В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

• ГЕРБ-СДС

Votes: 9 8.3%
  • БСП

Votes: 2 1.9%
  • Има Такъв Народ

Votes: 29 26.9%
  • ДПС

• ВМРО

• Изправи се! Мутри вън!

Votes: 3 2.8%
  • Демократична България

Votes: 20 18.5%
  • Възраждане

• Българско Лято (Божков)

Votes: 14 13.0%
  • Марешки - НФСБ

Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

• Ще маркирам "Не подкрепям никого"

Votes: 6 5.6%
  • Друго

• Общо гласове
    108

nikolai.mt

Active Member
Велик Радев - ВЕЛИК, ВЕЛИК, ВЕЛИК. На който му е скучен, да преосмисли личните си капацитети и най-вече способността за слушане с разбиране. Аз можех да го слушам часове наред, без да иизпитам дори наченки на досада.

Естествено.

Надявам се ПКП да бъде отхвърлена дори като заместник председател.

п.с. гласуването с ръка е временно решение. С връщане на техниката в истинския парламент, тези дребни логистични проблеми ще се решат бързо.
Наведи се още малко ... още малко само ...

nandibandi

Well-Known Member
Наведи се още малко ... още малко само ...
Напротив, повдигам се на пръсти. ;)
Нещо забравиха за мажоритарният вот, затова ГЕРБ щели да го внесат за гласуване.
Не си внимавал, Тошко-то го спомена в речта си, както и стъпките в посока намаляване на субсидията. Което е в абсолютен плюс на статуквото и в ущърб на малките и нови формации, ама както и да е..

tipin

Active Member
Не си внимавал, Тошко-то го спомена в речта си, както и стъпките в посока намаляване на субсидията. Което е в абсолютен плюс на статуквото и в ущърб на малките и нови формации, ама както и да е..
Трябва да има мажоритарен вот. Но мажоритарни избори се правят от партия с мнозинство. А партията, която ги предлага, няма мнозинство, обяви още Йорданов. Копирано от standartnews.com

tedkata_m

Well-Known Member
Да, напълно правилно взето решение да не гласувам. Отново всички ще се надпреварват кой да докопа повече власт. Истинският хаос и кражби предстоят. Честито, предприемачи!

nandibandi

Well-Known Member
Първото, което папата попитал, пристигайки в Париж, е "има в Париж бардаци?" :)

Точно обратното каза тошко-то - днес внасяме предложение за промени в избирателния кодекс... споменавайки точно мажоритарния вот и субсидиите

biaaro

Well-Known Member
Доживях да видя гробарите неврени в ъгъла и всеки да ги подритва и шамари от където свари. Дори и аверите им от ДПС им скачат по главата. Другото хубаво е, че се отървахме ПКП :)

nandibandi

Well-Known Member
Доживях да видя гробарите неврени в ъгъла и всеки да ги подритва и шамари от където свари. Дори и аверите им от ДПС им скачат по главата. Другото хубаво е, че се отървахме ПКП :)
С малка корекция - това просто и безочливо същество пак се кьофна на председателската банка, където 'ич не му е мястото.

biaaro

Well-Known Member
С малка корекция - това просто и безочливо същество пак се кьофна на председателската банка, където 'ич не му е мястото.

Това няма значение, от тая позиция няма да може да крие тулупа, надявам се още в петък да го домъкнат за парламентарен контрол с полиция. Тая свиня 1 година го кри да не стъпва в парламента да отговаря за чекмеджета, кюлчета и къщи в Барселона. Иначе да, това чучело е срам и позор, без значение къде се намира.

tipin

Active Member
Първото, което папата попитал, пристигайки в Париж, е "има в Париж бардаци?" :)

Точно обратното каза тошко-то - днес внасяме предложение за промени в избирателния кодекс... споменавайки точно мажоритарния вот и субсидиите
Само ти караш в насрещното:

На подвикване от залата за въвеждането на изцяло мажоритарен вот - едно от исканията от организирания от "Шоуто на Слави" референдум преди пет години, Йорданов отвърна, че за такава промяна е нужно мнозинство, каквото не вижда в настоящия парламент
.

