Гей парада в София

Ама чакай, какво лицемерие!? Едното, така като гледам, е частно парти, на закрито, вероятно със специален режим, вход и тн. И със сигурност само за пълнолетни! Другото на центъра на София, пред очите на мало и голямо! Мислиш ли че ми пука какво правят пенделите по частните си партита?

Българския педалски модел си работеше перфектно! Педали в България има от десетки години, бяха и са по върховете на изкуство, култура, политика, навсякъде. Никой никога не ги е потискал, нагрубявал, тормозил или дискриминирал по някакъв начин. Защо е всичкия вой в момента? Кой им пречи, какво искат?
Тези паради и останалите свинщини имат една и съща цел - деградацията на човек като личност, защото колкото по ниско е нравственото и интелектуалното ниво на един народ, толкова по лесно се манипулира той. А тези човеко-кучета и останалата сган са просто оръдия за постигане на целта
 
Това е културен марксизъм в действие. Тези течения започват още от Франкфуртската школа - "Репресивната толерантност" Херберт Маркузе:

“На малките и безсилни малцинства, които се борят с фалшивото съзнание, и с тези, които се облагодетелстват от него, трябва да се помогне: тяхното съществуване е по-важно от запазването на правата и свободите на тези, които злоупотребяват с тях, за да получат чрез конституцията власт в интерес на потисниците на тези малцинства.”

Идеята е всеки фрагмент от идентичността ни да е поставена под съмнение - раса, сексуална ориентация, пол, семейство, култура или религия. Целта е възмездие за предполагаемите потиснати малцинства.


Та вече ги виждаме тези идеи в действие. Подлага се под съмнение и се отрича (предразсъдъци), патриархалното общество, пола вече е какъвто си избереш, културните особености са "нацизъм", а религията е отживелица и както разбрахме по-горе "за психопати". Колкото и да се напъват обаче в Източна Европа няма как да се развие това, просто тук хората са силно консервативни и трябва много време за да приемат тези глупости, а до тогава ще са залезли. Ще си продължават 100 заблудени душици да си "танцуват" по улиците веднъж годишно и това е.
 
Ама чакай, какво лицемерие!? Едното, така като гледам, е частно парти, на закрито, вероятно със специален режим, вход и тн. И със сигурност само за пълнолетни! Другото на центъра на София, пред очите на мало и голямо! Мислиш ли че ми пука какво правят пенделите по частните си партита?

И в двата случая е пошло и безвкусно, но ти оправдаваш едните, за да подсилиш лошия имидж на другите.

Тук се опитвате (много куцо, ама тъпиро толкова си може) да внушавате, че БДСМ ролевите игри са част от арсенала на обратните, а това не е така. При садо-мазо става въпрос за делегиране/поемане на властта и контрола, и сексуалната ориентация е от минимално значение, Демек - няма значение кой ще те малтретира и унижава, стига да го прави качествено. Друг е въпросът, че начините, по които си правиш кефа трябва да бъдат нещо лично и интимно, а не да се разиграват като спектакли по клубове и площади.
Основната ми идея: и в двете стада (хетеро и хомо) си има мърша, която прекалява с демонстрациите.
 
Последно редактирано:
iv8r6r
iv8r6r
 
Обратните или жените? :)

Според теб жените не могат да бъдат обратни, така ли? :)
Религиозните парцали сеят страх, забрани и заплахи, така че всеки е потенциална мишена. Колко трябва да си болен, за да приемеш идеята за Бог, който дебне и наказва?
 
Ако и срещу мафията в държавата имаше акумулиране на такава обществена енергия, както срещу гей парада, сигурно щяхме да живеем с една идея по-добре :)
Българите обаче отдавна не различават големите си проблеми от незначителните.
 
Според теб жените не могат да бъдат обратни, така ли? :)
Религиозните парцали сеят страх, забрани и заплахи, така че всеки е потенциална мишена. Колко трябва да си болен, за да приемеш идеята за Бог, който дебне и наказва?

Нямам нищо против атеистите всеки вярва в каквото си иска. Но да се говори, че християните са болни и психопати е меко казано малоумно и е показател за доста ниско ниво на култура.
 
Но да се говори, че християните са болни и психопати е меко казано малоумно и е показател за доста ниско ниво на култура.

Предпочиташ да изопачаваме фактите, вместо да назоваваме нещата с истинските им имена? Колко християнско.

