Гледате ли ВИП Брадър 2018?

124B2CAA-E836-44AC-9AB6-9F7B3646D756.jpeg

Apple Tv това като Нетфликс и ХБО ли е ? Аз по нетфликса се бях запалил ама бг суб с гоогле транслете не става - няма как да им плащам за подобно качество. В това apple има ли всичко ново (демек дето го дават на кино) или идва с закъснение ? Иначе аз наскоро си купих няколко игри - не го бях правил преди :D

Това е устройство /кутия/ която прикрепяш към якия TV и го гледаш по-яко. И ако имаш JBL озвучаване :) става мазало.

Качество перфектно.
Субтитри перфектни. Но на някой блокбъстъри трябва да изчакаш докато им мине премиерата в България.
Излиза всичко ново с известно закъснение. Седи с години. По-скъпо от 23 лв не видях. Наеми има за 3-6-18-10 лв. Наема е за 24-48-15-30 дни. Те го определят.

Яко е.

За разбиращите инглиш език още по-яко. Наумил съм си курсове да почна заради филмите :)

Сериали нямат за сега :) тепърва развиват собствена продукция. Трудно става...
 
4FCD4D44-D8EA-4450-82A2-46DFC5B333E9.jpeg

Apple Tv това като Нетфликс и ХБО ли е ? Аз по нетфликса се бях запалил ама бг суб с гоогле транслете не става - няма как да им плащам за подобно качество. В това apple има ли всичко ново (демек дето го дават на кино) или идва с закъснение ? Иначе аз наскоро си купих няколко игри - не го бях правил преди :D

Търпелив ако си - да си избереш филмите. То си им пише кога излизат на екран. Лудница е...
 
Аз съм абониран за HBO-тата и мине, не мине година пускат филмите, излезли предишната. Супер яко е, за това го и държа. Но за жалост много го разводниха с някакви тъпи сериали, които явно се гледат, но на мен не са ми никак приятни. Единственият, който ме грабна от там беше Силициевата долина ( https://www.hbo.bg/series/silicon-valley ). Друг още не ми е харесал толкова. ;) А не е като да не изливат. Сега тече някакъв Нюйоркската комбина. Едно време пак имах HBO и се отказах точно заради това, че го наводниха с много техни сериали, сега пак същото. Не, че не е ОК....но аз лично предпочитам да седна и да изгледам един филм. Сериалите им са явно направени на база проучвания, в които явно аз не се вписвам като аудитория. :)
 
аз лично предпочитам да седна и да изгледам един филм

Аз пък не, както и по-голяма част от публиката по света. Както много топ лица на киноиндустрията заявиха (а аз съм напълно съгласна с тях), ролите се размениха.
Преди време телевизията беше източник на забава за децата, днес това е киното. Виж само какъв шит се предлага в киносалоните - батман срещу стринката на супермен и чичото на жената-котка... Върколаци срещу вампири и караконджули... УжасТ!
Не случайно в сериалите се набиват луди пари и се включват най-големите холивудски имена. Днес стойностни са сериалите, особено т.нар mini series, като Sharp Objects, в който гледахме носителките на Оскар Ейми Адамс и Патриша Кларксън.
Big Little Lies трябваше да бъде само един сезон, а вече се готви втори с участието и на Мерил Стрийп, понеже Кидман, Уидърспуун и Александър Скаарсгард не бяха достатъчни. :)
Виж режисьорите на новите сериали - носители на Оскар като Жан Марк Вале... Абе тв сериалите са новото стойностно кино. Киното е за дечурлята и кифлите, дето киснат в мола и искат само 3D ефекти без минимален напън на мозъчната гънка.
 
Търпелив ако си - да си избереш филмите. То си им пише кога излизат на екран. Лудница е...

Това принципно значи не е на абонамент като Нетфликс и ХБО а си плащаш за всеки филм , който искаш да гледаш ? Иначе аз имам Chromecast 4k (който малко ми се обесмисля , защото след това вързах компа директно към ТВ), вързан към 65 инча LG OLED + 5.1 звук от Logitech Z906 . Но тъй като не намерих платено решение , което да превъзхожда замунда - си я ползвам още нея. Просто там най-бързо се появяват нещата , а Нетфликса даже се отказаха тотално от бг субс, при положение , че в замунда всичко преведено. Не че английския ми е проблем , ама ми е по-приятно на бг.
 
Не че английския ми е проблем , ама ми е по-приятно на бг.
Аз пък това хич не го разбирам, ама всеки с предпочитанията си.
Нито субтитрите, хеле пък дублажите могат да пресъздадат правилно репликите и скритите нюанси в диалога. Да си отклоняваш вниманието от действието на филма, четейки творческите напъни на някой петокласник е гавра с киното, но щом те задоволява...
 
