Гледате ли бокс?

Кой мач очаквате най-много?

  • Уайлдър срещу Ортиз

    Votes: 5 45.5%
  • Джошуа срещу Паркър

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
Нищо кой знае колко странно. Тайсън спечели повече рундове, Уайлдър с двата нокдауна навакса в изоставането. Мен ме е яд за първия нокдаун, защото това бе по-скоро flash knockdown заради загуба на баланс, а не вследствие на удара. Ако не беше той, вероятно Фюри щеше да спечели по точки. Още преди казах, че е много по-добър боксьор от Уайлдър. Да не говорим, че се връща след 2-3 години на ядене на бургери, пиене и кокаин.
 
Нищо кой знае колко странно. Тайсън спечели повече рундове, Уайлдър с двата нокдауна навакса в изоставането. Мен ме е яд за първия нокдаун, защото това бе по-скоро flash knockdown заради загуба на баланс, а не вследствие на удара. Ако не беше той, вероятно Фюри щеше да спечели по точки. Още преди казах, че е много по-добър боксьор от Уайлдър. Да не говорим, че се връща след 2-3 години на ядене на бургери, пиене и кокаин.

и депресия :D
 
Добър бокс са направили Тайсън Фюри и Уайлдър. Не успях да го гледам, но от коментарите, големи емоции е имало. Фюри голяма психика има този човек. :)
 
Да, мача беше супер. Втория нокдаун беше уникален. Втори удар от въздуха, докато Фюри пада, много добре :) Никой не вярваше, че ще стане, ама стана... Корава е свинята! И двамата са ми много симпатични, така че все едно, даже по-добре, че така стана.

Добър бокс са направили Тайсън Фюри и Уайлдър. Не успях да го гледам, но от коментарите, големи емоции е имало. Фюри голяма психика има този човек. :)
 
Джошуа е готин боксьор. Таисън фюри може да е всякаквъв, но за мен от всички топ в момента има най-добра психика, а и тя е много важна. Уайлдър има много яко нападение, ма много се хвърля или поне се хвърляше, защото на 32+ вече е малко по-разумен. Т.е липсва му защита и психика малко или много. Джошуа държи фронта яко. Гледах няколко мача, носи на удари, с Кличко малко позалитна, но стана и продължи. Джошуа има от всичко по-малко, само да не се надценява много и ще е ок.
 
Принципно съм фен на бокса като цяло, но от доста време не отделям време да гледам и не съм в течение с нещата. Както и нямам сериозни наблюдения върху известните боксьори, Но от това което съм гледал конкретно за джошуа, мисля че освен дисциплина за комплексна игра, може би най силното му оръжие е тялото. Той е силен в цялото тяло и почти всеки удър му е създаден от цялото тяло. Перфектно се държи на ринга - така, че да разпредели силите си максимално ефективно дори за 12 рунда
 
Цял живот тренировки и супер тяло, идва дебелия от дюнерите и те пребива като куче. :)

61695052_342935109746912_1402181336084512768_n.jpg
 
След тая победа, най-после ще ходя с гордо виснал шкембак по плажа ;D
 
"Дебелия от Дюнерите" тренира бокс от 6 годишен, въпреки тлъстините се движи много бързо в атака, като същинска мечка. Вариятивността в ударите му е много голяма, а най-ми хареса след "уж" тежък удар от Джошуа как отвръщаше бързо с по няколко удара. Гледайте записа и ще видите, че този мач не е нагласен както мнозина се опитват да го изкарат.
Просто фитнес негрото дето му казваха да прави 2 леви и дясна не можа да отговори по никакъв начин на играта на "мексиканеца"

ПС: И предните опоненти на негрото го разколебаваха, но явно нямаха куража да го довършат
 
Винаги съм знаел, че Джошуа е със "стъклена брадичка" и слаб характер. Това си пролича и с Кличко и с Поветкин, въпрос на време беше да се случи, това което се случи. След първия нокдаун си беше замаян и уплашен до края. За нагласено нещо, дума не може да става. Който следи бокса и състезателите от топ 10, едва ли е изненадан от тази развръзка, това си беше предизвестено. Че и се предаде накрая идиота, сякаш не помня някой боксьор от тоя калибър да се е отказал на краката си...
 

Горе