В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Специално за тебе погледнах в джоба какво съм пускал. 2012 съм пускал 700 - 1300, миналата година съм пускал 900 - 1500, обявата е една и съща - продавач консултант. Ако вземем това, че цените на повечето стоки и услуги са по 2 и по 3, истината е, че при управлението на прасето, заплатите са надолу.

Да, на държавните служители вероятно са вдигнати заплатите, на учителите и лекарите също, на военни и полицаи вероятно да. Но, на тези които са в реалната икономика, бизнеса, там положението е трагедия. И няма как да е иначе, средата за бизнес в България е отровна. Благодаря ти тикво!
След 4 години ще виеш: благодаря ти, Дълъг, че направи животът ми още по-зле.
 
След 4 години ще виеш: благодаря ти, Дълъг, че направи животът ми още по-зле.
Това няма как да го знаеш, за разлика от гробарите, където знаем, че са супер крадливи и некадърни.
 
В държавния сектор, почти навсякъде вдигането действителност е зверско...МЪРДЕЛИ, ми как - най-верният електорат, изедници. Ще се избият за местата си, всичко правят само да прокопсат повечко.

А на земята, тук при предприемачите.. :) кат пуснат некоя обява за фрилансер за къси пари, и от немай къде се явяват по 100 нови регистрации и се прескачат в лично, на Блинки му падна сайта..базата с личните съобщения е 2 пъти над тая тук дет се звериме ахаха
Гледам и изявени мейкъри, сайтове вече за по 200лв промоции.. промоции друг път - глад!

А тия дет се намърдали по фирмета за по 1к станали професионални тролове, НАЙ_СА_СИ_ДОБРЕ :) Тва кат оня случай със служителя дет цяла година се оплаквал, че му е мизерна заплатата и само го гърбят във фирмата, а на новогодишното парти пее с цело гърло "и за най-добрата фирма, най-големите" ахахахах
Е тва е от мизерия, не е от добро...

А реалната икономика, дет биаро ви разправя, там па немате идея какво се случва. Те им бавят заплати по 3-4 месеца, сами ги отказват, пък създават изкуствено текучество, цицат те 5 месеца на макс - после - не ставаш, ае следващият..

За покупателна способност забрави - кредита, наема и си толкова :)

Ама тук сте бизнесмени, най-големи, що да си признавате, че сте яко в гня затънали, като може да решавате проблеми айахааа

Абе дръжте си го, алал да ви е поне една 20ка още!
 
В държавния сектор, почти навсякъде вдигането действителност е зверско...МЪРДЕЛИ, ми как - най-верният електорат, изедници. Ще се избият за местата си, всичко правят само да прокопсат повечко.

А на земята, тук при предприемачите.. :) кат пуснат некоя обява за фрилансер за къси пари, и от немай къде се явяват по 100 нови регистрации и се прескачат в лично, на Блинки му падна сайта..базата с личните съобщения е 2 пъти над тая тук дет се звериме ахаха
Гледам и изявени мейкъри, сайтове вече за по 200лв промоции.. промоции друг път - глад!

А тия дет се намърдали по фирмета за по 1к станали професионални тролове, НАЙ_СА_СИ_ДОБРЕ :) Тва кат оня случай със служителя дет цяла година се оплаквал, че му е мизерна заплатата и само го гърбят във фирмата, а на новогодишното парти пее с цело гърло "и за най-добрата фирма, най-големите" ахахахах
Е тва е от мизерия, не е от добро...

А реалната икономика, дет биаро ви разправя, там па немате идея какво се случва. Те им бавят заплати по 3-4 месеца, сами ги отказват, пък създават изкуствено текучество, цицат те 5 месеца на макс - после - не ставаш, ае следващият..

За покупателна способност забрави - кредита, наема и си толкова :)

Ама тук сте бизнесмени, най-големи, що да си признавате, че сте яко в гня затънали, като може да решавате проблеми айахааа

Абе дръжте си го, алал да ви е поне една 20ка още!

О ама как ме подсети за нещо, че го бях забравил. Точно тук, преди няколко месеца, пуснах обява за 400 лв. на месец за работа от вкъщи. Няколко стотин кандидатури още първия ден, още ми пишат, въпреки, че изрично пише, че обявата не е активна. Какви драми, четах не е истина, колко им било важно, как умирали от глад, колко много им трябвала работата, лекарства, кредити, проблеми....

Пишман станах, че я пуснах. В държавата на Баце явно 400 лв. са колосална сума, за която си струва да захвърлиш чест и достойнство.
 
Е това е голяма трагедия, това е и целта - дръж го народа с наведена главица, та сабя да не му коси главица! Виж че управляват само със страх, той вече директно, дори не се и куми "внимавайте, че ще дойдат страшни времена" Е толкова му треве на изстрадалия, хората все пак семейства гледат, те след тия му изказвания поне 1/3 верно се разкандардисаха, нищо, че знаят че е мизерия и че пак ще ги клатят..

