Гей парада в София

От: Гей парада в София

Замислям се дали тези дето агитират за този протест не са същите, които организират скинарите и крайната цел да е точно мелето. Не, това не го мисля на майтап. Едно такова меле ще налее вода в мелницата на българофобските медии, които непрекъснато ни натякват колко е гадно в България и как само гадни неща се случват. Това е много успешна психоатака за сриване на обществото, което го прави по-лесно податливо на манипулации (уплашен и мразещ човек по-лесно се манипулира).
 
От: Гей парада в София

Какво меле бе човек? Ако си минавал покрай събитието предните годни, щеше да знаеш, че има толкова много полиция, че....а тази година ще присъства и посланик Уорлик, смятай че центъра на София ще е пълен с бронирани полицаи.

По темата - едно интересно интервю с руския дисидент Владимир Буковски - Владимир Буковски: Гейове и феминистки превзеха властта. Започна нова Оруелска епоха. Заслужава си да се прочете.
 
От: Гей парада в София



Толерантност към подобни събития трябва да бъде 0. Не защото педалите нямат право да се е.бат един друг, а защото парадират със сексуалността си. Никой не им пречи да си бъркат по дупките, но да ми го натрапват на мен.. не мерси..
 
От: Гей парада в София

Хайде сега ми кажете, нормално ли е да се водят деца на места, където тънцуват и се обарват полуголи травестити и всякакви други странни субекти? Че гледам сa им облекли и костюмчета...Това да използваш дете за подобна пропаганда е повече от гнусно!
 
Последно редактирано:
От: Гей парада в София

Хайде сега ми кажете, нормално ли е да се водят деца на места, където тънцуват и се обарват полуголи травестити и всякакви други странни субекти? Че гледам сa им облекли и костюмчета...Това да използваш дете за подобна пропаганда е повече от гнусно!
Точно с тази цел я сложих тази снимка.
1. Какъв пример ще получат тези деца?
2. Каква ценностна система ще имат?
3. Какъв избор им оставят "татковците" педали и какъв е шанса тези деца да имат вярна представа за хетеросексуалните връзки?
 
От: Гей парада в София

Точно с тази цел я сложих тази снимка.
1. Какъв пример ще получат тези деца?
2. Каква ценностна система ще имат?
3. Какъв избор им оставят "татковците" педали и какъв е шанса тези деца да имат вярна представа за хетеросексуалните връзки?

Аз съм ЗА пълна забрана със закон хомосексуалисти да осиновяват деца! Представете си все едно вашето дете отива 1-ви клас, и след първия учебен ден ви казва:

"Татко/мамо а пък в нашия клас един съученик има две майки. Защо така ? Ами той няма ли татко че две майки ?" Или "А пък една съученичка има двамата татковци. Ами тя защо няма майка, а двама татковци?"

И се чудите какво да обясните на детето си гледайки "умно" :( Много неприятно нали?! Ето за това тряба със закон да им се забрани да осиновяват деца, както и да стават настойници. Абе изобщо да нямат никакъв достъп до деца, изобщо не трябва да ги доближават! А тази снимка показва какъв ще бъде света след няколко години ако продължава така както е сега.
 
От: Гей парада в София

Това не е вярно. Хомосексуалистите са изключително рискува група, защото са 2-3% от обществото, а извършват 2/3 (ако не се лъжа) от сексуалните престъпления срещу деца.

Всъщност, ако имаме статистиките в България - над 300 хиляди са хомосексуални. Сметни колко процента са.

Относно гей парадът - и аз съм против. Тъпо е да се навираш в очите на останалите и да се мляскаш по улицата... какво демонстрираш и на кого? Това влияе негативно, отколкото обратното. Все едно да тръгна по улицата с плакат "Аз съм хетеро"?:lol::lol: Всички знаем, че има хомосексуално общество, но как с една манифестация по улиците ще ни направят по-толерантни към тях?

Защо няма хетеро парад?

Против съм да се дава възможност за осиновяване от еднополови родители. Детето получава 80% по-голям шанс да му се изкривят представите още от малко.

Да, хомосексуалните имат точно такива права, каквито и останалите хора. Да, вярно е, че има омраза към тях. Но и също така е вярно, че гей парадът няма как да промени нищо.
 
От: От: Гей парада в София

Против съм да се дава възможност за осиновяване от еднополови родители. Детето получава 80% по-голям шанс да му се изкривят представите още от малко.
По-добре хомо, отколкот никви.
Не вервам детето да стане хомо само щото осиновителите му са такива.

ПС: Па и да стане, на кого му пука. Щом са щастливи с тая си ориентация, кои сме ний че да им даваме наклон баси?!
 
От: Гей парада в София



Толерантност към подобни събития трябва да бъде 0. Не защото педалите нямат право да се е.бат един друг, а защото парадират със сексуалността си. Никой не им пречи да си бъркат по дупките, но да ми го натрапват на мен.. не мерси..

