсрочни избори. Да не говорим, че западните политици обикновено отчитат настроенията и съответно си променят политиките. Виж за бежанците как Меркел си обърна лека полека нагласите.
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Говорете си, не ми пречите, само не знам защо се пените така. :) Аз от Соростутки не се обиждам. ;)
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Само давам идея.

Пусни тема кой ще е следващия законно избран диктатор, на който гадните САЩ ще му спретнат цветна революция.

:lol: :lol: :lol:
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Само давам идея.

Пусни тема кой ще е следващия законно избран диктатор, на който гадните САЩ ще му спретнат цветна революция.

:lol: :lol: :lol:

Стига си спамил, теб те знаем на 100%, че си трол. Беше се покрил за известно време, ама нещо много сте се активизирали напоследък. Бегай да цункаш портрета на чичо Сорос м/у краката и си лягай спокоен, че си си изпълнил днешното задължение към него. ;)
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Владко осра се със видеото за руския лазер, с твърдението че яху новини, със голата опашка и те така
Ти си едно усрано тролче,,, не разбра ли колко си жалък
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Тоя пример комунягите да обижда на лична основа като им свършат аргументите е започнат от самият Маркс. Та последователите им си личат отдалече.

:lol: :lol: :lol:
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Владко пуска само вмирисани руски военни партенки, обаче е фен на БлизЦ
Усмърдя целия форум с платената си пропаганда
 
От: От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Владко осра се със видеото за руския лазер, с твърдението че яху новини, със голата опашка и те така
Ти си едно усрано тролче,,, не разбра ли колко си жалък

Явно си по-жалък от мен щом ме хейтиш и ми отговаряш. ;)

А математика го знаем, плюе на воля руснаците и гълта на американците. :)
 

Горе