Аз пък не, както и по-голяма част от публиката по света. Както много топ лица на киноиндустрията заявиха (а аз съм напълно съгласна с тях), ролите се размениха.
Преди време телевизията беше източник на забава за децата, днес това е киното. Виж само какъв шит се предлага в киносалоните - батман срещу стринката на супермен и чичото на жената-котка... Върколаци срещу вампири и караконджули... УжасТ!
Не случайно в сериалите се набиват луди пари и се включват най-големите холивудски имена. Днес стойностни са сериалите, особено т.нар mini series, като Sharp Objects, в който гледахме носителките на Оскар Ейми Адамс и Патриша Кларксън.
Big Little Lies трябваше да бъде само един сезон, а вече се готви втори с участието и на Мерил Стрийп, понеже Кидман, Уидърспуун и Александър Скаарсгард не бяха достатъчни. :)
Виж режисьорите на новите сериали - носители на Оскар като Жан Марк Вале... Абе тв сериалите са новото стойностно кино. Киното е за дечурлята и кифлите, дето киснат в мола и искат само 3D ефекти без минимален напън на мозъчната гънка.
Така, за едно съм съгласен - много бози почнаха да излизат. В момента ми се ходи на един филм, който доста го похвалиха и мои приятелите ми, но вече не се дава - Да обичаш Пабло. Права си за шитните. Но това не е показателно. Честно казано има много хубави филми,които не стигат големите екрани, а са доста по-добри и заслужават да са там.

Колкото до тенденцията, и сред сериалите си има шитнички - примерно направиха сериал Светкавицата, което за мен лично е обида за филма, още един филм, който адски много харесвам е Транспортер, сериала си е не обида, но ако някой го загледа (поне според мен), никога няма да иска да погледне филма, или поне ще го гледа малко резервиран от това, което вече е видял в хх епизодите. :)

В момента си е тенденция да се правят какви ли не сериали, и покрай това бълване на какво ли не - поизлизат и доста бози. :) И след като бълваш на килограм, на практика няма и как да има и доста ставащи. Но за филмите ще се съглася, че рязко спадна качеството. В момента гледам програмата на Арената и направо и да имах времето за кино, не знам на какво бих отишъл. Освен може би на Хищника. :)
 
Това принципно значи не е на абонамент като Нетфликс и ХБО а си плащаш за всеки филм , който искаш да гледаш

Да :) - Замундата не е френдли за всеки - не е опция за всеки. Това може всеки да си го плати, пусне - гледа от всяка точка на България на показаните устройства - най-яко е на Айпада - кеся в метрото и съм пуснал някоя пукотевица.

Веднага до мен се примъква някой кибик и ме прекъсва :) оооо ама то със субтайтърси :) то и музика - спортни филми - документални филми. Мазало........ особено спорта от САЩ го има важни мачове и т н...
 
Така, за едно съм съгласен - много бози почнаха да излизат. В момента ми се ходи на един филм, който доста го похвалиха и мои приятелите ми, но вече не се дава - Да обичаш Пабло. Права си за шитните. Но това не е показателно. Честно казано има много хубави филми,които не стигат големите екрани, а са доста по-добри и заслужават да са там.

По-добре си свали сериала El Chapo, с класи над всички филми е :)
 
Виж само какъв шит се предлага в киносалоните - батман срещу стринката на супермен и чичото на жената-котка... Върколаци срещу вампири и караконджули... УжасТ!

Просто не си фен на комиксите :) те филмите / киното не се прави за Европа или Източна Европа. Ние - Европа сме част от пазара - ДА - но около 10% или по - малко. Марвел се цели в милиони фенове на комиксите... и БлокБъстърите също често са на основата на някой комикс.

Това е като Винути - филмите :) или като Рамбо 1-2-3 четеш книгите - и искаш да гледаш филма.

Като Хари Потър - милиарди хора са докоснати.

Проблема е, че в България не купуват кино от срадно ниво или полу-професионално ниво. Не са скъпи филмите - но са супер яки.......... като няма ТОП филми или съм гледал всичко си купувам други - има мега яки филми с бюджет под 300 000 долара............. разпространението им по телевизията не е скъпо. Но тук ротират едно и също и стават досадни.
 
