Гледате ли бокс?

Кой мач очаквате най-много?

  • Уайлдър срещу Ортиз

    Votes: 5 45.5%
  • Джошуа срещу Паркър

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
Страхотен Кубрат. Обаче на тея ъперкъти трябваше да бяга с 300, а не да се прави на мъж.
Определено имаше шанс.
 
Нямаше никакъв шанс. Кобрата си е един позьор без уважение към противника. Само с плезене и циркаджийски номера не става. Това не е концерт на Андреа. Изложи цялата нация с просташкото си държание, не със загубата.
 
Нямаше никакъв шанс. Кобрата си е един позьор без уважение към противника. Само с плезене и циркаджийски номера не става. Това не е концерт на Андреа. Изложи цялата нация с просташкото си държание, не със загубата.
Не го приемай като заяждане, но на базата на какво стигна до извода , че нямаше никакъв шанс? Би ли обяснил?
 
Просто Джошуа е уникален, супер бърз, супер силен и много техничен, а и тези ъперкъти... Аз не мисля, че има кой да му изкара повече от 3 рунда в тоя му вид. Ако някой си мисли, че посредствен боксьор може да изкара повече от 2 рунда на този, значи нищо не разбира от бокс. Кубрат се представи достойно, просто този е извънземен. Иначе познах за коравата българска кратуна, повечето щяха да са приключени при първия нокдаун още, ама не и нашия :)
 
Просто Джошуа е уникален, супер бърз, супер силен и много техничен, а и тези ъперкъти... Аз не мисля, че има кой да му изкара повече от 3 рунда в тоя му вид. Ако някой си мисли, че посредствен боксьор може да изкара повече от 2 рунда на този, значи нищо не разбира от бокс. Кубрат се представи достойно, просто този е извънземен. Иначе познах за коравата българска кратуна, повечето щяха да са приключени при първия нокдаун още, ама не и нашия :)
Точно такъв Джошуа изобщо не го виждам с/у Фюри аз. При оня такива ъперкъти най-вероятно изобщо няма и да влязат дори, предвид колко е дълъг и как не пуска на близко. А да не говорим, че той по принцип си държи главата по едни такива извънземни начини, дето такъв удар трудно ще го уцели.
 
Нямаше шанс просто, много дълги ръце тоя
Едно време и Тайсън нямаше дълги ръце ама имаше силата да праща такива с физиката на Джошуа да спят рано. За жалост Кубрат просто нямаше как да го направи това , все пак 2 опита за световна титла си е успех за бг. Сигурно ще се пенсионира след тоя двубой.
 
  • Like
Реакции: N1ck
Не го приемай като заяждане, но на базата на какво стигна до извода , че нямаше никакъв шанс? Би ли обяснил?
Ако си гледал мача не виджма защо задаваш такъв въпрос. Нашия излизе помаха с кунките наляво надяно и си седна на задника. Самият той е бил наясно, че отива там да яде бой и да лапне едни милиони. Направиха шоу за зрителите. Пулев се държа както винаги като селяк и айде с Wizz Air утре се прибира.
 
Последно редактирано:
Да благодарим на рефера за така удовлетворителното шоу.
На няколко пъти викам ще спре мача, обаче не. Бой!
 
Нямаше никакъв шанс. Кобрата си е един позьор без уважение към противника. Само с плезене и циркаджийски номера не става. Това не е концерт на Андреа. Изложи цялата нация с просташкото си държание, не със загубата.
И на кой концерт плащат по 5 млн. паунда?
 
И на кой концерт плащат по 5 млн. паунда?
Никой не говори за парите, а за селското държание на Пулев. Никой не го обвинява, че е загубил. Джошуа му го каза, по-малко приказки, повече работа...
 
Никой не говори за парите, а за селското държание на Пулев. Никой не го обвинява, че е загубил. Джошуа му го каза, по-малко приказки, повече работа...
Ей пич, това не е Олипиада. Това е ШОУ! Това са пари. Май нищо не знаеш за профи-бокса.
 
Ей пич, това не е Олипиада. Това е ШОУ! Това са пари. Май нищо не знаеш за профи-бокса.
Голямо шоу беше, как наш Ганя изяде шамарите. Сега ще ходи да се пери по дискотеките в София.
 
Голямо шоу беше, как наш Ганя изяде шамарите. Сега ще ходи да се пери по дискотеките в София.

Няма дискотеки :(

Иначе според мен Тервел е доста по-добър боксьор от Кубрат, но тежката контузия преди години му изигра лоша шега, иначе до сега да е топ.
 
Няма дискотеки :(

Иначе според мен Тервел е доста по-добър боксьор от Кубрат, но тежката контузия преди години му изигра лоша шега, иначе до сега да е топ.
Колко е топ си личи на мач с топ противник.
Кубрат се видя колко е топ с/у Кличко и Джошуа.
Тервел - срещу Юсик.

Да биеш други посредствени тюфлеци не е признак за топ качества. Добри боксьори, но не и в горните 10%.
 

Горе