Гледате ли ВИП Брадър 2018?

Тоя Куралагин го видях вчера :) на булеварда. Не ми даде да си направя селфи с него - имал съм вид на атентатор :)
 
Тоя Куралагин го видях вчера :) на булеварда. Не ми даде да си направя селфи с него - имал съм вид на атентатор :)
Т'ва само със снайпер трябва да се снима. :D:D
 
Тоя Куралагин го видях вчера :) на булеварда. Не ми даде да си направя селфи с него - имал съм вид на атентатор :)
:D:D:D

Аз си мислех, че този се държи като ненормален само заради формата, но явно човекът си е луд
 
Последно редактирано:
Кулагин е скандален, но Ванчето Костова ми е топ-а, тая жена е на твърда дрога :D
 
Гала ще се погрижи за Стефан

Стефан се оказа интересен персонаж обаче. Изненадващо, но ми харесва, защото е единственият, който успява да се дистанцира донякъде от масовата истерия. За жалост, женките в сезона са най-лошото олицетворение на жената. Постоянен ПМС ги държи здраво.
 
Стефан се оказа интересен персонаж обаче. Изненадващо, но ми харесва, защото е единственият, който успява да се дистанцира донякъде от масовата истерия. За жалост, женките в сезона са най-лошото олицетворение на жената. Постоянен ПМС ги държи здраво.
След като си влязъл в такъв формат не просто не се дистанцираш от нищо, а и си част от всеобщата простотия. И определено не говори за теб, че си особено успешен, тъй като ако ти стигат парите няма да се подложиш на подобно унижение. Всеки знае какво да очаква от този формат, той всяка година е буквално един и същ, само със сменени имена. Така че нека не се прехласвайте по персонажи, които просто нямат пари в сметките си и опитват всякечски да оправдаят присъствието си там. Същото важи и за измислените певици и журналисти.
 
След като си влязъл в такъв формат не просто не се дистанцираш от нищо, а и си част от всеобщата простотия. И определено не говори за теб, че си особено успешен, тъй като ако ти стигат парите няма да се подложиш на подобно унижение. Всеки знае какво да очаква от този формат, той всяка година е буквално един и същ, само със сменени имена. Така че нека не се прехласвайте по персонажи, които просто нямат пари в сметките си и опитват всякечски да оправдаят присъствието си там. Същото важи и за измислените певици и журналисти.
ДОри да имаш пари, кой отказва още 50-100к да лежи и яде по цял ден.....
 
За съжаление(защото това отразява нивото на назията) това предаване е страхотен boost за славата, а и отделно хонорарите не са никак ниски, така че е съвсем нормално, това, че хората се съгласяват да участват. Ако се добре със психиката и самодисциплината можеш да останеш без да се изложиш, а после като излезеш да си монетизираш славата. А и хонорарите не са малко. За тези хора това е бизнес. Както ти днеска се договаряш да направиш 2 сайта, те се договарят да се изложат публично. На който и от хората тук да предложат, ще се съгласи, ако му удовлетворят финансовите условия, няма какво да се лъжем.

Примерно преди няколко години оня “рапър” Джорджано беше участвал. Не знам колко стоя вътре, ама после с месеци обикаляше да прави халтури по дискотеките които се пръскаха по шевовете. Със сигурност прибра добри пачки, които с бачкане от 8 до 17ч трудно ще спечели. Дано ги е инвестирал подобаващо. Всъщност той май се загуби, явно не му трябва вече да се изляга.
 
За съжаление(защото това отразява нивото на назията) това предаване е страхотен boost за славата, а и отделно хонорарите не са никак ниски, така че е съвсем нормално, това, че хората се съгласяват да участват. Ако се добре със психиката и самодисциплината можеш да останеш без да се изложиш, а после като излезеш да си монетизираш славата. А и хонорарите не са малко. За тези хора това е бизнес. Както ти днеска се договаряш да направиш 2 сайта, те се договарят да се изложат публично. На който и от хората тук да предложат, ще се съгласи, ако му удовлетворят финансовите условия, няма какво да се лъжем.

Примерно преди няколко години оня “рапър” Джорджано беше участвал. Не знам колко стоя вътре, ама после с месеци обикаляше да прави халтури по дискотеките които се пръскаха по шевовете. Със сигурност прибра добри пачки, които с бачкане от 8 до 17ч трудно ще спечели. Дано ги е инвестирал подобаващо. Всъщност той май се загуби, явно не му трябва вече да се изляга.
Прав си, но моята гледна точка е малко по-различна. Ако имаш намерение да обикаляш по дискотеките и да правиш неща в стил чалга като цяло е ок. Но ако правиш бизнес и партньорите ти търсят доверен човек за нещо - надали ще се доверят на някого, който за 10 лева (образно казано) е готов да се продаде. За Ричард, например, форматът е перфектен. Но вземи журналист като Мира - компрометира си цялата кариера по този начин. Човек трябва да мисли дали това няма да са последните големи пари, които ще изкара, защото определено в този формат виждам такива хора. Разбира се, всеки си знае най-добре:)

Пп: Не го чуваш, защото този тип слава е мимолетна. Колкото по-бързо изгрява, толкова по-бързо залязва. Той не предлага нищо ново и интересно, даже напротив - не може дори да пее, което в началото е интересно, но после на всички омръзва
 
След като си влязъл в такъв формат не просто не се дистанцираш от нищо, а и си част от всеобщата простотия.

Не е задължително, дори напротив. Точно в такъв формат един незабележим и бездарен човек може да извлече много позитиви, стига да може да се владее. На фона на всички излагащи се, един умерен и още по-добре - позитивен веселяк изглежда страхотно. Коце-чалгата е най-тъпото парче на планетата на тъпанарите, ама печели два пъти, щото не врещи ''кой ми изяде супичката" за щяло и нещяло, а го дава ларж.

Прав си за сриването на кариерата обаче - напълно! Мира Добрева се наака яко, готвачката също, не че беше кой знае колко известна. Ричард, въпреки всичко ще извлече позитиви с участието си. Хората вече го познават, а това, с което стана известен ще се забрави бързо. Друг е въпросът дали някой ще иска да прави бизнес с човек, готов да бутне и майка си под влака, за да си постигне целта.

п.с. Петко Димитров в никакъв случай не трябва да спечели. Това е типичния бг-селяндур, и го казва човек от село. :) Дребен тарикат и интригант, хванал някаква пияндурка-истеричка да му води битките. Баси мъжете...
 
с. Петко Димитров в никакъв случай не трябва да спечели. Това е типичния бг-селяндур, и го казва човек от село. :) Дребен тарикат и интригант, хванал някаква пияндурка-истеричка да му води битките. Баси мъжете...
Петко е изключително противен, дори като екранно излъчване.
 
Според мен трябва да спечели най-голямото коп..е в тоя ши..н формат, такъв е формата по презумпция, колкото повече ла..а изядеш и колкото повече насе..ш другите толкова повече сеир, толкова повече гледаемост, толкова повече кинти.
За съжаление най-големия ши..няк го изгониха, кой е следващия не го следя редовно и не знам, но най-тъпото ко..ле май е Ричо, въпреки, че май е поумнял и надхитрял, като го гледам в последно време.
Не знам аз лично не издържам на всичките тези го..а, но сеир да има:D
 

Горе