В статията на Капитал се говори за форума | Фалшивият Facebook: Как "Капитал" купи групата "Русия е непобедима"

Сега като затрият всички лайномети наред с поглед инфу, всички руски курви списващи там какво ли ще правят?
Сигурно пак ще се върнат на магистралата :D
 
Сега като затрият всички лайномети наред с поглед инфу, всички руски курви списващи там какво ли ще правят?
Сигурно пак ще се върнат на магистралата :D
А ти защо мислиш, че сащ-ските курви ще са винаги на власт? Мисля, че именно те по-скоро ще се върнат на магистралата. Междувременно качествени медии като Поглед инфо ще си намерят друга платформа, защитена от цензура.

Нещо фундаментално, което хората с малък мозък и малки пишки не разбират, е третият закон на Нютон, който гласи:

Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие
 
Сега като затрият всички лайномети наред с поглед инфу, всички руски курви списващи там какво ли ще правят?
Сигурно пак ще се върнат на магистралата :D
Тези са болни и си намират места да кензат. Виж я нандито, ако мисли, че тук и виждат тъпотиите, във форума за онлайн бизнес, явно е по-тъпа отколкото си мисля. Реално, ако искаш да спечели слава и да привлече повече внимание, казвайки "истината" може да се самозапали на триъгълника на властта, като преди това е изляла тъпотиите, които лее тук. Жената прави революция зад монитора, нека си внушава, че нещо прави и променя. ;)
 
Американофилите и русофилите сте всичките присмял се хърбел на щърбел. Добре поне че нямаме китайцофили, че тогава ептен щеше да я втасаме.

Не се научихте от втората световна да не се кланяте над чужди паници.

И другите държави имат съюзници, но когато не можеш да говориш срещу съюзниците ти, не са ти съюзници, а господари.

Относно капитал няма какво да коментирам. Журнализма през последнте 100 години копае дупки в дъното, медии които разчитат на рекламодеатели, спонсори и собственици да им плащат заплатите никога няма да са неутрални или да не гутат своите си адженти като торски бръмбар лайно. Кликбейта им проработи, 10 страници изписахте по темата.

Като ми покажете политик, който ви е взел 1 лев и ви е дал 2 лева, тогава пак ще говорим. Дотогава всички си лаете, кервана си върви.
 
Виж я нандито, ако мисли, че тук и виждат тъпотиите, във форума за онлайн бизнес, явно е по-тъпа отколкото си мисля. Реално, ако искаш да спечели слава и да привлече повече внимание
Ти трябва да си и някакъв фен. Постоянно я цитираш и говориш за нея. Да верно (вярно или верно не знам, тя ще каже как се пише ), ама свалката ти е вулгарна. Нещо си обсебен момче, нещата не вървят никак на добре. Отражението на психическото ти здраве и комуникация с противоположния пол говорят за сериозни проблеми. Сега, ако кажеш "Ама то няма такива" най- вероятно са подсъзнателни, дори не осъзнаваш, че ги имаш, тревожно е !
Хубаво, умно момче си, потенциала в теб си личи, ама да се харесаш на другите, изпростяваш зверски
 
(вярно или верно не знам, тя ще каже как се пише )
Правилно е да се пише ''вярно", що се отнася до книжовната форма на речта. Когато се води разговор в неформална обстановка обаче, аз лично предпочитам диалектната форма. Тоест, тоя (дето го цитираш) си е яко сбърканяк, верно. :)
 
Американофилите и русофилите сте всичките присмял се хърбел на щърбел. Добре поне че нямаме китайцофили, че тогава ептен щеше да я втасаме.

Не се научихте от втората световна да не се кланяте над чужди паници.

И другите държави имат съюзници, но когато не можеш да говориш срещу съюзниците ти, не са ти съюзници, а господари.

Относно капитал няма какво да коментирам. Журнализма през последнте 100 години копае дупки в дъното, медии които разчитат на рекламодеатели, спонсори и собственици да им плащат заплатите никога няма да са неутрални или да не гутат своите си адженти като торски бръмбар лайно. Кликбейта им проработи, 10 страници изписахте по темата.

