В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Оставям това тук, коя е мата хари, как работи мафията гроб и още доста интересни неща. Също и как се проваля успешно изслушване на жертва на ОПГ наречено герб.

Слушайте само разказа на Илчовски, останалите простотии не са важни.

Кой е тоя Илчовски, приятелче нещо? Ех, ех, колко още ще те лъжат...
 
Задкулисието е налице. Егати пародията е тая Мая, така излъга и за Костинброд и продължава сега по същия начин. Мислех ви за по-унни, ама съм се лъгал. Направо пускайте за БСП, не се хабете да ми обяснявате как мразите комунизма в лицето на ГЕРБ.
 
Кой е тоя Илчовски, приятелче нещо? Ех, ех, колко още ще те лъжат...

Кой лъже? Само ти не си разбрал, че така работи мафията.... Нищо ново не каза човека, тея работи се знаят отдавна. Или и ти си на тая капачка и затова така яростно защитаваш тея престъпници.
 
Кой лъже? Само ти не си разбрал, че така работи мафията.... Нищо ново не каза човека, тея работи се знаят отдавна. Или и ти си на тая капачка и затова така яростно защитаваш тея престъпници.
Айде стига с тая мафия! Само това ли ти е в главата? Ти знаеш ли какво е мафия? Спомни си мутрите след 1997!
 
Айде стига с тая мафия! Само това ли ти е в главата? Ти знаеш ли какво е мафия? Спомни си мутрите след 1997!
Да, това ми е в главата, мафията си има държава, на която мутра е лидер. Мутрите от деветдесетте са като квартални дилъри, сравнение с тея баш мафиоти.
 
Да, това ми е в главата, мафията си има държава, на която мутра е лидер. Мутрите от деветдесетте са като квартални дилъри, сравнение с тея баш мафиоти.
Ти пиеш ли, че не помниш?
 
Ти пиеш ли, че не помниш?

Не колкото тебе, но да, пия, всяка събота. Не си спомням някога мутрите да са били по организирани от сега. Тогава политиците контролираха мутрите, сега е обратното. Което е доста по лошо.
 
Не колкото тебе, но да, пия, всяка събота. Не си спомням някога мутрите да са били по организирани от сега. Тогава политиците контролираха мутрите, сега е обратното. Което е доста по лошо.
Между другото - мутрите държаха на думата си и го играеха мъжкари. Сега няма такъв филм. Виж Боко - днеска така, утре наобратно. Както му е удобно. :)
 
Между другото - мутрите държаха на думата си и го играеха мъжкари. Сега няма такъв филм. Виж Боко - днеска така, утре наобратно. Както му е удобно. :)
Вече съм на пуканки, гледам как новото ще превземе старото. Много ви се смея, много!
 
Не колкото тебе, но да, пия, всяка събота. Не си спомням някога мутрите да са били по организирани от сега. Тогава политиците контролираха мутрите, сега е обратното. Което е доста по лошо.
Че аз не близвам бе, ти съвсем полудя?
 
Не беше ли ти, дето по една дамаджана розе на сядане опатква или се бъркам?
Бъркаш се. Ти почна като Майчето, с варненски пинизи да ме изкарваш алкохолик.
 
Бъркаш се. Ти почна като Майчето, с варненски пинизи да ме изкарваш алкохолик.

Няма да тръгна да ровя, ама не е редно така да се отричаш от думите си. Знам че за гербер е нормално, но все пак...
 
Че аз не близвам бе, ти съвсем полудя?
neblizvam.png


Слави? Абсурд!!! От източник, в чиято достоверност нямам причина да се съмнявам, знам за тайна (много тайна и добре прикрита) среща между славун и тиквун преди изборите. Фактите до момента говорят, че славун работи в интерес на тиквун.
Знаем ли кво са си лафили, че тва че са се срещали на супер тайна и прикрита среща, за която дори тукашните научихме.. някак си нищо не значЕ. :D Моите факти, събрани след дълго анализиране ( :D ) за Дългия е че всички го подкрепят, Бойче, Холидейката и Билетчето задкулисно, a другите явно. Баси любимеца.
 
Виж файлът 21389



Знаем ли кво са си лафили, че тва че са се срещали на супер тайна и прикрита среща, за която дори тукашните научихме.. някак си нищо не значЕ. :D Моите факти, събрани след дълго анализиране ( :D ) за Дългия е че всички го подкрепят, Бойче, Холидейката и Билетчето задкулисно, a другите явно. Баси любимеца.

А ха ха, браво :) Тедката дето не близвал е същия като тиквата, дето не крадял :)
 
Хахахххх, оправи ми деня!
Виж файлът 21389



Знаем ли кво са си лафили, че тва че са се срещали на супер тайна и прикрита среща, за която дори тукашните научихме.. някак си нищо не значЕ. :D Моите факти, събрани след дълго анализиране ( :D ) за Дългия е че всички го подкрепят, Бойче, Холидейката и Билетчето задкулисно, a другите явно. Баси любимеца.
Казах го иронично, вече и чувство за хумор ли нямаш? Че кой българин не пие??? Хахахахахахах! Чак пък си си правил труда да ми ровиш мненията, евала! Имате доста свободно време, ХВАЛА!
 

Горе