Гласувайте за лого на форума - част 2!

Кое да бъде логото на форума


  • Общо гласове
    97
  • Poll closed .
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Аз харесвам номер четири, заради паричния знак, все пак тук всички затова сме се събрали, нали.
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Честито на победителя! Поздравления за всички участвали!
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Честито на победителя!
Въпреки че не спечелих, радвам се че участвах.
За мен не е важно дали ще спечеля, а да се забавлявам докато участвам в състезанието.
Това много ми хареса, имаше прозрачност на вота (звуча като г-н Станишев) и всичко стана както трябва.

Още веднъж честито и на победителя и на форума, да вземете да почерпите по бира :p
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Честито signboard. Мен пък много ми харесва как стои логото :)
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Сложено ли е вече, че аз нещо не го виждам още ...
 
Победителя си получи паричките.
До колкото разбрах, ще има още малко корекции с цел уголемяване на размера на логото, но наистина стои добре.

Още веднъж - благодаря на всички, които участваха.
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Честито и от мен!

Абе момчета и момичета, с това новото лого такъв контраст дава, че все там ми спира погледа - все едно имам ново събитие/съобщение както е в социалните мрежи :D
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

:DСупер е новото лого. Честито на победителя и ако приемете един съвет - слогана да бъде с по - едър шрифт - за да се чете по - добре ..
 
От: От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

:DСупер е новото лого. Честито на победителя и ако приемете един съвет - слогана да бъде с по - едър шрифт - за да се чете по - добре ..

Не само слогана, а като цяло трябва да се уголеми. Може би да ще трядва да се увеличи малко и мястото, за да го побере. Иначе наистина стои добре. Честито и от мен!
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Самото място трябва да се разшири, за да се побере логото в нормален размер, а не умалено както е сега.
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Честито и от мен :)
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Сега забелязах новото лого.Честито:)
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Ба ... трябваше да пусна лисицата че да го видя ....
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

На хрома нещо Ctrl + F5 не ми даваше резултат, но с десен бутон на таб-а и презареждане се получи.
 

Горе