В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Абе пичове, тоя управлява от малко над 20г, а 100% еднолично - от 12г. Е хайде замислете се - какво направи. Как са ви доходите? Заплатите са ви същите и дори по-ниски в сравнение преди 2009-та, цените са поне по 3, някои неща х5. Кривата доходи/цени няма да ви казвам как се разминава. Спретнете си една графика и ще плезнете. Бе не ви ли поне малко интересува ако не беше той как щеше да е? Чудя се от къде този садомазохимъм.. На такива като Тедката, още повече.. За мен лично, няма нормален човек да не е заинтересован или да е доволен, освен ако не е в някаква схема, Е НЕМА ТАКЪВ СЛУЧАЙ!
Айде стига му толкова...половината ви съзнателен живот ахахах
 
Абе пичове, тоя управлява от малко над 20г, а 100% еднолично - от 12г. Е хайде замислете се - какво направи. Как са ви доходите? Заплатите са ви същите и дори по-ниски в сравнение преди 2009-та, цените са поне по 3, някои неща х5. Кривата доходи/цени няма да ви казвам как се разминава. Спретнете си една графика и ще плезнете. Бе не ви ли поне малко интересува ако не беше той как щеше да е? Чудя се от къде този садомазохимъм.. На такива като Тедката, още повече.. За мен лично, няма нормален човек да не е заинтересован или да е доволен, освен ако не е в някаква схема, Е НЕМА ТАКЪВ СЛУЧАЙ!
Айде стига му толкова...половината ви съзнателен живот ахахах

Не вдяват бе човек, 1 година се мъча да им обяснявам това, ама верват само на толупа и лъжите му. Аз не вярвам, че може да има толкова тъпи хора. Остава само мама-тати или те самите да са на хранилката, друго обяснение не може да има.
 
Абе пичове, тоя управлява от малко над 20г, а 100% еднолично - от 12г. Е хайде замислете се - какво направи. Как са ви доходите? Заплатите са ви същите и дори по-ниски в сравнение преди 2009-та, цените са поне по 3, някои неща х5. Кривата доходи/цени няма да ви казвам как се разминава. Спретнете си една графика и ще плезнете. Бе не ви ли поне малко интересува ако не беше той как щеше да е? Чудя се от къде този садомазохимъм.. На такива като Тедката, още повече.. За мен лично, няма нормален човек да не е заинтересован или да е доволен, освен ако не е в някаква схема, Е НЕМА ТАКЪВ СЛУЧАЙ!
Айде стига му толкова...половината ви съзнателен живот ахахах
Добре де, понеже ме споменаваш, предложи как да излезем от кризата. Дотук 10 души плюете ГЕРБ и нито един не дава решение на проблема.
 
Не вдяват бе човек, 1 година се мъча да им обяснявам това, ама верват само на толупа и лъжите му. Аз не вярвам, че може да има толкова тъпи хора. Остава само мама-тати или те самите да са на хранилката, друго обяснение не може да има.
Тъпите хора ги видяхме, дето се покланят на Слави и твърдят, че няма вирус или че го пускат самолетите.
 
Не вдяват бе човек, 1 година се мъча да им обяснявам това, ама верват само на толупа и лъжите му. Аз не вярвам, че може да има толкова тъпи хора. Остава само мама-тати или те самите да са на хранилката, друго обяснение не може да има.
Или просто вие изоставате :) Но как да приемеш подобен вариянт? Нали това ще означава, че проблема не е в системата а в теб?

На хранилка тука няма логига да има хора :) какво биха постигнали? Аз не очаквам да ви променя мнението а и не искам да гласувате за Герб или за някои други :) Просто се дразня като обеснявате, че тука било БЛАТО или нищо не се развивало а това е ЛЪЖА :)
 
Добре де, понеже ме споменаваш, предложи как да излезем от кризата. Дотук 10 души плюете ГЕРБ и нито един не дава решение на проблема.
Аз пък твърдя, че криза НЯМА! А просто някои хора ги мързи и си намират извинения защо нямат, пари или възможности :)
 
Или просто вие изоставате :) Но как да приемеш подобен вариянт? Нали това ще означава, че проблема не е в системата а в теб?

На хранилка тука няма логига да има хора :) какво биха постигнали? Аз не очаквам да ви променя мнението а и не искам да гласувате за Герб или за някои други :) Просто се дразня като обеснявате, че тука било БЛАТО или нищо не се развивало а това е ЛЪЖА :)

Не е блато, лайняно тресавище е, дето всички сме затънали в него. Проблема е, че някой явно им харесва да сърбат от лайната. Е, на мен не ми харесва,

Не ми обяснявай, че проблема е в мен. Аз не мога да оправя целия център на Варна, не мога да спра тулупа да тъпче в чекмеджето, не мога и да ги накарам да правят правилните неща. Да, себе си мога да оправя, както и съм направил, но не ми е достатъчно.
 
