ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

pRJfgXW.gif
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Хахаха, това заслужава темата. Нещастниците не заслужават да им се отделя толкова внимание. После защо няма кинти...еми те реално трябва да са в циркулация, а не да се трупат някъде и да се краде от тях. ;)
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Какво сте се запалили по тая политика? Някакви педерасти влезли в народното събрание и още малко ще се сбиете да защитавате едните или другите.

Не помните ли, че избрахте Бойко като алтернатива на Тройната коалиция?
Сега избирате Тройна коалиция като алтернатива на Бойко ?!? Това е шизофрения! Какво ви става?

И да не съм чул приказки от типа на "ама ти не си гласувал за БСП, нямаш право да казваш как да управляват". Как нямам право, бе? Това е моята държава - в нея се разпореждам аз, българинът. Правителството управлява всички граждани, не само тези, които са го избрали.

И нещо друго - опозицията е свещена във всяка демокрация. И това, че съм опозиция не значи, че привърженик на ГЕРБ- аз съм против тоя педераст Бойко и курвата му Цветанов, защото както педераста Станишев, и той не направи нищо, както няма да направи нищо и това безгръбначно Орешарски, защото вместо да се възползва от ситуацията и да каже

"Аз съм министър-председателя, аз се разпореждам. Ако не назначите, който аз кажа, разваляме правителството. Точка по въпроса". Толкова ли е трудно да го направи, толкова ли е трудно? Тия педали няма да имат избор, защото са алчни за власт - ще му угодят само и само да не загубят изпълнителната власт.

Не знам за вас, но на следващите избори ще гласувам за Светльо Витков - той е мъжко момче и ще им е*е майката на тия боклуци.
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Дарк като не те кефи политиката просто не го чети раздела - елементарно е

Освен това Хората които гласуваха против тройната на тези избори не са гласували за БСП просто гласуваха пак за Боко или за друга партия

А с това за Витков само смях в залата може да предизвикаш
 
От: От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Не знам за вас, но на следващите избори ще гласувам за Светльо Витков - той е мъжко момче и ще им е*е майката на тия боклуци.

Това ми беше избор №1, но ми светна лампата, че трудно ще съберат гласове. А не ми се иска да се разпредели моя глас, не че в последствие не стана така. :) Следващият път и аз съм за някой по-различен. Определено е сериозен противник вече. В началото беше бъзик, но се превърна в една доста силна конкуренция, имайки в предвид какво ни чака като алтернатива.

Какъв смях с Витков, Манта? Сега не е ли смях? Не съм виждал толкова драми и цирк за един месец. То хубаво дойде топлото и хората изтрещяха, но малко сериозни трябва да станем по някое време. :)
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Как да ме кефи политиката като гласувате за едни и същи боклуци. Ти си тръгнал да защитаваш БСП, един друг тръгнал да защитава ГЕРБ.

А бе хора, вие искате ли окончателно да закрием българската държава? Стига вече, бе! И аз ходя на тия протести - бил съм на протестите и срещу Бойко. И друг некадърник да дойде, пак ще ходя на протести, докато не се оправят нещата. Баща ми едно време и той е ходил на протести. Докога така?


Аз съм говорил лице в лице със Светльо - имах този късмет да го срещна по време на обиколката му. Просто отиди до офиса им и го погледни в очите. В началото всичко беше на шега, но вече не е така.
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Хората в БГ са политически неграмотни и за това сме на този хал.

За какво да го гледам в очите аз няма да се женя за него - Ето това ви е основният проблем избирате ги по цвета на очите - По същият начи избрахте мутрафона Боко щото е готин и щото е пич - Ама че еба майката на държавата няма значение нали е готин.

Писал съм го поне 5 пъти в този форум - Всеки трябва да избира партията според това каква програма е написала - тази програма съвпада ли с неговите интереси и най ВАЖНОТО - има ли потенциал и кадри да я изпълни.

Е тука вече идваме на смехът със Витков - Намерете му програмата аз не съм я виждал - И вижта какво предлага - приватизация - национализация - вдигане на данъци - сваляне на данъци и тн. - Да приемем че програмата съвпада с вашите виждания - и Идват въпроса

Има ли потенциал Витков да я изпълни - НЕ НЯМА поради простата причина че той никога няма да попадне в парламента
Има ли кадри с които да я изпълни тази програма ако все пак попадне в парламента - НЕ НЯМА

Е тогава се пита в задача от какъв зор да го правите милионер след като и самият той не знае за какво се бори нито с кого ще го направи - Неговата игра е да добута до 1% за да вземе субсидия и да си харчи паричките - а балъци винаги ще има да му осъществят мечтата.

Не бих казал че защитавам БСП - те не отговарят на една от точките по горе - Техните планове за икономиката не се покриват с моите виждания - Те са социална партия и тяхната игра е да наливат пари на безработни бедни цигани и тн.

Обаче алтернативата е ужасяваща - При падането на това правителство ще се върне на власт ГРОБ и ще дозакопат държавата - Пред перспективата да управляват ГРОБ отново - всичко останало е като приказка.


Така че на следващите избори преценете коя партия най пълно покрива вашите виждания за развитието на икономиката - Има и потенциал да влезе в парламента и ако влезе има ли хора с които да реализира тази програма.

А ако просто искате да гласувате за някой дето както се изрази - Даркенерджи - да ебе майката на всички - Може спокойно да си гласувате и за ГРОБ те добре се справят с тази задача.
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Човек, казах ти, че Бойко е педераст и сега ще го кажа по друг начин - искам да го поканя да ми смуче ****. Сега убедих ли те, че не съм гербер? Относно БСП - да им ** майката и на тях, ненаиграли се. Като не те кефят БСП, па гласувай за партия, която те кефи.

Аз съм си харесал Светльо и ще гласувам за него на следващите избори. Момчето е направило кариера в музикалния бизнес, точен е, не е от статуквото и има много готини идеи - разгледай им програмата на сайта им, може пък да се зарибиш.


"Има ли потенциал Витков да я изпълни - НЕ НЯМА поради простата причина че той никога няма да попадне в парламента " ?

Той има потенциал, въпросът е дали хората ще му дадат шанс. Трудно се дава шанс на новите.



Не се врягай заради тия недоклатени педерасти, политиците. През **** ми е за тях. Трябва да изберем качествени хора. Избери някой, който те кефи бе, пич. Стига с по-малкото зло. Ето например мен много ме кефи тоя човек от служебното правителство - Асен Василев. Този е експерт, та експерт.


П.С. уважаеми админи и модератори, извинете за използваните вулгарни думи по адрес на политиците, но те си ги заслужават. Ако считате, че мнението ми нарушава правилата на форума, моля махнете го.
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Мантата е стар лондончански комунист, не му обръщай внимание :lol:
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Гога има и по лоши неща от това - Те не случайно старите хора са казали по добре дъщеря курва от колкото син гербераст :p
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Гога има и по лоши неща от това - Те не случайно старите хора са казали по добре дъщеря курва от колкото син гербераст :p
Хахаха, да, това ми хареса. :)
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Ха Ха Ха

Доста изтъркано лафче.
 

Горе