В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Тия данъци са ти голяма мантра, сякаш си седмото изтърсаче на баба Ванга и знаеш кой какво ще направи... Нещо за винетките и тол таксите няма ли да кажеш, защото там никой не знае къде потъват парите, а са адски много пари. Уж за пътища отиват, ама пътищата ги субсидира ЕС, така че едни милиарди си потъват в някое шкафче, ама сигурно не е на Бойко...
Абе ти си като латерна, всеки пост намесваш Бойко. Сега ще гледаме сеира на новите зайчета, които ще кажат, че ГЕРБ са изхарчили парите и трябват нови заеми. Очаквай шоу с пълна сила.
 
Заблудените, платените тролове, администрацията, платения вот, циганите от махалите и корпоративния вот сте не повече от 10%, не повече.
Плюс тези, които са постигнали нещо в живота си със собствените си умения и инициатива, които не мрънкат като тулупите по форуми и социални мрежи, че някой им е длъжен за нещо.
 
Дори Киро Аеробиката смята че Божков е най-добрият вариант.
 
Четете внимателно, всяко изречение, всеки ред:
Четох внимателно всеки ред, както винаги чета анализите на Кеворкян. :)

Това, което ме притеснява в текста е, че мъдър наблюдател, какъвто е той, приема за чиста монета процента, получен от Фончо. Той дори не допуска хипотезата, че минимум 10% от тия 25 са взети с купен цигански вот, с манипулаци на протоколите, а със сигурност и на машините.

Аз поне никъде не видях колко гласа има тиквун от машинното гласуване. Някой ако има инфо по въпроса, да го пуска.

п.с. Иначе е прав Кеворк в много отношения. Вирнаха носове малчуганите, а това винаги е много лошо поведение.

п.п.с. Ти поиска ли му разрешение да публикуваш текста? :)
 
Заблудените, платените тролове, администрацията, платения вот, циганите от махалите и корпоративния вот сте не повече от 10%, не повече. На новите избори, когато повчето от тези лостове ви се изтръгнат от крадливите корумпирани ръчички, нещата ще си дойдат по местата. :) НДСВ, СДС, РЗС ви чакат на бунището на историята.... Скоро гроб ще е лош спомен, а тулупа ще си го вземат Божков, Цветанов, оня сърбин, забравих му името или Бай Ставри, в краен случай :)
Ето ще имаш възможността да видиш избори, които "Протестиращите партии" да организират! Или направо да си управляват. Ще могат да правят ревизии като искат или там да управляват. Герб им дават пълната власт. Току що мразената тиква от теб даже и подкрепа с депутати им дава! Сега какво ще кажеш, ако го беше страх от тези неща, който твърдиш (без никакви доказателства) щеше ли така лесно да им даде властта?
Или сега пак измислиш някви причини? Пак ли е тайна договорка, пак ли конспирация?
Както и да е! Каквото такова, който може да се оправя и при стабилно правителство ще се справи и при нестабилно ще се оправи! Просто мрънкачите ще станат още повече...
 
Баси мамата, Бойчето още не са го махнали дори и счупиха държавата. 7 април сняг вали ...
 
Ето ще имаш възможността да видиш избори, които "Протестиращите партии" да организират! Или направо да си управляват. Ще могат да правят ревизии като искат или там да управляват. Герб им дават пълната власт. Току що мразената тиква от теб даже и подкрепа с депутати им дава! Сега какво ще кажеш, ако го беше страх от тези неща, който твърдиш (без никакви доказателства) щеше ли така лесно да им даде властта?
Или сега пак измислиш някви причини? Пак ли е тайна договорка, пак ли конспирация?
Както и да е! Каквото такова, който може да се оправя и при стабилно правителство ще се справи и при нестабилно ще се оправи! Просто мрънкачите ще станат още повече...

Само факта, че той може да прати 10 мижитурки да гласуват под команда за този, който той посочи, не ти ли светва лампичката? Не ти ли минава през акъла, че тука нещо не е наред? Това ли е ролята на народните представители според теб? Падишаха да им сочи и те да се юрват под команда..... Нещо май нямаш представа какво е парламентарната република и как работи!?
 
