Гледате ли бокс?

Кой мач очаквате най-много?

  • Уайлдър срещу Ортиз

    Votes: 5 45.5%
  • Джошуа срещу Паркър

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
той истинския бой започна след края на цирка :D тоя спорт е интересен при аматьорите, протата го направиха като wwe
 
http://zamunda.net/banan?id=545366&hit=1&t=sport Видяхте ли каква кочина стана преди няколко дни?
Мачът наистина предизвика огромен интерес, доста хора се възползваха от това и направиха доста добри печалби. Конър си заслужаваше загубата и унижението, всеки говори как Хабиб е скочил от клетката и се е сбил с хората на циркаджията, обаче всеки забравя преди това как Конър хвърли стол по един автобус и каза куп други глупости свързани с религията на Хабиб и обиди към баща му... То ясно, че го прави заради интереса, обаче не трябва да се прекалява.

В края на краищата който каквото иска да говори, обаче е факт, че Макгрегър в последните си два мача направи адски много милиони, които ще му останат за харчене до края на живота му, дори ако се откаже сега. Нищо чудно да си спретнат сега един реванш, който Конър не го заслужава, но както винаги парите "говорят".
 
Каква ви е прогнозата за мача Пулев - Фюри? :D Бих казал, че след Кличко, Фюри е втория сериозен противник на Кобрата ( доста по-млад от него, бърз, без загуба ) за Пулев си е доста опасен.
 
Каква ви е прогнозата за мача Пулев - Фюри? :D Бих казал, че след Кличко, Фюри е втория сериозен противник на Кобрата ( доста по-млад от него, бърз, без загуба ) за Пулев си е доста опасен.

"Тайсън Фюри" победи Кличко а Хюи Фюри какъв е брат ли му се пада ?
 
"Тайсън Фюри" победи Кличко а Хюи Фюри какъв е брат ли му се пада ?
Братовчед. Доста си приличат като стил на игра. Обаче Тайсън е доста по-добър от него.
 
Братовчед. Доста си приличат като стил на игра. Обаче Тайсън е доста по-добър от него.
Да, съгласен съм това мнение. Но и гледам, че Фюри доста се е озъбил на Кобрата. Според мен мача е ясен и ще е в полза на нашето момче. Ще се гледа задължително. :)
 
Този мач е малко балъшка работа, далеч по-интересно ще бъде да видим битката между Тайсън и Уайлдър :) Аз съм фен на Тайсън и считам, че е доста по-добър боксьор от Уайлдър, с много добро движение на ринга, интелект и добра техника. Уайлдър разчита на хамалски удари, с които ЕВЕНТУАЛНО да нанесе чист удар. Според мен Тайсън може да го "разхожда" 12 рунда по ринга и безпроблемно да го бие по точки.
 
Кобрата псевдо боксиор.. добре че е домакин да си има самочуствие.. играе мръсно.. удря зад главата... искал да се бие срещу Джошуа, давам му точно 2 миниту и ще е нокаут.. просто никакъв шанс.. какъв бокс е това..
 
Кобрата не е играл толкова мръсно, ползваше наистина доста често клинч, както и Кличко правеше, но от друга страна Фюри си навеждаше прекалено главата и се опитваше да удари Кобрата в главата... Кобрата има много добър ляв прав, само да имаше и повечко сила в дясната... А нея хич я няма...

Много добре се справи срещу 24 годишен висок и неудобен противник, през целия мач не се умори... Знаех си, че като смъкне кг-ми ще играе много по-добре, дано не качва повече от 110 + кг по време на мачове.
 
Значи като играе Пулев или играе националния отбор, изведнъж всички започват рязко да разбират от бокс и футбол....
 
Кубрат клинча, познавате ли го... селски и ужасен бокс за гледане ... само като го доближат и веднага търси клинча, никакво желание или смелост за размяна .. най-тъпият бокс, който може да гледа човек
 
Едно време и Кличко би така Поветкин..... в крайна сметка щом другия боксьор не може да се справи с този стил - значи си е заслужил загубата.
 
Тактиката им беше такава, това не го решава Пулев, решава го Вегнер. Добър - лош, бокса днешно време е такъв, гледа се резултата.

Какво ще кажете за Тервел? На мен лично ми харесва повече, 11 мача, 10 нокаута в първите рундове. След снощи, съвсем няма да си намира съперници :)
 
Кубрат клинча, познавате ли го... селски и ужасен бокс за гледане ... само като го доближат и веднага търси клинча, никакво желание или смелост за размяна .. най-тъпият бокс, който може да гледа човек
Тва е стратегия, бе брат. В тая категория нормално, че ще се пази и ще влиза в клинч.
 
Колко разбирачи... Вие други мачове в тежка категория гледали ли сте? Съвсем нормални са клинчовете и не бива да ви изненадват.

Колкото до евентуален двубой с Джошуа, Кобрата няма шанс, ама никакъв. Ще ми се да се бие с англичето, но не вярвам да издържи повече от 8-9 рунда, тъй като онзи е много пъргав, а и мачът 100% ще е на Уембли.
 

Горе