В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
На очите си ли да вярвам или на тоя!? Разрухата е повсеместна, Варна е кочина, София е кочина, всичко е мизерия, корупция и нещастни бедни хора. Ти си вервай на телевизора и разни цървули, дето няма как да видят истината от самолета и мерцедес.
Каза човек, който живее над средното ниво. Ами който бачка си печели, който не бачка се оплаква. Та затова ми е чудно ти от чие име се оплакваш.
 
Разрухата и мизерията, дето виждаш по пътя как са, не те ли притесняват?
Само в Северозападнала България е зле, ама там си е така по принцип. Абе, Биарка, я виж с имотите какво става. Купуват на поразия! Откъде пари бе човек???
 
Голям смях беше за 'подпорната стена', че е символ на управлението на ГЕРБ. Да, ама НЕ!
 
Последно редактирано:
Само в Северозападнала България е зле, ама там си е така по принцип. Абе, Биарка, я виж с имотите какво става. Купуват на поразия! Откъде пари бе човек???
Не отваряй темата :) Буквално се изкупува на зелено всичко цените дори не се обсъждат :) А цените в София дори в памдемията са 8% +, за справка РИМ -30%
 
Каза човек, който живее над средното ниво. Ами който бачка си печели, който не бачка се оплаква. Та затова ми е чудно ти от чие име се оплакваш.

Всичките пари на света не ми оправят настроението, като мина по центара на Варна и видя разрухата.

До единия магазин има стоянка на бус за помощи, като видя километричната опашка опашка от пенсионери, всеки четвъртък сутрин, също не ми е никак добре.

Излез от филма човеко, отвори си очите, положението е трагично. Стига вярва на тая пропаганда.
 
На очите си ли да вярвам или на тоя!? Разрухата е повсеместна, Варна е кочина, София е кочина, всичко е мизерия, корупция и нещастни бедни хора. Ти си вервай на телевизора и разни цървули, дето няма как да видят истината от самолета и мерцедес.
Или не пътуваш или не виждаш от дърветата :) Съветвам, теб и всички слепци да инвестирате по 300лв. в бензин и да попътувате.
Иначе Варна изоставате ФАКТ! Но явно си е нещо на местно ниво... там.
За София
София е кочина, всичко е мизерия, корупция и нещастни бедни хора
Без коментар за подобна глупост!
 
Всичките пари на света не ми оправят настроението, като мина по центара на Варна и видя разрухата.

До единия магазин има стоянка на бус за помощи, като видя километричната опашка опашка от пенсионери, всеки четвъртък сутрин, също не ми е никак добре.

Излез от филма човеко, отвори си очите, положението е трагично. Стига вярва на тая пропаганда.
За да оправим тая работа съгласен ли си да вдигнем данаците от 10% плосък на 40% като в Америка?
 
Всичките пари на света не ми оправят настроението, като мина по центара на Варна и видя разрухата.

До единия магазин има стоянка на бус за помощи, като видя километричната опашка опашка от пенсионери, всеки четвъртък сутрин, също не ми е никак добре.

Излез от филма човеко, отвори си очите, положението е трагично. Стига вярва на тая пропаганда.
Вярвам само на очите си.
 
За да оправим тая работа съгласен ли си да вдигнем данаците от 10% плосък на 40% като в Америка?
То това е следващият ход на новата хунта, да чопнат парета от нас.
 
Или не пътуваш или не виждаш от дърветата :) Съветвам, теб и всички слепци да инвестирате по 300лв. в бензин и да попътувате.
Иначе Варна изоставате ФАКТ! Но явно си е нещо на местно ниво... там.
За София

Без коментар за подобна глупост!

300 лв за гориво давам на седмица, само това ще ти кажа. Ти си направи сметката колко пътувам. Варна не изостава, Варна е застинала в небитието, както и повечето градове в България.

Ако си мислиш, че селото, дето го наричате столица е нещо прекрасно, значи си луд. По грозен и гнусен град няма. Абсолютна кочина. Смрад, мизерия и боклуци навсякъде.
 
300 лв за гориво давам на седмица, само това ще ти кажа. Ти си направи сметката колко пътувам. Варна не изостава, Варна е застинала в небитието, както и повечето градове в България.

Ако си мислиш, че селото, дето го наричате столица е нещо прекрасно, значи си луд. По грозен и гнусен град няма. Абсолютна кочина. Смрад, мизерия и боклуци навсякъде.
Айде, айде, не е точно така. Преди беше мноооого по-зле. Факт е, че последните години Фандъчката малко се поотпусна, ама поне няма бездомни песове, по-чисто и подредено е. Но има още адски много какво да се желае. Но онова викащо кречетало МаяМа ако беше станала кмет...не ми се мисли...
 
Ти колко мислиш, че са данъците у нас? Вярваш ли, че са 10%?
Добре, почва се с тъпите въпроси! Ясно става въпрос в поста ми само и единствено за данък печалба! Но ти не искаш да отговириш на него. Защото не искаш да има по високи пенсии, а само да се направиш на загрижен за пенсионерите :)
 
300 лв за гориво давам на седмица, само това ще ти кажа. Ти си направи сметката колко пътувам. Варна не изостава, Варна е застинала в небитието, както и повечето градове в България.

Ако си мислиш, че селото, дето го наричате столица е нещо прекрасно, значи си луд. По грозен и гнусен град няма. Абсолютна кочина. Смрад, мизерия и боклуци навсякъде.
Ами направи като мен вземи си и една тесла :) няма да даваш за бензин :) и не съм от софия а от стара загора :) и тука целия град е като чисто нов, ако в новия програмен период се санират и другите останали блокове може да заприлича на ново построен град :)
 
Ами направи като мен вземи си и една тесла :) няма да даваш за бензин :) и не съм от софия а от стара загора :) и тука целия град е като чисто нов, ако в новия програмен период се санират и другите останали блокове може да заприлича на ново построен град :)

Единия ми служител е от там, дойде във Варна, щото в това тъпо село нямал какво да прави. :)

Ходих до Нова Загора пред 3 месеца. Да разказвам ли?
 
БСП връщат мандата. Ехееей, нали всички имаха готови програми и кабинети? Какво стана? Или така да си харчим парички, докато някой го удовлетвори резултата? Смешници.
 
Изчегъркването на ГЕРБ се отменя за други времена :)
Каквото и да казвате всички се оказаха бъзльовци.
Къде-къде е по-забавно да плюеш и да нямаш капка отговорност.
 
А имаха шанс да направят нещо! Сега какво, дори ИТН да спечели, пак няма да са с пълно мнозинство и пак ще се чудят какви схеми да въртят, че да не са в коалиции.
 
А имаха шанс да направят нещо! Сега какво, дори ИТН да спечели, пак няма да са с пълно мнозинство и пак ще се чудят какви схеми да въртят, че да не са в коалиции.
С по-малко от 100 депутата общо кой какво ще направи, не ми е ясно?
 

Горе