ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

biaaro

Well-Known Member
Потресаващо клипче, за това как от ГРОБ работят с манго преди избори. Интересно кой ги научи на тези номера, след като са толкова нова партия.

[video=youtube;lYeJYWk1RCE]http://www.youtube.com/watch?v=lYeJYWk1RCE[/video]
 
Аре стига политически глупости - в клипчето се говори как всички го правят. Що не пуснеш и клипчетата на ДПС и БСП, вместо да пускаш едната страна? Всички правят едни и същи неща, те и хората са едни и същи! Буквално!
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Мларазов специално ще ти разкажа един виц за една мутра дето шефа му го пратил да поддържа форма във фитнеса обаче от фитнеса му се оплакали че пикае в басейна и шефа му вика

- Абе Картоф как може така да ме излагаш и да пикаш в басейна?
- Ми шефе то всички пикат в басейна
- Да бе компир прос ама не от трамплина.

ГРОБ дойде на власт с обещания за нов морал и възмездие - Нито едно нещо от това не се случи - Те окрадоха държавата повече от тройната коалиция и опорочиха изборите до нива каквито никога преди това не е имало.
За капак убиха дребният бизнес и докараха хората до мизерия по голяма от тази 97-ма и тогава имаше протести но поне хората не се палеха от отчаяние - или те тия дето се самозапалиха са платени провокатори

Кому е необходима такава партия с какво тя ще допринесе с един втори мандат????
 
Re: От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Мларазов специално ще ти разкажа един виц за една мутра дето шефа му го пратил да поддържа форма във фитнеса обаче от фитнеса му се оплакали че пикае в басейна и шефа му вика

- Абе Картоф как може така да ме излагаш и да пикаш в басейна?
- Ми шефе то всички пикат в басейна
- Да бе компир прос ама не от трамплина.

ГРОБ дойде на власт с обещания за нов морал и възмездие - Нито едно нещо от това не се случи - Те окрадоха държавата повече от тройната коалиция и опорочиха изборите до нива каквито никога преди това не е имало.
За капак убиха дребният бизнес и докараха хората до мизерия по голяма от тази 97-ма и тогава имаше протести но поне хората не се палеха от отчаяние - или те тия дето се самозапалиха са платени

Кому е необходима такава партия с какво тя ще допринесе с един втори мандат????

You must spread some Reputation around before giving it to mantaman again.

Мамка му и прасе.. защо НИКОЙ не го вижда това :(
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Точно за морала става въпрос. Нали ГРОБ прокламираха нова политика, нов морал, нови хора.... Таратанци. От клипчето кристално ясно става как тиквоций печели избори.
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

От както се проведоха първите "демократични " избори...всяка партия и управляващи е използвала ромите за свой политически цели. Няма значение дали е БСП, ДПС, СДС, ГЕРБ и знайни и незнайни партии. С този клип не откриваме топлата вода, само потвърждава че наглостта и безочието нямат цвят.
А това че ГЕРБ ни е...ха мамата е друга тема.
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

От както се проведоха първите "демократични " избори...всяка партия и управляващи е използвала ромите за свой политически цели. Няма значение дали е БСП, ДПС, СДС, ГЕРБ и знайни и незнайни партии. С този клип не откриваме топлата вода, само потвърждава че наглостта и безочието нямат цвят.
А това че ГЕРБ ни е...ха мамата е друга тема.

То че се знае знае се, ама така документирано рядко излиза нещо. На мен лично ми беше доста интересно да видя как го правят отвътре.
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

То че се знае знае се, ама така документирано рядко излиза нещо. На мен лично ми беше доста интересно да видя как го правят отвътре.

Нема такава пошла работа. Баси манипулациите с неграмотните и бедните.
Ама ако ги питаш - ще кажат не нарушаваме закона. И сигурно ще са прави.

И с риск някой тука да се обиди ще направя аналогия. Това е като лайкджакинга, и като продаването на фенове на килограм.
Като им кажеш, че е пошла работа - отговарят "Ми всички го правят, не е забранено, що да не изкарам някой лев" и т.н.
 
От: Re: От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Мамка му и прасе.. защо НИКОЙ не го вижда това :(

О, ще го видят, но по трудния начин. Вчера четох, че бедността в България е придобила застрашаващи размери даже евро комисията се е стреснала. Отличници, а?

ПП: Да кажа и нещо по темата. Това дето ползват роми според мен не е толкова страшно при кметските избори тероризираха и заплашваха фирми, караха собствениците им да да заплашват работниците си с уволнение ако не гласуват за кмета на ГРОБ. Имаше и репортажи с оплакващи се хора. Нещо не мога да намеря репортажите замазали са нещата.
 
Последно редактирано:
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

ГЕРБ са нова партия със стари хора. Повечето в партията са пришълци от БСП, СДС, НДСВ. Знаете ли кое е най страшното в политиката и води до национална катастрофа. Ще ви кажа Некадърност + Самочувствие.
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

ГЕРБ са нова партия със стари хора. Повечето в партията са пришълци от БСП, СДС, НДСВ. Знаете ли кое е най страшното в политиката и води до национална катастрофа. Ще ви кажа Некадърност + Самочувствие.


Не мисля, че е до некадърност. Държавното устройство е такова, че и магаре да вържеш на премиерския пост пак ще се справи. Въпроса опира до желанието и целите, не толкова до кадърност. Който и да е, ако иска да промени нещата към по добро, ще го направи. Ще вземе правилните съветници, министри и тн, и ще стане работата.
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Ами ако и съветниците са такива, или по лошото манипулират те. За жалост все още вниманието се отклонява от основните теми, здравеопазване, икономика и образование. Не е проблема в енергетиката, а в доходите.
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Абе вие защитниците на ГРОБ, още ли сте замаяни бре, виждате истината в очите и пак. :lol:
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Къде е Батко опа Боко?:wink:
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Къде е Батко опа Боко?:wink:

Черпи некой манго бос с кебапи и бира. :D
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Абе вие защитниците на ГРОБ, още ли сте замаяни бре, виждате истината в очите и пак. :lol:

По-вероятно е от умрял писмо да получиш отколкото те да видят истината. :mrgreen:
 
От: От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

По-вероятно е от умрял писмо да получиш отколкото те да видят истината. :mrgreen:

С кво ли са ги друсали толкова. :lol:
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Е това нищо не е... Не видехте ли каква галимация направи ицето - първата бокова партия. Така шано нае и зала, довлече платено цифра мангали...СЪС ЗАКУСКА В РЕЙСА :D и после изкара, че прави студентски купон :lol:

Тия пред нищо няма да се спрат май май :(
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Да на думи е велик...ама кат стана на въпрос да се действа срещу изедниците и вазира с 200 :) Поредното бгтупандрънкало
МИШКИ..ПЛЪХОВЕ :lol:
 

Горе