Бе и аз ша ги обичам много, ако са ме отървали от това

zx450y250_370443.jpg


А относно изкривените представи, нямате деца, да видите ко става сега в училищата и без педали. Имаме си по-добро - СОПчета
Вие си скачайте против педалите...
 
От: Гей парада в София

Бе и аз ша ги обичам много, ако са ме отървали от това

zx450y250_370443.jpg


А относно изкривените представи, нямате деца, да видите ко става сега в училищата и без педали. Имаме си по-добро - СОПчета
Вие си скачайте против педалите...

@тео - относно децата да ти кажа имам две. Колкото до децата със СОП (специални образователни потребности) не зная какво да мисля за изказването ти. Това са деца, с различни увреждани сензорни , или соматични, които съвременна политика е да се интегрират в училищата, а не както по татово време в специализирани институции (като в Могилино) и не разбрах какво общо има едно с другото - явно нещо не си наясно.

П.П Между другото деца аутисти (също деца със СОП) сред циганетата няма.
 
От: От: Гей парада в София

@тео - относно децата да ти кажа имам две. Колкото до децата със СОП (специални образователни потребности) не зная какво да мисля за изказването ти. Това са деца, с различни увреждани сензорни , или соматични, които съвременна политика е да се интегрират в училищата, а не както по татово време в специализирани институции (като в Могилино) и не разбрах какво общо има едно с другото - явно нещо не си наясно.

П.П Между другото деца аутисти (също деца със СОП) сред циганетата няма.

Да ти кажа в прав текст - провежданата интеграция на деца със СОП (която тече по-бързо от строежа на магистралите) води до ОГРОМНИ изкривявания на детското съзнание и ценностна система. До сега не съм чул дума за хомотата, но всяко дете до 4ти клас е вече с увредени ценности, благодарение на „хуманната“ ни система.

Давам ги за сравнение - за мен драматично по-голям проблем за детското съзнание от гей двойка, осиновила деца.

ПП.Не съм против СОПчетата да са в училище, но да са в отделни стаи, не при останалите.

П.П Между другото деца аутисти (също деца със СОП) сред циганетата няма.
Те да не са друг биологичен вид, що за глупост.
 
От: От: Гей парада в София

Да ти кажа в прав текст - провежданата интеграция на деца със СОП (която тече по-бързо от строежа на магистралите) води до ОГРОМНИ изкривявания на детското съзнание и ценностна система. До сега не съм чул дума за хомотата, но всяко дете до 4ти клас е вече с увредени ценности, благодарение на „хуманната“ ни система.

Давам ги за сравнение - за мен драматично по-голям проблем за детското съзнание от гей двойка, осиновила деца.

ПП.Не съм против СОПчетата да са в училище, но да са в отделни стаи, не при останалите.


Те да не са друг биологичен вид, що за глупост.

Виждам, че нямаш идея за това което пишеш и за това няма да те опровергавам, живей с тези си убеждения.
 
От: От: Гей парада в София

Виждам, че нямаш идея за това което пишеш и за това няма да те опровергавам, живей с тези си убеждения.

:lol: Чукам на дърво на никой да не му иде до главата, но ха ми обясни, като на неидеен, де бъркам? Не съм затворен за пролетарски идеи, както и винаги ще призная ако ме обориш.

Според мен СОП в класните стаи:
1. пречат на нормалния процес на работа
2. демотивират нормалните деца да учат
3. показват как без усилия, без възможности се преминава нагоре
4. не дават възможност на надарените да се развиват
5. са там поради страха на учителя от съкращение (или поради некомпетентността му)

и да съм в крак с твоите въпроси
1. Какъв пример ще получат тези деца? Какъв пример ще получат другите деца?
2. Каква ценностна система ще имат нормалните?
3. Какъв е шанса тези деца (СОП) да имат вярна представа за света? Какъв е шанса на другите деца да имат вярна представа за СОП?
 
От: Гей парада в София

И аз съм седнал да говоря на големия как трябва да учи, ай моля ви са - гледа ме като извънземен - заради СОП приеха поправките до 4ти клас да не се повтаря...
В съседния клас приеха СОП направо в 3ти клас. Не чете, не пише, не че желание няма, но учителката само с него се занимава. А другите?
 
От: Гей парада в София

Само ще ти кажа, че интеграцията и изваждането на децата с увреждания от институциите и интегрирането им е най - смисленото нещо направено през последните 23 години. Дано не ти се случва, или на твой близък да разбереш за какво точно иде реч - те са също деца, както и "нормалните".
С новия закон, който мина на първо четене вече няма СОП - това не значи обаче, че тези деца ще изчезнат, или ще ги заключат някъде в някой дом, или заведение.

1. Примера който получават при интеграция, е че всеки има право на обучение и възпитание равно с останалите, без значение от старта, който му е дала природата.