tedkata_m

Well-Known Member
Това няма значение, от тая позиция няма да може да крие тулупа, надявам се още в петък да го домъкнат за парламентарен контрол с полиция. Тая свиня 1 година го кри да не стъпва в парламента да отговаря за чекмеджета, кюлчета и къщи в Барселона. Иначе да, това чучело е срам и позор, без значение къде се намира.
Искам да те попитам след две години дали живееш по-добре от сега. Запомни ми мнението.

nandibandi

Well-Known Member
Само ти караш в насрещното:

На подвикване от залата за въвеждането на изцяло мажоритарен вот - едно от исканията от организирания от "Шоуто на Слави" референдум преди пет години, Йорданов отвърна, че за такава промяна е нужно мнозинство, каквото не вижда в настоящия парламент.

Отскочих за малко до магазина, и съм изтървала врътката. :)

Гледах/слушах встъпителната реч на на Тошко-то, в която мажоритарните избори бяха споменати. Впоследствие обаче разбрах, че са се "изметнали", за да са опозиция на пп гроб. - моя грешка, сори. :)

nikolai.mt

Active Member
Усещам вече промяната, България тръгва стремглаво напред! Ще се оправим, сигурен съм :)

nandibandi

Well-Known Member
Въпреки огромния брой говорни дефекти, новата председателка на парламента е много симпатична.
Ужасно дразнещо беше обаче присъствието на ПКП до нея, която се опитваше да ѝ софлира и дава насоки - все погрешно, както се виждаше от реакциите на истинския председател.

biaaro

Well-Known Member
Искам да те попитам след две години дали живееш по-добре от сега. Запомни ми мнението.

Аз по никакъв начин не завися от управлението, че да чакам някой да ме оправя, не е в мой стил. Развивал съм бизнес при Костов, при Царя, при Станишев, при Бойко, при Орешарски, пак при Баце и тн. Мислиш ли, че ми пука кой управлява, от гледна точка на личния ми просперитет!? Не, не ми пука! Много ми пука обаче, като се изтъпани Премиера в Европа, да не вика Ъъъ... мхъъъ... сахер.... има.... има... сахер .... ъъъъ .... Също не искам да виждам чекмеджета, кюлчета и тн. неща. За безбройните корупционни скандали, Шиши по-добре да не отваряме дума изобщо.... Калинките дето ги имплантира на всички нива също не ми харесват.... Абе много са нещата, нямат изброяване.

tedkata_m

Well-Known Member
Аз по никакъв начин не завися от управлението, че да чакам някой да ме оправя, не е в мой стил. Развивал съм бизнес при Костов, при Царя, при Станишев, при Бойко, при Орешарски, пак при Баце и тн. Мислиш ли, че ми пука кой управлява, от гледна точка на личния ми просперитет!? Не, не ми пука! Много ми пука обаче, като се изтъпани Премиера в Европа, да не вика Ъъъ... мхъъъ... сахер.... има.... има... сахер .... ъъъъ .... Също не искам да виждам чекмеджета, кюлчета и тн. неща. За безбройните корупционни скандали, Шиши по-добре да не отваряме дума изобщо.... Калинките дето ги имплантира на всички нива също не ми харесват.... Абе много са нещата, нямат изброяване.
Е като не ти пука, що гласуваш и се палиш? Действай си бизнеса и се моли бате Слави да не ти вземе 40 процента данък от печалбата!

biaaro

Well-Known Member
Е като не ти пука, що гласуваш и се палиш? Действай си бизнеса и се моли бате Слави да не ти вземе 40 процента данък от печалбата!

Нали съм обяснил защо, по-просто от това не мога да го напиша. За данъка също не ми пука. Каквото за мен, това и за всички останали. Важното е условията да са еднакви за всички.

Тая тъпотия за данъците от къде я вадите, първо за възраждане, после за бсп, сега за итн, общо взето всички дето не са за гроб, искат да вдигат данъците. Стига с тия глупости бе, никой няма да бара данъците.

Не мога да ги понасям тия примати, какво сложно има за разбиране. ПКП гледа ли я днес. Ебати нищожеството, те я спукаха от подигравки, тя пак за власт се бута. Ебати пумияра.

Горе