Гледате ли ВИП Брадър 2018?

BurnX

Well-Known Member
Абе да ви питам само аз ли толкова се кефя на тия Випове ? То не са псувни , блъскане , простотия - голям релакс ми е вечер :) :) :)

Даже почнах да правя клипчета за най-просташките моменти :) :):) -

За победил съм за Наско :D
 
Зверска простотия е това предаване. Нито го гледам, нито ме интересува кой е вътре. Какви са тия випове от клипчето ти - тотално неизместни. Някакви селяни с претенции на кой знае какво...Зверска излагация. Те и виповете дето ги вкарали вътре са подбрани такива, че да се изложат, да направят простотии. Дай му на народа хляб и зрелища... Толкова ли нямате какво да правите със времето си ...
 
Зверска простотия е това предаване. Нито го гледам, нито ме интересува кой е вътре. Какви са тия випове от клипчето ти - тотално неизместни. Някакви селяни с претенции на кой знае какво...Зверска излагация. Те и виповете дето ги вкарали вътре са подбрани такива, че да се изложат, да направят простотии. Дай му на народа хляб и зрелища... Толкова ли нямате какво да правите със времето си ...
подкрепям мнението с 2 ръце..
 
По случайност го засякох докато местех каналите, ами аз там випове не видях, някакви селски пръчки само.
 
Ами по това време пия :) и върви за мезе :) Колагин ми е любим на Арената :) иначе съм се запалил по сериалите по HBO но след последният ъпдейт на iOS имат бъг и субтитрите не вървят. Вече 10 дена чакам :) посъветваха ме да сменя устройството. Но гаден късмет - друго освен Apple нямам и за тва цикля демонично с виповете... :)
 
Негледам това шоу. Качеството на бг шоата е ниско и затова няма смисъл да се гледат.
 
В првите години го гледах, но сега вече ми се струва голяма простотия. Само не знам дали аз съм поумнял или качеството на продукцията е паднало. По вероятно първото :D
 
В првите години го гледах, но сега вече ми се струва голяма простотия. Само не знам дали аз съм поумнял или качеството на продукцията е паднало. По вероятно първото :D
И двете е :) Не че първите години беше свръх интелектуално , просто беше ново и интересно. Но мен пак ми е забавно и сякаш го гледам само с цел да гледам излагациите на виповете :) :) :)
 
Пак ще повторя, това не са никакви випове, а разни простаци и селяни придобили мимолетна слава. Един интелигентен човек постигнал славата чрез талант и труд никога няма да започне да се напива, бие, и излага на максимум още от първия ден, въпреки че условията провокират точно това. За съжаление тази простотия е еманация на българския народ.
 
Зверска простотия е това предаване. Нито го гледам, нито ме интересува кой е вътре. Какви са тия випове от клипчето ти - тотално неизместни. Някакви селяни с претенции на кой знае какво...Зверска излагация. Те и виповете дето ги вкарали вътре са подбрани такива, че да се изложат, да направят простотии. Дай му на народа хляб и зрелища... Толкова ли нямате какво да правите със времето си ...
+1
Изначало, мощно трибуквие за телевизията.
 
ХАхХАХААХ, Баси виповете, чуек......Само Лорчето съм и фен и може би Папи Ханс. Вкарали са хора, които имам нужда от слава и пари, а някои от здравата тояга. :) Нали се сещате как това може да мине за ВИП, ако въобще някой тук се води такъв. Ще ме прощават, ама селендур с амбиции трудно може да мине за ВИП, но явно тук това е точното за нас.

Иначе станаха прочути: https://www.theguardian.com/global-...-brother-after-protests-ivan-glavchev-vanko-1
 
В првите години го гледах, но сега вече ми се струва голяма простотия. Само не знам дали аз съм поумнял или качеството на продукцията е паднало. По вероятно първото :D

Same here...

Навремето ги гледах ама после прозрях момента. Само лежат и глупости правят. Спират им цигарите и цирка е готов.

Сега гледам Фермата. Там работят и тогава хапват...
 
Душата ми повръща, ама честно. ;)

Нека дам малко разяснения за тези, които не познават сегашните ВИП-ове на БГ, поне, за тези, които на мен са ми се мяркали в медиите и по знайни и незнайни предавания.

Да почнем от ВИП №1, педерингела Кулагин, който се изхранва единствено и само с..........., не не с кримиране и там квото прави с другите си органи, а със съдене. Провокира, чакат да го ушамарят пред свидетели и съди. Супер яко бизнес, но може би за САЩ, тук сигурно му стигат за бинтовете и някоя друг лобрикант за смазка.

Следва Ванко 1 или т.нар. сводик-тарикат, който беше на върха с Шамара, после резко потъна, както направо и авера му в САЩ. След сводничеството се чудеше как да изкара пари и да лъсне малко имиджа си....за жалост не успя, според мен доста хора го съжалиха при появата му в този гнусен формат.

Лора, или там някакъв питбул с цици, който е изадка на най-голямата тиня, която може да се срещне ... примерно в Плаза след 3 часа събота срещу неделя. Ходещ венерически дизийс. Не знам точно какъв мъж ще се "похвали", че е с нея или, че е имал нещо с нея. Лошото е, ако реши да се множи, мъжа и също ще е от същото тесто. Липсващото звено.

Лора, една не лошо изглеждаща някога рап дива, която за жалост залезе рязко. Майка мечта....най-хубавите години на дете й, тя е в тази лайнарщина с още олигофрени. Разделена с някакъв си сноуборд учител, брат....баси офертата. Да се сетя ли къде са се запознали, едва ли е на благотворителен ивен или книжарницата? Жената е луда купонджийка.... супер, давай Лорче ще пратя СМС за теб, да те спасим.

Петко, този не беше ли някакъв управител, че чак на Син сити? Или? Този не се ли загаджи с жена си в друг формат, в който танцуваха? Не знам как точно минава за ВИП, но явно след появата му в 2-3 такива предавания, ставаш звезда. Живи, здрави, що има и кой да го гледа.

И пак...душата ми повръща.
 
Same here...

Навремето ги гледах ама после прозрях момента. Само лежат и глупости правят. Спират им цигарите и цирка е готов.

Сега гледам Фермата. Там работят и тогава хапват...
Това ми е много блудкаво. Дано е по-добро от другото.

Абе нещо няма качествено нещо, или аз съм темерут. София, нощ и ден, Полицаите от крайния квартал, Фермата, Откраднат живот. А едно време имаше Под прикритие, На всеки километър, Дунав мост. :) Нещо явно аз не си харесвам нещо.
 
slavchev каза:
Кажи някой интересен сериал, че е криза за гледане :D

В сенките
Играчи
Тайният живот на мистър Авил :)

Съвпадат с темата на Форума :)
 
The Strain 4 сезона

Изгледах го отдавна. В момента е голям кът, чакам продължения на Taboo, Peaky Blinders и Gomorra, но нещо се бавят o_O
В сенките
Играчи
Тайният живот на мистър Авил :)

Ще ги видя :)
 

Горе