А бизнеса.. е ТО КАКЪВ БИЗНЕС, тия фалират 90% и най-големите оптимисти. Такава среда създаде за малкия бизнес тази държавна машина, че по-добре си пускай тото-то, ама те терикати и него го приватизираха ахаха

Спомням си тук преди 7-8 години, как ви виках да бегате далече, е тия, които ме послушаха, единствени заживяха нормално, някой ще си признае ли? И сега пак на следващите ще кажа същото - бегайте и вие :) Грех ми на душата, ама това ви е единственият шанс..
 
За периода януари 2017 година до септември 2020 година средната работната заплата в България, в частния сектор се повишава от 981 лева до 1 373 лева, или значителен ръст от 39.96%

Лъжата ви е станала национален спорт явно :)

В статията ясно се набляга на:

Тоест, ставаме свидетели на преливане на заетост в непродуктивния обществен сектор от продуктивния частен сектор на икономиката ни. Когато държавата покачва заплатите в обществения сектор поради някакви политически причини, които нямат нищо общо с чисто икономически фактори, частният сектор е задължен да увеличи цените на труда, за да запази на работа своите работници.

Вместо да боготворите Тиквун, се жалвате?
Незнам как си го представяте идват някви политици и от утре 200% ръст на доходите на всички сектори :)

Абе най-добре да минен към релната икономика, че с това изкуствено вдинане на заплати, май по-зле! Стига толкова, са дигали доходите на тълпата, не го заслужава...
 
За периода януари 2017 година до септември 2020 година средната работната заплата в България, в частния сектор се повишава от 981 лева до 1 373 лева, или значителен ръст от 39.96%

Лъжата ви е станала национален спорт явно :)

В статията ясно се набляга на:

Тоест, ставаме свидетели на преливане на заетост в непродуктивния обществен сектор от продуктивния частен сектор на икономиката ни. Когато държавата покачва заплатите в обществения сектор поради някакви политически причини, които нямат нищо общо с чисто икономически фактори, частният сектор е задължен да увеличи цените на труда, за да запази на работа своите работници.

Вместо да боготворите Тиквун, се жалвате?
Незнам как си го представяте идват някви политици и от утре 200% ръст на доходите на всички сектори :)

Абе най-добре да минен към релната икономика, че с това изкуствено вдинане на заплати, май по-зле! Стига толкова, са дигали доходите на тълпата, не го заслужава...

Ти разбираш ли какво си пуснал изобщо?
 
Ти разбираш ли какво си пуснал изобщо?
Много ясно, Бойко вдина изкуствено заплатите от 2019 година, ако не разбираш тренда им минаха от инфраструктура към доходи за да ви се харесат :) но явно няма да им свърши работа... ГЕРБ са центриска партия опитват да се харесат на всички, но това в България е табу :) или да се осъзнават и да минават към по дясно или кофата :)
 
Да знаете, да не вземете да се объркате нещо. Утре Георг Тромбона може да излезе и пак да даде пресконференция :)

Screenshot-2021-05-05-at-1-33-28.png
 
Като се има предвид, че от 1300 години сега се живее най-зле благодарение на ГЕРБ, а те вече са изчегъркани, кога да очакваме да заживеем по-добре. След месец, 100 дни или до края на годината?
То сега не се живее толкова лошо, но малко по-нататък... Препоръчвам ти да прочетеш "Щурец и мравка", за да разбереш какво жалко щурче си всъщност. И не - не съм за чалгаря, защото той е от същия дол дренки. Но защо трябва да тачим този, който така или иначе остави реалното вътрешното "ръждясване" на държавата да се случва, а още по-малко да искаме да си остане.
 
Специално за тебе погледнах в джоба какво съм пускал. 2012 съм пускал 700 - 1300, миналата година съм пускал 900 - 1500, обявата е една и съща - продавач консултант. Ако вземем това, че цените на повечето стоки и услуги са по 2 и по 3, истината е, че при управлението на прасето, заплатите са надолу.

Да, на държавните служители вероятно са вдигнати заплатите, на учителите и лекарите също, на военни и полицаи вероятно да. Но, на тези които са в реалната икономика, бизнеса, там положението е трагедия. И няма как да е иначе, средата за бизнес в България е отровна. Благодаря ти тикво!
След 4 години ще виеш: благодаря ти, Дълъг, че направи животът ми още по-зле.
Да знаете, да не вземете да се объркате нещо. Утре Георг Тромбона може да излезе и пак да даде пресконференция :)

Screenshot-2021-05-05-at-1-33-28.png
Това е човекът, който милее да върне името на 138 на Юрий Гагарин, велик съветски космонаФт. Евала и на демократите-русофилчета!
 
След 4 години ще виеш: благодаря ти, Дълъг, че направи животът ми още по-зле.
Това е човекът, който милее да върне името на 138 на Юрий Гагарин, велик съветски космонаФт. Евала и на демократите-русофилчета!