2. Голяма част от децата със СОП са със сензорни увреждания (глухи, слепи), които имат запазен интелект. Кои са "нормални"?

3. Ако са интегрирани 100% вероятност да имат вярна представа за света за разлика от алтернативата, както и останалите деца от класа да са наясно, че съществуват деца в неравностойно положение и да се научат на толерантност към тях.
 
От: Гей парада в София

В класа на моя син имаше две такива деца. Преди години за тези деца имаше специални паралелки и беше значително по-добре. Сега тези дечица са хвърлени директно в устата на лъва - всички други са бясни, играят, тичат и с най-голямо удоволствие тормозят всяко по-различно дете. В класа на сина ми слава богу имаше толерантност, но децата нищо не научиха до осми клас. Едното през цялото време седяло само на чина, не говореше с никого, включително и с учителите, изпитваха го само писмено и то не показваше никакви знания, едва го избутаха до осми клас. Второто беше по-общително, обаче също никакъв напредък в учебния процес, като създаваше и доста инциденти - помня веднъж, сина си дойде от училище и каза, че това момиченце, забравих му вече името, се наакало както си седяло на чина. Е, трябва ли тези деца да бъдат унижавани по този начин. Моя син две поредни години беше задължен от учителката да се грижи за момченцето със СОП на зеленото училище. Той се занимаваше да е облечен, нахранен и да не се загуби и беше крайно недоволен, защото не стига, че отменя учителя в тази неприсъща за дете в четвърти клас работа, ами и отгоре на всичко учителката му правела забележки, че веднъж го изпуснал и онова за малко да се загуби. Според мен, смесването на деца със специално потребности с останалите е едно абдикиране от проблема и вреди и на едните и на другите деца.
 
От: Гей парада в София

Не мога да си спомня къде точно прочетох наскоро този виц (може даже да е било дори тук в темата за вицовете), но не се сещам за по-подходящ начин да опиша позицията си относно гей-парадите:
- Kакъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Педераси, сър
 
От: Гей парада в София

Не мога да си спомня къде точно прочетох наскоро този виц (може даже да е било дори тук в темата за вицовете), но не се сещам за по-подходящ начин да опиша позицията си относно гей-парадите:
- Kакъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Педераси, сър

Точно. Никой нищо не им забранява, ама те искат да се направят на интересни. За тяхно съжаление, не са интересни на никого вече и все по беизинтересни ще стават.
 
От: Гей парада в София

Само ще ти кажа, че интеграцията и изваждането на децата с увреждания от институциите и интегрирането им е най - смисленото нещо направено през последните 23 години. Дано не ти се случва, или на твой близък да разбереш за какво точно иде реч - те са също деца, както и "нормалните".
С новия закон, който мина на първо четене вече няма СОП - това не значи обаче, че тези деца ще изчезнат, или ще ги заключат някъде в някой дом, или заведение.

1. Примера който получават при интеграция, е че всеки има право на обучение и възпитание равно с останалите, без значение от старта, който му е дала природата.

2. Голяма част от децата със СОП са със сензорни увреждания (глухи, слепи), които имат запазен интелект. Кои са "нормални"?

3. Ако са интегрирани 100% вероятност да имат вярна представа за света за разлика от алтернативата, както и останалите деца от класа да са наясно, че съществуват деца в неравностойно положение и да се научат на толерантност към тях.

А аз само ще ти кажа, че ти е промит мозъка. За разлика (очеизвадна) от теб, аз съм наблюдавал не един учебен час в присъствие на такива деца - мога да ти кажа, че кошмарът е пълен - викат, разхождат се, бият се с другите деца, хвърлят предмети, пищят, когато ги помолиш да се усмирят.... а през това време се предполага, че останалите трябва да учат. Цяло щастие е, че няма пострадали от самонаранявания - за това седят като вързани до тях по един ресорен учител (където има), който крайно изнервен и препотен се чуди на кой свят е. А като си заминем - и той си заминава, а какво става в стаята след това - нямам си и понятие.
Както казва @rak Според мен, смесването на деца със специално потребности с останалите е едно абдикиране от проблема и вреди и на едните и на другите деца.
 
От: Гей парада в София

Темата леко се отклони, но и аз ще се включа.
Имам познати хора с увреждания. Сред тях има такива, които не могат да живеят самостоятелно (не се възприемат като личност и не могат да водят разговор). Те имат нужда от специални грижи, тъй като със стандартните начини трудно ще се постигне някакво развитие за тях. Други, обаче, са само частично увредени най-често в зрение, слух или подвижността. Такива хора трябва да се развиват сред здравите деца. Това ще накара тези в неравностойно положение да се почувстват хора като другите, въпреки неравния си старт, а здравите ще придобият по-реална представа за света около тях и ще се научат на толерантност.
 

Горе