Само факта, че той може да прати 10 мижитурки да гласуват под команда за този, който той посочи, не ти ли светва лампичката? Не ти ли минава през акъла, че тука нещо не е наред? Това ли е ролята на народните представители според теб? Падишаха да им сочи и те да се юрват под команда..... Нещо май нямаш представа какво е парламентарната република и как работи!?
Много добре го разбирам и това не е ОК! Но такава ни е системата, това се случва при всички партии без значения кои са! И ето Герб предлагат президента да измисли друга система и да я внесе в парламента другите там да решават каква да е!

Само ще ти кажа какво ще стане предварително, ако се гласува 120 депутата + 1 лев субсидия + смяна на системата с мажоритарна ГЕРБ ще вземат 60+ мандата и ще могат да управляват сами. Затова и сега го предлагат! Малките партии изчезват! При тая система ще има само по 2-3 големии партии с пари. Това ще е пагубно за държавата според мен поне ако ти искаш това друг въпрос!
 
Фончо не премиер, Фончо шофьор

Gvy8D5.jpg
 
Много добре го разбирам и това не е ОК! Но такава ни е системата, това се случва при всички партии без значения кои са! И ето Герб предлагат президента да измисли друга система и да я внесе в парламента другите там да решават каква да е!

Само ще ти кажа какво ще стане предварително, ако се гласува 120 депутата + 1 лев субсидия + смяна на системата с мажоритарна ГЕРБ ще вземат 60+ мандата и ще могат да управляват сами. Затова и сега го предлагат! Малките партии изчезват! При тая система ще има само по 2-3 големии партии с пари. Това ще е пагубно за държавата според мен поне ако ти искаш това друг въпрос!

Не, не ни е такава системата!Тиквата направи такава системата, отне му само 10 години да превърне един парламент в бардак. Свърталище на калинки, мижитурки и престъпници от най-ниско ниво. Всички са там, не защото имат качества, а защото са лоялни лично на падишаха. В това превърна и цялата държава, на всички възможни нива. Тоя тумор е злокачествен и трябва да се реже много на дълбоко, защото организма почти е мъртъв.

Особеното на вас герберите е това, че виждате само малките неща, фундамента винаги ви е бягал. Вие сте прости и аз съм прос, затова се разбираме.... Не се обиждай, не са мои думи, този който подкрепяш го каза на теб. Аз с него никак не се разбирам!
 
Абе Славчо що се скри? Той и Бойко беше коронясал, ама си говореше по фейса. Няма ли Слави да каже нещо за избирателите си??? Нещо проектокабинет? Що всички "победители" мълчат като п..ки? Така ли ще ни управляват?
 
Фончо прави изказване и социалните мрежи закипяват от креативност. Един бърз скрол ми оправи деня:





И коментарите са добри, особено към поста на Драго. :)
 
Аз имам нужда от 5-6 депутата да ми заковат едни рафтове в офиса. То и без това на ГЕРБ калинките нещо по-сложно не могат да правят, тъй че идеално ще дойдат.
 
Абе Славчо що се скри? Той и Бойко беше коронясал, ама си говореше по фейса. Няма ли Слави да каже нещо за избирателите си??? Нещо проектокабинет? Що всички "победители" мълчат като п..ки? Така ли ще ни управляват?
Бесноватият ще е по лошата версия на Бойко.
 
Абе Славчо що се скри? Той и Бойко беше коронясал, ама си говореше по фейса. Няма ли Слави да каже нещо за избирателите си??? Нещо проектокабинет? Що всички "победители" мълчат като п..ки? Така ли ще ни управляват?
Не е коронясал. Ковид няма, с него Мутафчийски само плаши хората, а Борисов измисли третата вълна.
Както виждате след изборите ковида изчезна, няма и един починал вече. Вероятно Слави е карал ски, настинал е и няма фейс на телефона си. И контактува само със Тошко. Ама последният не си е активирал MMS-ите и няма представа, Слави какво му праща...
 
Не успях да намеря нужната информация на сайта на цик. Нямам и много време да ровя. Ще потърся по-късно. Мерси. :)

Гугъл ползвай. По-лесно е. "Избори 2021 Плевен", примерно. Ще ти изкара резултатите за цялата област по населени места. Там можеш да видиш протоколите. Или този линк:


Най-отгоре области и търсиш. Има всичката нужна информация там.
 

Горе