Как са ви доходите? Заплатите са ви същите и дори по-ниски в сравнение преди 2009-та,
Смени си работата, нещо те лъжат там. Дори и градинки да метеш, пак щеше да ти е вдигната два пъти и половина.
 
Добре де, понеже ме споменаваш, предложи как да излезем от кризата. Дотук 10 души плюете ГЕРБ и нито един не дава решение на проблема.

AMA това не е наша работа!
Нещата са супер прости. Оставяш следващите да продължат и това, кво се кривиме тука, страшните спициалисти...
Масата не е доволна и толкоз! Щом искат да го махат, теб къв ти е зора да го оставяш.."да решаваш" проблема, значи признаваш, че е ФАКТ.
Мен не ме изтересува колко пара е изнесена от бг (защото това е най-голямото постижение), чрез плоския данък, чуждите фирми и тн, мен ме интересува дохода на средностатистическият българинин, много е просто. Последни ли сме по доход, последни сме! Толкоз! Кво има да решаваме не знам..
 
Смени си работата, нещо те лъжат там. Дори и градинки да метеш, пак щеше да ти е вдигната два пъти и половина.

Това че не разбираш стойноста на парите, какво е покупателна способност и тн. си е изцяло твой проблем. Каквото и да е станало, станало е въпреки свинята, не благодарение на него, пак да кажа. Тоя боклук е най-лошото което се е случвало на България последните 1300 г. И това пак да кажа, че гледам ти харесва!
 
Смени си работата, нещо те лъжат там. Дори и градинки да метеш, пак щеше да ти е вдигната два пъти и половина.

Има си статистика, не пиши празни редове.. Ти колко взимаше 2009-та (без изобщо да вкарвам стажа от тогава до сега, сми повишенията)
Знам много добре мистър и мисис бач колко взимат по фирмите, 1К чисто е на мъка. 2009-та пак толкова взимаха. Да споменавам ли ИТ-компании?? ахахаха
 
Само като се обяви, че най-големият инвеститор на пари са българите в чужбина трябва да ви е ясно, че по-зле от това няма как да стане.
 
AMA това не е наша работа!
Нещата са супер прости. Оставяш следващите да продължат и това, кво се кривиме тука, страшните спициалисти...
Масата не е доволна и толкоз! Щом искат да го махат, теб къв ти е зора да го оставяш.."да решаваш" проблема, значи признаваш, че е ФАКТ.
Мен не ме изтересува колко пара е изнесена от бг (защото това е най-голямото постижение), чрез плоския данък, чуждите фирми и тн, мен ме интересува дохода на средностатистическият българинин, много е просто. Последни ли сме по доход, последни сме! Толкоз! Кво има да решаваме не знам..
Това не е наша работа ти е първото изречение. Чакаш отгоре ли да те ОПРАВЯТ? Чакай си, не им пречиш...
 
Това че не разбираш стойноста на парите, какво е покупателна способност и тн. си е изцяло твой проблем. Каквото и да е станало, станало е въпреки свинята, не благодарение на него, пак да кажа. Тоя боклук е най-лошото което се е случвало на България последните 1300 г. И това пак да кажа, че гледам ти харесва!
Никой не ти говори за покупвателната способност. Човекът твърди, че 2009-та и сега бачкаторите вземат едни и същи пари. Което е пълна глупост, естествено.
 
Пълна глупост е друг път... Ходи в бгработодател за видиш за кво става въпрос, или ако имаш френдове, направи си разследване, щото ясно виждам, че изобщо не си в час. Ти едва ли имаш дори 15г стаж та да знаеш за какво иде реч.

Умрели сме отсекъде!!! Дръжте си го тоя плешивец още 20г, та и децата ви друго име да не знаят.., както вас всъщност
 
Пак не даваш решения, а факти.
Ти пък даваш "факти" родени от болния мозък на идола ти.
 
Никой не ти говори за покупвателната способност. Човекът твърди, че 2009-та и сега бачкаторите вземат едни и същи пари. Което е пълна глупост, естествено.

Специално за тебе погледнах в джоба какво съм пускал. 2012 съм пускал 700 - 1300, миналата година съм пускал 900 - 1500, обявата е една и съща - продавач консултант. Ако вземем това, че цените на повечето стоки и услуги са по 2 и по 3, истината е, че при управлението на прасето, заплатите са надолу.

Да, на държавните служители вероятно са вдигнати заплатите, на учителите и лекарите също, на военни и полицаи вероятно да. Но, на тези които са в реалната икономика, бизнеса, там положението е трагедия. И няма как да е иначе, средата за бизнес в България е отровна. Благодаря ти тикво!
 

Горе