В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

cremabox

Active Member
Интересуват ме домейни на промоция всякакви, но главно .com
До сега не съм взимал от чуждите фирми нито хост нито домейн. Имат ли някакви различни правила или уловки когато взимаш домейн на промо цена?
И дали могат да се ползват с бг хостингите
Ще се радвам ако помогнете.
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

Всеки домейн, независимо откъде е взет, може да се ползва с хостинг на всяка фирма - българска или не.
За ниски цени на .com знам reseller.biz - $9.16 и internetbs.net - €7.12 - постоянни цени без уловки и клаузи..
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

И това го пише човек който има "успешни" проекти????
Търси в форум,има много теми за промо кодове,ето една http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43725
Интересуват ме домейни на промоция всякакви, но главно .com
До сега не съм взимал от чуждите фирми нито хост нито домейн. Имат ли някакви различни правила или уловки когато взимаш домейн на промо цена?
И дали могат да се ползват с бг хостингите
Ще се радвам ако помогнете.
 
Имаме банер на www.vpsbox.eu който върти $2.99 ком като цъкнеш на него се отваря промоцията (плащането е само с карта обикновенно е така за промо цени) банера е от квадратчетата в сайд бара

не ми е за афф комисионни не мисля даже си взимаме парите от този афф банера се върти там да не е празно... ако може да го скипнеш аффа скипниго (не съпортвам годеди) :) да казвате после взехме афф през вас НЕ препоръчвам да си го взимаш спамвам линка и се опитвам да съм полезен :) плати си на друга фирма 10 долара :)
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

За godaddy в момента има работещ код - KRENN, цената за .com е $2.17
 
  • Like
Реакции: Brad
Е това с "да не е празно" ми повдигна настроението, тъкмо бях задрямал :)
Имаме банер на www.vpsbox.eu който върти $2.99 ком като цъкнеш на него се отваря промоцията (плащането е само с карта обикновенно е така за промо цени) банера е от квадратчетата в сайд бара

не ми е за афф комисионни не мисля даже си взимаме парите от този афф банера се върти там да не е празно... ако може да го скипнеш аффа скипниго (не съпортвам годеди) :) да казвате после взехме афф през вас НЕ препоръчвам да си го взимаш спамвам линка и се опитвам да съм полезен :) плати си на друга фирма 10 долара :)
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

Вапдизайн, това е тотална антиреклама :shock:
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

по темата
ай, ай, ай
как можа дори да ти румне да питаш подобно нещо
И дали могат да се ползват с бг хостингите

офтопик
- земи оправи логото че мяза на дялано с пейнта
- мани тва жълтото щот не се чете - жълто на бял фон?!?!
- "Изработка на сайтове гр. Варна" - уат дъ фак? баси ако съм от Чепеларе не мога ли да поръчам? що сами си вкарвате афтогол не моа ви разбера
- начи принципно за мене е много тъпо на сайта от който се очаква да продаваш собствения си продукт да ръгнеш афилиейт линкове ама секи сам си решава. земи поне ги максирай малко да мязат на вътрешни
- кво е тва ве да го ева?!?! blog.vapdesignbg.info тва дизайн от 1998-а ли е? я земи го центрирай малко и направо го вкарай в общи япейзаж, че мяза на франкенщайт така - ми ти ще изплашиш и най-върлите си фенове с тва творение на вебдизайна
- тоз фавикон за нищо го нямаш ебаси - няма никва връзка ни с дизайна нит с логото, на блога един на сайта друг?!
 
От: От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

Интересуват ме домейни на промоция всякакви, но главно .com
До сега не съм взимал от чуждите фирми нито хост нито домейн. Имат ли някакви различни правила или уловки когато взимаш домейн на промо цена?
И дали могат да се ползват с бг хостингите
Ще се радвам ако помогнете.

Аз използвам само татетата и винаги си купувам .сом домейни за по 2-3лв. Плаща се с карта най-вече като се ползват такива промо кодове. Мисля, че и за .net има отстъпки, но там са по-малки, примерно 20-30% (не знам с точност, не съм се интересувала от такива нетитата за момента), докато при комчетата, отстъпките стигато до 80%. Направо без пари са тия домейни - колкото едно кафенце.

Просто трябваше да използваш търсачката във форума и да потърсиш "евтини домейни" или пък "godaddy coupon" - веднага щяха да изкочат един куп теми. ;)
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

Баси на Директхост си качил банер не ги ли видя цените!?? Плюс това, почти всеки закупен хост за 12 мес. от всички домейна е безплатен.
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

До сега не бях взимал от чужди фирми домейни, но сега ми трябват над 30 броя и за това питах, а тези, които са по темите мисля, че не са актуални.
Защо да е Антиреклама - Аз не изработвам сайтове на вас - повечето си имате и си праите за по 10 мин. Нали си помагаме тука. Какво лошо има в това да питам?
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

Нали си помагаме тука. Какво лошо има в това да питам?