Сам казваш, че всеки има право да вярва в каквото иска, но знаеш много добре, че именно индоктринираните ''вярващи'' не позволяват такава свобода. Те цитират идиотщините, писани от шепа неграмотни психопати преди хиляди години, и очакват на околните това да им звучи разумно. Е, как да ги наречеш, освен психопати?
Нивото ми на култура? Като заместя проф. Вучков, ще ти се обадя. :)
 
Предпочиташ да изопачаваме фактите, вместо да назоваваме нещата с истинските им имена? Колко християнско.

Сам казваш, че всеки има право да вярва в каквото иска, но знаеш много добре, че именно индоктринираните ''вярващи'' не позволяват такава свобода. Те цитират идиотщините, писани от шепа неграмотни психопати преди хиляди години, и очакват на околните това да им звучи разумно. Е, как да ги наречеш, освен психопати?
Нивото ми на култура? Като заместя проф. Вучков, ще ти се обадя. :)

И кой ти забранява да си атеист? В коя християнска страна ти е забранено да си атеист? Благодарение на подобни психопати имаш държава и език но съм сигурен, че да почиташ предците си за теб е отживелица. По-важно е дали да сложиш киноа и хималайска сол в гурмето. За Вучков не знам но Гала, спокойно можеш да и вземеш хляба.
 
Последно редактирано:
Нямам нищо против атеистите всеки вярва в каквото си иска. Но да се говори, че християните са болни и психопати е меко казано малоумно и е показател за доста ниско ниво на култура.
Типична ограничена мисъл и неспособност за разбиране на това, което пишат другите другите. Човек може да е християнин и без да спазва всички доктрини на различните религиозни деноминации като католицизма и православието. Авторите на Библията за времето си може и да са били считани за нормални, но в наши дни нормите на живот са различни и трябва да си напълно побъркан, за да спазваш инструкциите им. Горе дадох примерна заповед от Стария завет, която ако спазваш ще влезеш в затвора до живот според съвременните закони на гражданското право. Не случайно най-стриктните последователи на всички религиозни доктрини в дадена деноминация са директно за лудницата. Организираната религия като цяло съществува, за да бъдат контролирани хората по-лесно, а не за да ги прави по-добри. Съвременните хора сме еволюирали и достигнали до етап, в който животът ни се ръководи само и единствено от гражданското право и така трябва да бъде. Разумният човек спазва любимите си религиозни традиции по празниците, но влиянието на религията спира до там и така трябва да бъде, за да живеем добре. В съвременното общество няма място за овце, които четат някаква книга на 1000+ години и си ръководят всички аспекти на живота по нея.
 
Хванал г/д идеята но не изцяло. Християнските ценности са обективни, а не абсолютни. Нито пък са универсални. Те търпят промени през епохите. Давам ти пример. Това, че е написано да не убиваш не значи, че не трябва да убеш за да защитиш семейството си. Или пък имаш моралнтата ценност, че бракът е завинаги но е позволено и да се разведеш. Отностно хомосексуализма моралните закони са променени до там, че не е нужно да убиваш обратните, а да им покажеш, че това което вършат е грешно и могат да се поправят.

Оставям част от писмо, написано от Дякона до ловчанлии месец преди да бъде потвърдена смъртната му присъда. Дано вденете, какво е значело Евангелието за хората преди 45г.

„Запрените запрени, а другите трябва да мислят, че [са] полагали клетва. Който не изпълнява клетвата, която е дал пред Евангелието, т.е. във вярата си и честта си, той е най-низкият и гнуснав човек на света! По-добре е сто години мъки честни, нежели [човек] да потъпче честта си и вярата си. Утре е ден и ще се каже на такъв: „Не си честен, не си българин, лъжеш и в Евангелието.“
 
Последно редактирано:
Някак с жени по се ядва сякаш

Логично е да мислиш така, както е логично на мен мъжете да са ми по-приемливи. Познавайки секса с мъж, аз разбирам какво привлича друг мъж към същото нещо. Самият акт, когато в събитията участва индивид от мъжки пол ми се струва по-смислен и ефективен. Това, която жените си правят помежду си ми се струва много измъчен заместител на нещото. Вероятно греша, но това са моите представи. :)

За Вучков не знам но Гала, спокойно можеш да и вземеш хляба.
На Гала хляба е добре намазан, така че - ще помисля. ;)
Никой не може да ми забрани да бъда атеист - прав си, въпреки че точно това не съм.
Това, което се опитвах да кажа е, че сте лицемерни. Лицемерно е и цялото суеверие, което натрапвате на околните. Тest го е казал по-добре, така че няма смисъл да продължавам.
 
Религигията е най-печелившият бизнес модел ! Да вземем да си направим "Църквата на Великият предприемач" ? Даже касов апарат няма да ни искат :)
 

Горе