Гласувайте за лого на форума - част 2!

Кое да бъде логото на форума


  • Общо гласове
    97
  • Poll closed .
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Много е малко, то едва се вижда - като цяло трябва да е по-голямо.
 
Последно редактирано:
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Много е малко, то едва се вижда - като цяло трябва да е по-голямо.

изобщо не съм съгласен с теб по голямо ще стане грозно това е лого все пак не трябва да заема 20% от сайта а 2
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Много е малко, то едва се вижда - като цяло трябва да е по-голямо.
Подкрепям..
Буквите не се виждат..
По-големичко трябва да е ;)
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

logo.jpgТова при 15,6 екран и 1366 на 768 резолюция, слогана особено "онлайн" наистина го няма никакъв.
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

+1 че в текущият вариант логото е малко!
Вероятно това е ограничение от стандартната тема на VB!
 
Според мен вариантите са два:
1. Маха се слогана и се уголемява останалата част от логото с 10-15 пиксела
2. Уголемява се логото както е сега на 80 пиксела височина - пробвайте го с фаербъга като добавите height="80px"
 
Логото може да го правим каквото си поискаме на размер, просто нямам никакво време скапвам се последните дни, влизам в интернет за по 5-10 минути ... и пак офлайн задачи днес надявам се за последно днес...

за днес приключих ама отивам на РД утре ще видя как се реже епс под линкус и ще отрежа по голямо... само да ми остане време
 
От: Re: Гласувайте за лого на форума - част 2!

утре ще видя как се реже епс под линкус и ще отрежа по голямо

Мога да направя всякакъв формат, само ми кажи какъв и го имаш. Ще го направя голям, за да може да си изрежеш каквото искаш. А епс-а и фотошоп го отваря.
 
хъм трябва ми най големия размер като в eps-а, на прозрачното :) полвам гимп, аз от там нататък ще си го смалявам в наутилуса на Гном десктопа има добавака за смаляване без загуба на качеството :) с десен бутон и избираш проценти размери :)
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • PREDPRIEMACHCOM-800px.png
    PREDPRIEMACHCOM-800px.png
    49.6 KB · Преглеждания: 90
мерси signboard

направих версия с височина 72, зачистете си кеша за да го видите мен ми се струва малко голямо (с 80 още повече) но тези с голмите монитори се изкажете :) аз го гледам на 15.6
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Омълчахте се нещо и аз съм с лаптопче с 15,6 Така както е сега си е ексра, не бих казал че е голямо.
 
От: Гласувайте за лого на форума - част 2!

Омълчахте се нещо и аз съм с лаптопче с 15,6 Така както е сега си е ексра, не бих казал че е голямо.
Аз съм също с лаптоп 17,3" и ми се показва доста добре. Нямам забележки. Ако нещо някой мисли, че не е ОК, да казва. ;)
 

Горе