Да, помагаме си тук и колегите ти казаха къде какво да потърсиш. А иначе няма лошо и в питането, то всъщност това "лошото" си е за твоя сметка и говори за непрофесионализма ти - правиш сайтове, хвалиш се, че едва ли не правиш сайтове на конвейер, обаче в същото време не си информиран за нещо, което е част от твоя бизнес и не знаеш къде да го намериш?
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

Това едно на ръка,пича имал гоооолеми онлайн магазини в анадола....
Да, помагаме си тук и колегите ти казаха къде какво да потърсиш. А иначе няма лошо и в питането, то всъщност това "лошото" си е за твоя сметка и говори за непрофесионализма ти - правиш сайтове, хвалиш се, че едва ли не правиш сайтове на конвейер, обаче в същото време не си информиран за нещо, което е част от твоя бизнес и не знаеш къде да го намериш?
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

Всички в тоя форум се дразнят от всяка моя тема
1- Не се хваля
2- Не съм казъл, че съм си правил големите проекти аз
3- uphero вижте ква репутация ми е дал 1232123.jpg
4- Вече няма да искам никва помощ от вас, защото не помагате по никакъв начин, а само са перчите. Моля ви се Е*ете повече. На никой не му е работа дали съм ПРО или Аматьор.

До админа: Това лапе "uphero" продължава за глупости да раздава репутации. Май никакво наказание не получи миналият път.
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

Запазвам си мястото за коментар,разбърквам зелето и идвам
Всички в тоя форум се дразнят от всяка моя тема
1- Не се хваля
2- Не съм казъл, че съм си правил големите проекти аз
3- uphero вижте ква репутация ми е дал Виж файлът 6928
4- Вече няма да искам никва помощ от вас, защото не помагате по никакъв начин, а само са перчите. Моля ви се Е*ете повече. На никой не му е работа дали съм ПРО или Аматьор.

До админа: Това лапе "uphero" продължава за глупости да раздава репутации. Май никакво наказание не получи миналият път.
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

Щом всички се дразнят от всяка твоя тема земи се замисли малко.
1. - Да бе, сега не ми се рови да търся но не в една или две теми се хвалеше какви големи и успешни онлайн магазини имаш в турско.
2. - Ай не ме карай да ровя
3. - Кой каквото си е заслужил,не може човек който претендира,че може да изработи уеб сайт от нулата да не знае елементарни неща
И дали могат да се ползват с бг хостингите
?!? и да не може да ползва търсачката на форума...
4. - Е прати някоя ханъма като ни пожелаваш таквиз неща. Помощ (в това число и аз) е получил всеки който е задал въпроса си правилно и не го е домързяло да ползва търсачката преди да пусне тема.
Всички в тоя форум се дразнят от всяка моя тема
1- Не се хваля
2- Не съм казъл, че съм си правил големите проекти аз
3- uphero вижте ква репутация ми е дал Виж файлът 6928
4- Вече няма да искам никва помощ от вас, защото не помагате по никакъв начин, а само са перчите. Моля ви се Е*ете повече. На никой не му е работа дали съм ПРО или Аматьор.

До админа: Това лапе "uphero" продължава за глупости да раздава репутации. Май никакво наказание не получи миналият път.
Вапер пич , като ти гледам писаниците и тежкарската снимка за аватар съм по голям от теб - на 25 години съм.
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

Държанието ти е кат на 15 годишен.
Мен такива работи като евтини домейни не са ме интересували досега. Задължен ли съм да се интересувам и да знам? Нали питам за да науча
Моля ти се не пиши повече по моите теми не ми се спори с теб.
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

И дали могат да се ползват с бг хостингите

според мен проблема е в тая част,

малко се самнявам да тръгне някой да се заяжда с тебе щото видиш ли си търсил домейни на промоция - сички търсим, кат има що да платиш в пъти повече особено ако вземаш домейни на кило я за сателитки, я за клиенти нали?
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

Вапе, ама то и твоето държание не е по-различно от на 15-годишен. 8)
 
От: В момента има ли COM Домейни в промоция някаде?

Може ли зад ника си, който ти е бизнеса, да пишеш да вървим да пляскаме, защото на теб нещо не ти харесва. И знаеш ли има една приказка Пази боже сляпо да прогледа. Няма против теб, гледам сайта ти с портфолио и се радвам, когато се развиват нещата, но бъди по-дипломатичен. От това само ще спечелиш.
 

Горе