Човек, напълно си откачил, даже спора с теб стана безпредметен. Славчо може да не управлява никога, нито е управлявал, нито е виждал власт, какви глупости говориш изобщо. Това герберастите направо откачихте последните дни, то лъжа до лъжа, лъжа под лъжа. Тоя твоя дебил не спира да лъже, хората не смогват да му коментират кретениите. Това не те ли обижда?

Гагарин не е някакъв саветски космонавт, Гагарин е първия човек в историята на света излязал в космоса, промит мозък такъв. В тая връзка руснаците ни вкараха в черния списък и туристи ще има, ама друг път. Благодаря ти Бойко.
 
Човек, напълно си откачил, даже спора с теб стана безпредметен. Славчо може да не управлява никога, нито е управлявал, нито е виждал власт, какви глупости говориш изобщо. Това герберастите направо откачихте последните дни, то лъжа до лъжа, лъжа под лъжа. Тоя твоя дебил не спира да лъже, хората не смогват да му коментират кретениите. Това не те ли обижда?

Гагарин не е някакъв саветски космонавт, Гагарин е първия човек в историята на света излязал в космоса, промит мозък такъв. В тая връзка руснаците ни вкараха в черния списък и туристи ще има, ама друг път. Благодаря ти Бойко.
Тамън сега ще се гушнем с Русия, ще си останем с левчето, ще ни спрат европаричките, ще се върнат телефонните измами. Всичко ще се подреди. И ти ще царуваш и ще преуспяваш! А град Варна отново ще се казва град Сталин. Амин!
 
Тамън сега ще се гушнем с Русия, ще си останем с левчето, ще ни спрат европаричките, ще се върнат телефонните измами. Всичко ще се подреди. И ти ще царуваш и ще преуспяваш! А град Варна отново ще се казва град Сталин. Амин!
Спокойно, човече! :) Като се случи това народа ще излезе по улиците и ше върне твоя човек с “изписани вежди”. И после ще ни кажеш “аз казах ли ви”. Само не се напрягай така, че ще получиш някой инфаркт.
 
В статията ясно се набляга на:
Тоест, ставаме свидетели на преливане на заетост в непродуктивния обществен сектор от продуктивния частен сектор на икономиката ни. Когато държавата покачва заплатите в обществения сектор поради някакви политически причини, които нямат нищо общо с чисто икономически фактори, частният сектор е задължен да увеличи цените на труда, за да запази на работа своите работници.

Верно немаш никва идея за какво става въпрос :) Толкова много е длъжен, че направо си разплита чорапите, вервай ми... Точно обратното - порочния кръг се завърта с още по-голяма сила и в крайна сметка пак удря работещият. Частника за да оцелее ще сътвори хиляда врътки, ама няма как да ти вдигне заплатата, защото потъва още по-бързо. Ще направи няколко фирми, ще валвира със закона, ще гони работници в изпитателен срок, всякакви галимации има..
Отиват в обществения, точно защото унищожават часния, и всеки гледа сигурното. А кат успее и се закове там, вече става послушник, твърд електорат и общо взето слага капаците.
 
Тамън сега ще се гушнем с Русия, ще си останем с левчето, ще ни спрат европаричките, ще се върнат телефонните измами. Всичко ще се подреди. И ти ще царуваш и ще преуспяваш! А град Варна отново ще се казва град Сталин. Амин!

Бахти и комуниста си. Абе човеко, демокрация знаеш ли какво е!? Тоя не става бе, кога ще го разбереш, какво искаш още? Демокрацията е това, някой като не става махаме го, следващия като не става, махаме и него, така докато се появи нещо смислено. На това дередже сме заради теб и другите като теб. Дето търпите разни безмозъчни селяндури да вилнеят, щото да не дойде дядо торбалан....
 
Много ясно, Бойко вдина изкуствено заплатите от 2019 година, ако не разбираш тренда им минаха от инфраструктура към доходи за да ви се харесат :) но явно няма да им свърши работа... ГЕРБ са центриска партия опитват да се харесат на всички, но това в България е табу :) или да се осъзнават и да минават към по дясно или кофата :)

Гроб били центристка партия.... Верно ли? Гроб са ляво-популистка партия, нищо общо с център дясно, за каквито се изкарват. Сам казваш, че увеличават държавния апарат главоломно, вдигат изкуствено заплати и им викаш център, айде по-сериозно.
 
Друго не зацепвам аз в предприемаческата ви логика.. Искате да гласувате за личност по фейс. Ами да видим какъв е фейса и на Славун и на Бойко, преди да влязат в политиката. Какъв ви беше фейса на Бойко, преди за се захване с политика, с какво ви спечели? Не е бил чалгар ли ахаха е сигурно диско е слушал ахахах това ли само си спомняте :p Па са Славун бил чалгар, грозен, па торби под очите, приличал на ситски лорд.., само щото няма какво толкова лошо да му изкараме преди това, напротив ;)
Е те до толкова ви е креативността - глупости на търкалета!

Аз па слушам само жици (щом ще гласуваме по слух), ама ще гласувам за чалгаря!
 

Горе