Гледате ли ВИП Брадър 2018?

Полицаи от края на града - Паце :)
 
В сенките е Румънски сериал на HBO EUROPE - много може да научите за схеми, корупция, полиция и мафия :) за истинско въртене на пари около законен бизнес - чисто пране.

Малко е за психопати като мен :)
 
Българите никога не правят такива сериали. Превръщат живота в смях и зрелище :) после се чудим защо никой не лежи в затвора.


Също така Тайният живот на мистър Авил. Мекско е известен с бизнеса около убийствата на хора. Тук ако не убиеш сам - няма кого да наемеш...
 
Ооооо и Глутница - Полша. Бъларите пак нищо не правят а имат същите проблеми.

 
В сенките е Румънски сериал на HBO EUROPE - много може да научите за схеми, корупция, полиция и мафия :) за истинско въртене на пари около законен бизнес - чисто пране.

Малко е за психопати като мен :)

boardwalk empire
 
Защо пак не ни излъчат: Компютърджии; Шеметни години; Хотел Фолти Тауърс; Ало, ало; На гости на третата планета; Развитие в застой; Антураж; Малкълм; Войната вкъщи. Малко ми е куцо, че и след толкова години не можем да стигнем до нивото на тези сериали. Може да съм малко в хейт мод, но честно казано не се сещам за някой качествен комедиен бг сериал. Може би: Столичани в повече; Клиника на третия етаж; Домашен арест - малко ми е на кантар.
 
@Blinky а "Етажна собственост" от коя страна на везната остана ?

В не добрата. :) Не ми харесва. Споменатите от мен стават, лично за мен. Може да не съм се сетил за някой, но като цяло доста му помислих. ;)
 
Same here...

Навремето ги гледах ама после прозрях момента. Само лежат и глупости правят. Спират им цигарите и цирка е готов.

Сега гледам Фермата. Там работят и тогава хапват...

И аз гледам фермата, и там има караници, но е по-различно. Набляга се на българските ценности и обичай, успяват да ми напомнят за живота на село от едно време.
 
И аз гледам фермата, и там има караници, но е по-различно. Набляга се на българските ценности и обичай, успяват да ми напомнят за живота на село от едно време.

И аз гледам това предаване. Малко ме дразнят опосумите Иван и Андрей, ама самия формат е ОК. Пък и като цяло там участват предимно отрудени хора, които малко или много зная какво се случва около тях, а не разни селяни станали “известни” с това с кой са спали или с това каква простотия са направи, за да се изложат публично.
 
И аз гледам това предаване. Малко ме дразнят опосумите Иван и Андрей, ама самия формат е ОК. Пък и като цяло там участват предимно отрудени хора, които малко или много зная какво се случва около тях, а не разни селяни станали “известни” с това с кой са спали или с това каква простотия са направи, за да се изложат публично.
Да, това е едно от основните причини да не го гледам. Горе-долу бяха поносими в Сблъсък, но после станах много лигави и мазни и нещо не са ми симпатични.
 
Хората, а по-точно младото поколение предпочита да гледа простотия и за това предаването се излъчва. Много жалко, че с нещо истинско и добро направено не можеш да избиеш така лесно, както с простотия...

За хората, които питаха за сериали - С две ръце препоръчвам следните 2 сериала - Breaking Bad ( В обувките на сатаната ) и Lost ( Изгубени ) . Бих ги гледал отново и отново.
 
Не го бях гледала от години, но под семейния натиск гледам този сезон. Да бълвоч е, защото се търси само скандала и битовите конфликти, но и да - зарибявка е, защото гледайки чуждата излагация, отклоняваш вниманието от своята собствена. :D
По паралелно движещия се в темата въпрос: Animal Kingdom препоръчвам с две ръце. Много динамичен, психологически и със страхотна кинематография. Който, като мен обича да бъде на страната на престъпниците, ще го обикне това сериалче. :)

За днес съм приготвила първи епизод на The first. Само Шон Пен не се беше снимал в сериал, та да видим. Сюжетът е на тема фантастика и по-конкретно: подготовка за изселване на човечеството на Марс, поне доколкото четох.
 

Горе