В тоя форум всички са станали много мързеливи!

От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Аз допреди няколко седмици бях по-мързелив, ама сега ваканцията, като разполагам с времето си на 100% се активизирам на макс и просто си върша шибаната работа. А, и като ше вършите някаква работа, вършете си я както трябва и поемете шибаната лична отговорност за резултатите си и недейте да мрънкате! :)
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

То в цяла България почти всички са мързеливи, процента на не мързеливите е много малък. Вие искате една шепа хора от форума да са изключение-нема как да стане. Всички се правят на много надъхани и работливи и като свършат за две поръчки работа и се преработват и трябва си да починат 3-4 месеца:lol:
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Много точно казано.Така е и в реалния живот извън интернет.
Губене на време и нерви и за двете страни.
Народа само мрънка и търси лесната страна на нещата.
Едит - И виновниците за положението си търси също.
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Темата, която Radev подхвана е много важна, защото става въпрос, че в този форум се включват много хора в теми за работа.
Или се пускат много теми за правя всичко за пари.
Започва се една кореспонденция с доуточнявания и вече, когато всичко е изяснено и доуточнено уж, човека-изпълнител се покрива или се оправдава с някакви си ангажименти.
Ами като те мързи и/или се отказваш и/или си знаеш,че това не ти е в компетенциите, просто не се включвай и не пускай такива теми.:mrgreen:
Аз лично побеснявам от такава несериозност.
От 5 човека примерно си избирам 1, тъй като всички ги познавам само по никове и се получава следното:
1.Работата остава несвършена поради неговата/нейната несериозност.
2.Пренебрегвам някой от останалите 4-ма, които биха се наели и свършили работата.
3.Ядосвам се и си губя времето с несериозници.
4.Накрая се захващам и си я свършвам сам.
Какво повече да коментирам ?
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Не искам да обиждам писалия преди мен, но за това, че си избрал грешен човек и си пренебрегнал по-коректен вината си е твоя. Всеки внимателно трябва да подбира съработниците си. А относно мързелът, то той не е само българско явление. Болшинството начинаещи предприемачи искат без никакъв труд да направят състояние. Да, ама така не става номера. Всичко с много труд и/или късмет се постига. Иначе и аз забелязвам несериозност в много от предложенията, а ако някой даде сериозна оферта за качествена изработка на нещо си, то се появяват... с извинение, лапетии, които почват да обясняват как труда му, който може да му отнеме поне седмица с поне по 8 часа на ден постоянен труд, струвал някакви си жълти стотинки. Ако е така, той какво? Да не яде ли през тези дни? Така истинските майстори в дадените сфери се обиждат и не пускат теми за предлагане на услугите си, а вместо тях предимно несериозни хора, които просто си нямат работа, предлагат нещата, дето почти всеки може да ги свърши, макар и пак за мизерни пари. Мизерни немизерни пари, но работата трябва да се свърши. Аз все още обмислям да пусна тема с портфолио за нещата, които предлагам като web програмист и я пускам от една страна с цел да си набавя допълнителна работа (платена), но и за да тествам колко сериозни предприемачи търсещи тези услуги има тук.
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

В този форум от доста време има една шепа качествени хора, една шепа които искат да се научат и мноооого мързеливци (макар че измамници им подходжа повече).
То както каза някой по-горе - положението в странта ни е такова, та във форума ли ще е по-различно.
А иначе - избирайте си хората, които ви вършат работата по-внимателно и няма да имате ядове ;)
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Ако искаме някакво общество тук , което да оправдава името на форума нещата са много прости - тази обява става , тази не , тази е за мен тази не .... всичко останало което се пише из офертите не е полезно за никого дори пречи на преценките . Да се шегуваме и базикаме хубаво нещо ама не се познаваме и не знаем кой колко носи на майтап нали. А ако някой има причина за забележки към друг би било чудесно да намери подходящия начин и тон да му ги каже .
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

На вълка врата му е дебел щото си върши работата сам и не пише във форуми рано сутрин.
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Мързелът не е съвсем лошо нещо. Днес например ме мързеше да правя едно нещо и си написах софтуер, който да го прави вместо мен :)
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Мързелът не е съвсем лошо нещо. Днес например ме мързеше да правя едно нещо и си написах софтуер, който да го прави вместо мен :)
Това се нарича креативен/градивен мързел. За разлика от класическия мързел, тук полагаш някакъв труд за да си спестиш друг в пъти по-голям труд.
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

На вълка врата му е дебел щото си върши работата сам и не пише във форуми рано сутрин.
Мерси за съвета, ако е отправен към мен.
Само че не смятам, че ме мързи и не виждам нищо лошо, ако желая да се възползвам от многобройните оферти за "върша еди какво си" щом има такива.Някой да се оплаче, че съм го излъгал, подвел, неплатил?
Пък и не си ти човека, който ще ми казва рано или късно да пиша във форума.
Върни/върнете се в началото и виж/вижте за какво точно е темата.
И че не само аз имам проблеми с мераклиите за работа.
Едит А ако мнението и съвета ти не са отправени конкретно към мен - моля да ме извиниш за острата реплика-дуплика.
 
Последно редактирано:
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Изобщо не е било към теб, нито помня какво си писал по-нагоре. Освен това не си единствения, който е писал рано сутринта в темата. 1. Горното беше шега. 2. Гузен негонен бяга
k045.gif
.
 
От: От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Изобщо не е било към теб, нито помня какво си писал по-нагоре. Освен това не си единствения, който е писал рано сутринта в темата. 1. Горното беше шега. 2. Гузен негонен бяга
k045.gif
.
Е вече се извиних.
Не съм въобще гузен и няма от какво да бягам.:)
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

беше за мене коментара му
сеено има ли значение кво разправат "мъдриците"
аз не коментирах, защото на тва няма кво да се каже

накрая фактите са си факти
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Ехххх...наистина в последно време мързела е налегнал всички дори и мен, макар и малко. Това е по темата.

Сега по същество...вече честно казано последно време давам бутона за маркиране, че съм прочел всички теми. Всеки пуска дадено нещо я за продажба я за нещо друго и винаги се намира някой, който да го критикува за глупости / нека критикуват тези които знаят / Пуска се сайт за продажва и веднага всеки те налазва много висока цена...оправи си дизайна...не ми харесва сайта...на който не му харесва да не коментира, щом човека си е преценил, значи толкова иска. И в доста от темите един пише нещо...намира се някой да се заяде с него...после 3-ти да подкрепя някой...4-ти защитава другия и нормалната тема се превръща в спор...мисля, че не е мястото тук или пък вече може и да е ...
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

ако питаш админите, форума си е точно какъв какъвто трябва да е и си го харесват до сексуална възбуда. тази тема специално си е обсъждана 800 дни.

за маркирането на темите като прочетени, 90% от юзърите тук го правят
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

"мъдриците" кво общо имат със сеното... пардон, със "сееното"?
P.S. В тоя форум има материал за един много дебел речник на грешните думи. Май по-точно ще е да го наречем "Дикшън на ронгнатите уърди".
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Имате уникалната способност да размивате всяка тема...
След малко може и до политика и западните покрайнини да стигнете...
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Имате уникалната способност да размивате всяка тема...
След малко може и до политика и западните покрайнини да стигнете...
Регионът на Западните покрайни включва в себе си макар и не толкова високите, но много красиви планини Беласица (на юг), Осогово (на северозапад), Огражден. Оттук минава живописната река Струма, която се простира по цялото протежение на региона и оформя красива речна долина.

Ще ме извинявате, ако малко съм поизлязъл от темата. :)
 

Горе