киното не се прави за Европа или Източна Европа.
Точно! Ей затова ти се чудя кво се правиш на благороден и държиш да им плащаш за гледането, като те дори не знаят, че те има, пък камо ли да се трогнат, че гледаш гратис. :)

Много си прав - не съм фен на комиксите и безцелните пукотевици. Сигурно защото не съм 15 годишно момченце. :)
 
Просто не си фен на комиксите :) те филмите / киното не се прави за Европа или Източна Европа. Ние - Европа сме част от пазара - ДА - но около 10% или по - малко. Марвел се цели в милиони фенове на комиксите... и БлокБъстърите също често са на основата на някой комикс.

Това е като Винути - филмите :) или като Рамбо 1-2-3 четеш книгите - и искаш да гледаш филма.

Като Хари Потър - милиарди хора са докоснати.

Проблема е, че в България не купуват кино от срадно ниво или полу-професионално ниво. Не са скъпи филмите - но са супер яки.......... като няма ТОП филми или съм гледал всичко си купувам други - има мега яки филми с бюджет под 300 000 долара............. разпространението им по телевизията не е скъпо. Но тук ротират едно и също и стават досадни.

Естествено, че има шит и в тв-сюжетите. Трябва да има за всяка категория зрители по нещо все пак. Въпросът е, че на база количество, качеството на тв-продукциите е в пъти по-високо.
 
Просто не си фен на комиксите :) те филмите / киното не се прави за Европа или Източна Европа. Ние - Европа сме част от пазара - ДА - но около 10% или по - малко. Марвел се цели в милиони фенове на комиксите... и БлокБъстърите също често са на основата на някой комикс.

Това е като Винути - филмите :) или като Рамбо 1-2-3 четеш книгите - и искаш да гледаш филма.

Като Хари Потър - милиарди хора са докоснати.

Проблема е, че в България не купуват кино от срадно ниво или полу-професионално ниво. Не са скъпи филмите - но са супер яки.......... като няма ТОП филми или съм гледал всичко си купувам други - има мега яки филми с бюджет под 300 000 долара............. разпространението им по телевизията не е скъпо. Но тук ротират едно и също и стават досадни.
То и да си фен, мисля, че лично ще се обидиш ако гледаш Батман срещу Супермен, наистина е много лошо изпълнение, а по принцип съм голям фен на Бен Афлек. :)

И да, проблема си е, че не се купуват хубави продукции. Да не говорим, че дори и да се купят някой ден, те идват със супер закъснение тук, защото им падат явно цените, защото излизат нови, а тези вече са гледани и цената към някоя телевизия за излъчване съответно е по-ниска. Не е да го купиш на премиерния ден. :)

За сериалите говоря. Ще видите кога ще започне да се върти при нас споменатия от мен Силициевата долина. :)
 
Точно! Ей затова ти се чудя кво се правиш на благороден и държиш да им плащаш за гледането, като те дори не знаят, че те има, пък камо ли да се трогнат, че гледаш гратис. :)

Много си прав - не съм фен на комиксите и безцелните пукотевици. Сигурно защото не съм 15 годишно момченце. :)

Аватара ли ми е като на 15-годишен хехехех яко. Детето в мен е живо :) 1978 съм набор. Нека всички са щастливи...
 
То и да си фен, мисля, че лично ще се обидиш ако гледаш Батман срещу Супермен...

Тези филми са за истински фенове @nandibandi - едно време имаше списание / комикс ДЪГА - още имам броеве от тях. Но другите фенове винаги се питат:

- Кой ще победи между Х и Х герой. Вечен въпрос е и вечен спор - спорове из целият интернет.

Та за това се родиха и такива филми и Супермен го уби Батман. После той го съживи и до края на света хахаха.......

Културата на комиксите не може да я заличим с лека ръка.
 
Културата на комиксите не може да я заличим с лека ръка.

Епа нЕма, де. :)
Аз за момента съм намерила това, което ми е нужно в тв сериалите. Дори и не гледам каталога с филми на Замунда, защото в момента се бълва страшно много стойностна продукция при сериалите, която не смогвам да прегледам. Има нови сериали с Тони Колет, Джим Кери, Шон Пен, Тим Робинс и Холи Хънтър... чЕкай да ида в мола за 20 лв, та да гледам как ми се кикотят някакви недоклатени... :D:D:D

Аватарът ти е на пациент на психодиспансера със степен на умствено развитие - 8 години. :D:D Младееш.
 
Сега почнах да гледам Силициевата долина :) @nandibandi @Blinky - там всички са за психодиспансера. То не може нормален човек да постигне велики дела - требе и лудост малко или много :)
 
Сега почнах да гледам Силициевата долина :) @nandibandi @Blinky - там всички са за психодиспансера. То не може нормален човек да постигне велики дела - требе и лудост малко или много :)
Бате, IT-тита, за къде да са? :)
 
Последно редактирано:

Горе