ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Абе това с кюрда голема излагация бе - То бива да ни мислят за идиоти ама това минава всякакви граници

Ицо Стоичков лице на протеста - То бива наглост бива безочие ама такова чудо нема никъде няма и две години от както - Кюрда ходи в народното събрание лично да подкрепи Компира при вторият вот на недоверие изнесе лекция на журналистите как България не може без вожда слънце - и сега този тупан бил лице на протеста - На кой протест бе - Аман от калпави сценаристи тия си мислят че помниме по една седмица.

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011...stoichkov_otide_ot_ljubopitstvo_v_parlamenta/
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Много ми падна в очите...много :mad:

Толкова мангали студенти не бях виждал на едно място :lol:
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

То е ясно, че пак някой ще яхне протестите, политическата мафия няма да се даде лесно
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Еми те ГРОБ вече ги яхат, да не си оставят зомбираните привърженици на спокойствие.

До сега спорих с една такава, трябва да ви кажа, че положението е плачовно, и направо не знам как може да има толкова заблудени и замъглени хора. :(
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Дето се вика, всеки народ си заслужава управниците
Щом може да трай на глад и мизерия или да верва като Овца на глупави обещания, що да нямаме президент под чехъл и сикаджия за премиер
Дет се вика имали сме и цар либерал, циганин със сини венци и червена кръв и други знайни и незнайни пендели
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

На това попаднах малко е старо ама гледайте още от кога е захапала и свободата на медиите.

[video=youtube;ijkAgigdcV8]http://www.youtube.com/watch?v=ijkAgigdcV8[/video]
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

То сега ще почнат да излизат още повече материали за мафиотското управление на ГРОБ
Просто, когато бяха на власт, всички журналя или бяха купени или заплашени или просто страхливи и се наакваха от едно телефонно обаждане
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

На няколко пъти съм го казвал ще се потретя за енти път

Още на президентските избори се видя че народа са му промили мозъка - щом ГРОБ могат да хванат магаре от улицата с меки копитца и да го направят президент ебахти и държавата ебахти и чудото.

Това беше за мен ясен сигнал че нещата не отиват на добре и си събрах багажа.

На няколко пъти съм казвал че предстоящите избори ще са последна проверка за хората с акъл в БГ.
Ако ГРОБ отново спечели изборите и управлява и няой дето има пет грама мозък в главата не би останал в тази държава - а тези дето останат си заслужават садомазото
 
Последно редактирано:
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Не знам все се надявам, все говоря, и показвам доказателства и истории, да ги видят и проумеят, ама лошото, че има и такива които дори и не искат да видят, да прочетат да чуят. :(

На няколко пъти съм го казвал ще се потретя за енти път

Още на президентските избори се видя че народа са му промили мозъка - щом ГРОБ могат да хванат магаре от улицата с меки копитца и да го направят президент ебахти и държавата ебахти и чудото.

Това беше за мен ясен сигнал че нещата не отиват на добре и си събрах багажа.

На няколко пъти съм казвал че предстоящите избори ще са последна проверка за хората с акъл в БГ.
Ако ГРОБ отново спечели изборите и управлява и никой дето има пет грама мозък в главата не би останал в тази държава - а тези дето останат си заслужават в садомазото
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Като гледам листите на ГРОБ, май ще има правителство на Боко 2 част. Дано бог пази България щото ще е продадат.
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

4 години повечето продажни медии,промиваха мозъците на хората налагайки образа на тиквата като месия и едва ли не ако го няма слънцето няма да изгрее.
Държавата управляваше човек който е чел една книга в живота си(Винету).
На тези медии са платени милиони левове,въпросът е откъде са тези пари и кой ги е платил.
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Субсиията на ГРОБ е 80 000 000 лева за мандата, не че чакат на тях, ама да се знае. Дефакто се получава така, че да им плащаме да ни крадат, съсипват и промиват мозъците на по податливите. Найс, а:?

А и да купуват на манго кибапчиета и кифтиета.... щях да забравя:)
 
От: От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Субсиията на ГРОБ е 80 000 000 лева за мандата, не че чакат на тях, ама да се знае. Дефакто се получава така, че да им плащаме да ни крадат, съсипват и промиват мозъците на по податливите. Найс, а:?

А и да купуват на манго кибапчиета и кифтиета.... щях да забравя:)
Ми това е демокрацията брат, плащаш им, за да си правят политпропагандата с твоите пари и цикълът се затваря.
 
От: От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Ми това е демокрацията брат, плащаш им, за да си правят политпропагандата с твоите пари и цикълът се затваря.


Признавам, схемата е супер. Само дето повечето сме от ебем страна:)
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

спокойно де, нали ще има още едни тази година :D
под турско робство сме уцелели - сега ли няма да успеем :|

вече ще е по-трудно да правят измами
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Според мене, трябва да се премахнат държавните субсидии за партиите
Водещото в партиите да са идеите, а не да прекрачат изборната бариера и да вземат пари като парламентарна партия
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

И преди съм го казвал че субсидиите трябва да останат - Те дават шанс на една партия ако иска да бъде независима да остане такава - Премахването на субсидиите премахва какъвто и да е шанс някоя партия да остане независима
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Да ама с тези субсидии партиите се превръщат от пазар за идеи в капалъ чаршия
 
От: ГЕРБ прави избори... с манга... роми.

Всяка истинска партия си има членове и симпатизанти и е нормално да се захранва точно от тях. Ако няма такива, то тя не е никаква партия, защото няма истински електорат.
В другия случай ни взимат парите незабелязано (под формата на държавна субсидия) и после ги харчат за пропаганда. Ако не ни ги крадат тайно се съмнявам болшинството от тези "подкрепящи" да окажат нужната подкрепа.
Няма и не трябва да има независима партия. Партията трябва да зависи от хората, които я подкрепят.
 

Горе