В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110

biaaro

Well-Known Member
Да видим какви са нагласите при предприемачите. Анкетата е анонимна, така че всеки може да гласува по съвест, без да се притеснява, че някой ще го нападне заради позицията му. Подреждам ги по соц, проучвания към момента.
 
Последно редактирано:
Гласувах, въпреки че още не съм взела категорично решение. Симпатиите ми клонят към политически сили, които нямат шанс да прескочат 4%, но в такъв случай гласът ми ще бъде разпределен между първите трима - гроб, бсп, дпс. Пак ще се гласува с омерзение...
 
Гласувах, въпреки че още не съм взела категорично решение. Симпатиите ми клонят към политически сили, които нямат шанс да прескочат 4%, но в такъв случай гласът ми ще бъде разпределен между първите трима - гроб, бсп, дпс. Пак ще се гласува с омерзение...

И аз така, ще гласувам с голям компромис, но ще гласувам. Функцията за промяна на вота съм я оставил отворена. :)
 
Леле, Слави бая понасъбра при нас. :) А по-чудното ми е тези два гласа за ГЕРБ. :) Хахахаха. :)

Но притеснението ми идва от това, че за сега 5ма ще ги домързи дори да пуснат, че не подкрепят никой. :)

Двата гласа ги знаем на кого са, чакаме още два :) Иначе неочакван резултат на Славчо наистина. Вероятно се действа по принципа на изключването. Махаш невъзможното и каквото остане.
 
Леле, Слави бая понасъбра при нас. :) А по-чудното ми е тези два гласа за ГЕРБ. :) Хахахаха. :)

Но притеснението ми идва от това, че за сега 5ма ще ги домързи дори да пуснат, че не подкрепят никой. :)
Нормално е. Тошко Африкански, Слави и останалите кючек мастърс също не вярват, че има вирус. Тук имат доста идеологически съмишленици
 
"мислете, преценете, гласувайте. В неделя всичко зависи от нас." Дано!

Единственото, което ще постигна с неговата коалиция 'Мутри вън' е вкарването на джендърите в новия парламен.

 
Това с ЛГБТИ комюнитито е много лабава карта. Колко са "странните" у нас? И редно ли е заради неприемането им, да си отрежем я ръка, я крак?
Джендърите и досега бяха в парламента... Имаме и министър трансджендър даже. Пък премирът си жив педераст. :)
 
Единственото, което ще постигна с неговата коалиция 'Мутри вън' е вкарването на джендърите в новия парламен.

Не го приемай като заяждане, дори не се познаваме, ама при очевидните проблеми в здравеопазване, правосъдна система, образование, демографска катастрофа, обезлюдяващи райони, корупция, ужасяваща битова престъпност по малките населени места и изобщо всичко, което прави една държава - държава, на теб проблемът ти е, че в парламента ще има един човек с хомосексуална ориентация?
 
Не го приемай като заяждане, дори не се познаваме, ама при очевидните проблеми в здравеопазване, правосъдна система, образование, демографска катастрофа, обезлюдяващи райони, корупция, ужасяваща битова престъпност по малките населени места и изобщо всичко, което прави една държава - държава, на теб проблемът ти е, че в парламента ще има един човек с хомосексуална ориентация?
Не ми е проблем обърканият човечец, а това: 'Еднополовите бракосъчетавания и осиновяването на дете от гей-двойка са основни човешки права' (адв. Хаджигенов).
 
Не ми е проблем обърканият човечец, а това: 'Еднополовите бракосъчетавания и осиновяването на дете от гей-двойка са основни човешки права' (адв. Хаджигенов).
Това в България според мен няма да стане, поне не в следващите 100 години. Обществото ни е твърде консервативно за подобна стъпка. Мисълта ми е, че този ако стане депутат, най-много да направи няколко изказвания от трибуната и дотам. Имаме доста по-важни проблеми за решаване.
 
Гласувах, въпреки че още не съм взела категорично решение. Симпатиите ми клонят към политически сили, които нямат шанс да прескочат 4%, но в такъв случай гласът ми ще бъде разпределен между първите трима - гроб, бсп, дпс. Пак ще се гласува с омерзение...

Но пък на Костя сигурно му трябва и барбекю, така че давай смело. :)
 
Но пък на Костя сигурно му трябва и барбекю, така че давай смело. :)
Костя е на ниво Волен от 2005 - все още млад и надъхан, ще спасява БГ-то. После вижда, че никой не го ебе за нищо и минава на тежки наркотици.
 
На мен ми е чудно какво кара хора да гласуват за Божков....Просто за ташака, за да продължи драмата или наистина си мислят, че той ще промени нещо.
 

Горе