Гледате ли бокс?

Кой мач очаквате най-много?

  • Уайлдър срещу Ортиз

    Votes: 5 45.5%
  • Джошуа срещу Паркър

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
Винаги съм знаел, че Джошуа е със "стъклена брадичка" и слаб характер. Това си пролича и с Кличко и с Поветкин, въпрос на време беше да се случи, това което се случи. След първия нокдаун си беше замаян и уплашен до края. За нагласено нещо, дума не може да става. Който следи бокса и състезателите от топ 10, едва ли е изненадан от тази развръзка, това си беше предизвестено. Че и се предаде накрая идиота, сякаш не помня някой боксьор от тоя калибър да се е отказал на краката си...
не се предаде а бавеше времето нарочно да се усвести ама.....
 
На повторението се видя че при 4-тия нокдаун Джошуа си беше изплюл гумената защита на зъбите и рефера му я прибра, после се опита да му я даде, ама афро-британеца не разбра какво му говорят и мача се прекрати
 
На повторението се видя че при 4-тия нокдаун Джошуа си беше изплюл гумената защита на зъбите и рефера му я прибра, после се опита да му я даде, ама афро-британеца не разбра какво му говорят и мача се прекрати
Много добре си разбра ама правеше цигански номера да спечели секунди да си поеме въздух.
 
Никога, ама никога не подценявай боксьор от Мексико. Златно правило в бокса.
 
Коя българска телевизия ще се бръкне толкова дълбоко? То на огромни чуждестранни телевизии не са оставени никакви шансове, та тук някой ще го даде на нашите. :D
Иначе, доколкото знам, тия DAZN имат ексклузивни права над срещата и тя няма да се предава по нито една друга платформа/телевизия (разбира се, с изключение на пиратските стриймове).
 
Утре в ютубата ще гледаме, спокойно.
 
Само там ли ще го дават. Някой някакъв стриим? Тъпа работа отново. ;) Нашите е ясно, че няма да го купят, ми поне тия не го ли препродават това излъчване? Що за бизнес модел? Нали после ще бъде качено така или иначе.
 
Тея са много яки имат 27м трафик, по 2 лв на човек и са те.
 
Ще има и пиратско, ама сигурно на 360p, вървящо с 5 минути закъснение и насичащо през 30 сек.
3 лв. си е смешна цена за едномесечен абонамент, който позволява и гледането на още няколко боксови срещи на високо ниво, които ще се предават отново там.
 
Иначе, доколкото знам, тия DAZN имат ексклузивни права над срещата и тя няма да се предава по нито една друга платформа/телевизия (разбира се, с изключение на пиратските стриймове).
Ама на безумна цена.
 
От друг форум:
DAZN ще излъчва цялата гала със всичките мачове, като прякото предаване започва в 20:00 ч. българско време. Можеш да регистрираш профила си на до 6 различни устройства, но едновременно може да гледаш само на 2 от тях.
Ако пуснеш DAZN на трето устройство по едно и също време с останалите 2, едно от другите 2 ще спре да работи докато е пуснато третото.
 
Само там ли ще го дават. Някой някакъв стриим? Тъпа работа отново. ;) Нашите е ясно, че няма да го купят, ми поне тия не го ли препродават това излъчване? Що за бизнес модел? Нали после ще бъде качено така или иначе.

Има официален стрийм, който ти гарантира безпроблемно гледане за 3лв, в HD формат на цялата гала + достъп до други мачове, ако си фен на бокса. Какво повече може да искаш? Същото, ама ако може пиратско без да си платиш?

Или за предпочитане е някоя бг телевизия, която за да си изплати правата ще спира за реклама след абсолютно всеки рунд, докато ефбет и подобните не ти се принтират в мозъка?
 
В крайна сметка за какво плащаме на Домуса по 10 лв. на месец?

Със сигурност не за всички спортни събития на планетата. Дори и предишните боксови мачове, които са излъчвали по диемата бяха с описаната по-горе схема - бъкани от реклама на всеки рунд, което е смешно за платена телевизия. Все едно ХБО да ти пуснат реклами.
 

Горе