ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

biaaro

Well-Known Member
Потресаващо клипче, за това как от ГРОБ работят с манго преди избори. Интересно кой ги научи на тези номера, след като са толкова нова партия.

[video=youtube;lYeJYWk1RCE]http://www.youtube.com/watch?v=lYeJYWk1RCE[/video]

mlazarov

Active Member
Аре стига политически глупости - в клипчето се говори как всички го правят. Що не пуснеш и клипчетата на ДПС и БСП, вместо да пускаш едната страна? Всички правят едни и същи неща, те и хората са едни и същи! Буквално!

mantaman

Well-Known Member
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Мларазов специално ще ти разкажа един виц за една мутра дето шефа му го пратил да поддържа форма във фитнеса обаче от фитнеса му се оплакали че пикае в басейна и шефа му вика

- Абе Картоф как може така да ме излагаш и да пикаш в басейна?
- Ми шефе то всички пикат в басейна
- Да бе компир прос ама не от трамплина.

ГРОБ дойде на власт с обещания за нов морал и възмездие - Нито едно нещо от това не се случи - Те окрадоха държавата повече от тройната коалиция и опорочиха изборите до нива каквито никога преди това не е имало.
За капак убиха дребният бизнес и докараха хората до мизерия по голяма от тази 97-ма и тогава имаше протести но поне хората не се палеха от отчаяние - или те тия дето се самозапалиха са платени провокатори

Кому е необходима такава партия с какво тя ще допринесе с един втори мандат????

monefff

Well-Known Member
Re: От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Мларазов специално ще ти разкажа един виц за една мутра дето шефа му го пратил да поддържа форма във фитнеса обаче от фитнеса му се оплакали че пикае в басейна и шефа му вика

- Абе Картоф как може така да ме излагаш и да пикаш в басейна?
- Ми шефе то всички пикат в басейна
- Да бе компир прос ама не от трамплина.

ГРОБ дойде на власт с обещания за нов морал и възмездие - Нито едно нещо от това не се случи - Те окрадоха държавата повече от тройната коалиция и опорочиха изборите до нива каквито никога преди това не е имало.
За капак убиха дребният бизнес и докараха хората до мизерия по голяма от тази 97-ма и тогава имаше протести но поне хората не се палеха от отчаяние - или те тия дето се самозапалиха са платени

Кому е необходима такава партия с какво тя ще допринесе с един втори мандат????
You must spread some Reputation around before giving it to mantaman again.

Мамка му и прасе.. защо НИКОЙ не го вижда това :(

biaaro

Well-Known Member

Точно за морала става въпрос. Нали ГРОБ прокламираха нова политика, нов морал, нови хора.... Таратанци. От клипчето кристално ясно става как тиквоций печели избори.

wood

Well-Known Member

От както се проведоха първите "демократични " избори...всяка партия и управляващи е използвала ромите за свой политически цели. Няма значение дали е БСП, ДПС, СДС, ГЕРБ и знайни и незнайни партии. С този клип не откриваме топлата вода, само потвърждава че наглостта и безочието нямат цвят.
А това че ГЕРБ ни е...ха мамата е друга тема.

biaaro

Well-Known Member

От както се проведоха първите "демократични " избори...всяка партия и управляващи е използвала ромите за свой политически цели. Няма значение дали е БСП, ДПС, СДС, ГЕРБ и знайни и незнайни партии. С този клип не откриваме топлата вода, само потвърждава че наглостта и безочието нямат цвят.
А това че ГЕРБ ни е...ха мамата е друга тема.
То че се знае знае се, ама така документирано рядко излиза нещо. На мен лично ми беше доста интересно да видя как го правят отвътре.

rombeca

Active Member

То че се знае знае се, ама така документирано рядко излиза нещо. На мен лично ми беше доста интересно да видя как го правят отвътре.
Нема такава пошла работа. Баси манипулациите с неграмотните и бедните.
Ама ако ги питаш - ще кажат не нарушаваме закона. И сигурно ще са прави.

И с риск някой тука да се обиди ще направя аналогия. Това е като лайкджакинга, и като продаването на фенове на килограм.
Като им кажеш, че е пошла работа - отговарят "Ми всички го правят, не е забранено, що да не изкарам някой лев" и т.н.

gangster

New Member
От: Re: От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Мамка му и прасе.. защо НИКОЙ не го вижда това :(
О, ще го видят, но по трудния начин. Вчера четох, че бедността в България е придобила застрашаващи размери даже евро комисията се е стреснала. Отличници, а?

ПП: Да кажа и нещо по темата. Това дето ползват роми според мен не е толкова страшно при кметските избори тероризираха и заплашваха фирми, караха собствениците им да да заплашват работниците си с уволнение ако не гласуват за кмета на ГРОБ. Имаше и репортажи с оплакващи се хора. Нещо не мога да намеря репортажите замазали са нещата.

Последно редактирано:

sparc

Active Member

ГЕРБ са нова партия със стари хора. Повечето в партията са пришълци от БСП, СДС, НДСВ. Знаете ли кое е най страшното в политиката и води до национална катастрофа. Ще ви кажа Некадърност + Самочувствие.

biaaro

Well-Known Member

ГЕРБ са нова партия със стари хора. Повечето в партията са пришълци от БСП, СДС, НДСВ. Знаете ли кое е най страшното в политиката и води до национална катастрофа. Ще ви кажа Некадърност + Самочувствие.

Не мисля, че е до некадърност. Държавното устройство е такова, че и магаре да вържеш на премиерския пост пак ще се справи. Въпроса опира до желанието и целите, не толкова до кадърност. Който и да е, ако иска да промени нещата към по добро, ще го направи. Ще вземе правилните съветници, министри и тн, и ще стане работата.

sparc

Active Member

Ами ако и съветниците са такива, или по лошото манипулират те. За жалост все още вниманието се отклонява от основните теми, здравеопазване, икономика и образование. Не е проблема в енергетиката, а в доходите.

uni-web

Well-Known Member

Абе вие защитниците на ГРОБ, още ли сте замаяни бре, виждате истината в очите и пак. :lol:

sparc

Active Member

Къде е Батко опа Боко?:wink:

uni-web

Well-Known Member

Къде е Батко опа Боко?:wink:
Черпи некой манго бос с кебапи и бира. :D

gangster

New Member

Абе вие защитниците на ГРОБ, още ли сте замаяни бре, виждате истината в очите и пак. :lol:
По-вероятно е от умрял писмо да получиш отколкото те да видят истината. :mrgreen:

uni-web

Well-Known Member
От: От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

По-вероятно е от умрял писмо да получиш отколкото те да видят истината. :mrgreen:
С кво ли са ги друсали толкова. :lol:

bgtupanfighter

New Member

Е това нищо не е... Не видехте ли каква галимация направи ицето - първата бокова партия. Така шано нае и зала, довлече платено цифра мангали...СЪС ЗАКУСКА В РЕЙСА :D и после изкара, че прави студентски купон :lol:

Тия пред нищо няма да се спрат май май :(

bgtupanfighter

New Member

Да на думи е велик...ама кат стана на въпрос да се действа срещу изедниците и вазира с 200 :) Поредното бгтупандрънкало
МИШКИ..ПЛЪХОВЕ :lol:

Горе