Като ми покажете политик, който ви е взел 1 лев и ви е дал 2 лева, тогава пак ще говорим. Дотогава всички си лаете, кервана си върви.
Я посочи някой "Американофил" че аз такъв в темата не виждам?!
 
Я посочи някой "Американофил" че аз такъв в темата не виждам?!
Абе и аз не виждам такъв, ама явно щом не си фен на едните, автоматично те прави фен на другите. :D Логика. :D

Хубаво, умно момче си, потенциала в теб си личи, ама да се харесаш на другите, изпростяваш зверски
Грешка, простено ти. ;) Частта с да се харесам. Нищо спим заедно, нито пием заедно, какъв точно ми е интереса да се харесам на някой тук? Нещо си объркан гледам, но ще ти благодаря за първата част от изречението. И ако ще чекнете правопис, сложи му точка. ;)
 
Божидар Путлеров
Ама, разбира се, че е Путлеров, какъв да е иначе, щом е слуга на нео-либералния господар

 
Ти трябва да си и някакъв фен. Постоянно я цитираш и говориш за нея. Да верно (вярно или верно не знам, тя ще каже как се пише ), ама свалката ти е вулгарна. Нещо си обсебен момче, нещата не вървят никак на добре.

Просто е подлизурко. Забеляза че Блинки не е особено благоразположен към нея и като вярно куче се нахвърли и той. Надуши кръвта един вид.

Виж как подвива опашка коги някой друг му покаже пръчката.

ПП: а отношението на Блинки очевадно произлиза от неговия съмнителен откъм читавост приятелски кръг. Изпусна се да спомене г-жа Агата, ама съм сигурен че въпросната юзърка е само върхът на димящата купчина...

ПП2: От подобна робска и сервилна психика какви политически възгледи може да се очаква?
 
Последно редактирано:
Просто е подлизурко. Забеляза че Блинки не е особено благоразположен към нея и като вярно куче се нахвърли и той. Надуши кръвта един вид.

Виж как подвива опашка коги някой друг му покаже пръчката.

ПП: а отношението на Блинки очевадно произлиза от неговия съмнителен откъм читавост приятелски кръг. Изпусна се да спомене г-жа Агата, ама съм сигурен че въпросната юзърка е само върхът на димящата купчина...

ПП2: От подобна робска и сервилна психика какви политически възгледи може да се очаква?
Блинки е ''благоразположен'' защото не му спестявам. Нека не драматизираме нещата.

Колкото до местния Кондьо със златния зъб, той си е просто куцо човечЕ с два режима на работа - лизане и обиждане. Нека не му праавим повече реклама.

Ако трябва да се върнем на темата: сега стана ли ясно прелюдия към какво е била статията на Йоанчо? Най-големият смях ще е ако герб откажат да гласуват законопроекта. Така те ще изглеждат по-демократичната партия, а ''демократите'' са чао.
 
Блинки е ''благоразположен'' защото не му спестявам. Нека не драматизираме нещата.

Колкото до местния Кондьо със златния зъб, той си е просто куцо човечЕ с два режима на работа - лизане и обиждане. Нека не му праавим повече реклама.

Ако трябва да се върнем на темата: сега стана ли ясно прелюдия към какво е била статията на Йоанчо? Най-големият смях ще е ако герб откажат да гласуват законопроекта. Така те ще изглеждат по-демократичната партия, а ''демократите'' са чао.
И ГЕРБ се опитаха да прокарат такъв закон преди време и мисля, че Радев наложи вето. Относно ДБ вече са тотално нелегитимни и нямат нищо общо с демокрацията.
 
Просто е подлизурко. Забеляза че Блинки не е особено благоразположен към нея и като вярно куче се нахвърли и той. Надуши кръвта един вид.
На Блинки много много не му пука, доста съм на тия неща. А и ежедневието не ми позволява да се ангажирам с такова нещо. Нищо лично, така ми е по-добре и реално вече си имам драма в живота не ми е нужна още. ;)
 

Горе