Голфа и Господ го пази ;)

От: Голфа и Господ го пази ;)

Ама че работа :) е, тоя е голям късметлия!
 
Имах същия голф 3, но този е GL, а моя беше GT. Не е лоша машината. Моя не го пазеше никой. Некви хейтъри беха го минали с ключ по цялата му дължина, през вратите, че и от двете страни, да се сеизмерно.

Хубава кола, готини спемени. :)
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

Има двигател има проблем, няма двигател няма проблем :D:D:D:D
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

Golf 2 gt Ей това ми беше първата кола и мога да кажа, че ако не бях я продал сигурно още щеше да държи. :)
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

Имаше някаква песен "Golf 2 GTI Пуши и върви"... :D:D:D:D
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

Преди около 15 години се прибирам и гледам пред блока в локалното един ми спрял на любимото място - псувах половин час - паркирах зад него бях много скапан и му ударих един следобеден сън през това време се вдигна една от най големите бурии в София - по големите я помнят бутна покриви и тн. Излизам на вънка и гледам тополата паднала и оня пред мене на две го смазала през тавана.
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

Преди около 15 години се прибирам и гледам пред блока в локалното един ми спрял на любимото място - псувах половин час - паркирах зад него бях много скапан и му ударих един следобеден сън през това време се вдигна една от най големите бурии в София - по големите я помнят бутна покриви и тн. Излизам на вънка и гледам тополата паднала и оня пред мене на две го смазала през тавана.

Ахахха .. не е смешно .. че му се строшила колата на чивека .. ама ти само псува ли или клетва му удари че ти спрял на мястото :D
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

Е, ти място с табелка ли си имал бе човек? И аз се дразня, като са ми заети местата, ама осъзнавам, че не са мои лични а обществени и всеки има право да ги ползва....и най- се дразня някакви селски типчета в единия квартал където имам апартамент като почнат да поставят туби от по 10л с вода да си пазят местата.

Иначе за голф 3 имал съм 1.9 GTD железен - падна дърво на предния капак - нищо му нямаше - голямо дърво беше, само две точици останаха....помня като му разглобих вратите по цялата дължина на колата точно на средата имаше арматурно желязо кръгло и дебело бая.
 
Последно редактирано:
От: Голфа и Господ го пази ;)

Написах любимото ми място - не виждам проблем да имаш любимо място и да се ядосваш когато някой спре там ??? и Голфове не карам
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

Първата ми кола беше голф 2 с големия джам и широката броня + лятна жанта + музиката свадба:) 88 година. Карах я от 99 до 2001. Някъде тогава си купих и жи ес ем Ериксон Т 28 .... баси гъзара бях:) Що девойки минаха през голфа тогава ... Сякаш беше вчера ... най-обичах с голфа на Епсилон (кой от Варна го помни?) ключовете на масата, зипото, парламента, Ериксона, АБСОЛЮТА и купата с лед .... Ех, младост, младост ...
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

"паркирах зад него" това го изтълкувах, че си го запушил. Сега на второ четене мисля, че имаш предвид, че си паркирал на друго място зад него - сори.
 
Re: От: Голфа и Господ го пази ;)

Голфове не карам
Аз ги карам. Даже мислех следващата ми кола да бъде Golf 5-ка, чипосана, като онази от NFS Carbon:

[video=youtube;07z3o6-MXVo]http://www.youtube.com/watch?v=07z3o6-MXVo&feature=rel[/video]

Както вика един приятел - цепеняк. :)
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

Голфаджиите събрахте се хаха. ::mrgreen: Аз хич не ги харесвам тея голфове, всеки втори селски газар такава кара. Понеже съм гад ша ви разваля темата от толкоз голфове поне една хубава кола да има хаха:D

[video=youtube;rEA-7YdjF8Y]http://www.youtube.com/watch?v=rEA-7YdjF8Y[/video]

Ще ме прощавате, че ви бъзикам ама един авер има голф и според него туй е на убавата кола у свето и не се сдържах. Как беше оня лаф пред голфо всички са бавни и пред винкело всички са равни. :D

Такова ауди бих си взел ако живеех в бяла държава ама за тук ще ми е жал да го карам по нашите калдаръми.
 
Последно редактирано:
Re: От: Голфа и Господ го пази ;)

Голфаджиите събрахте се хаха. ::mrgreen: Аз хич не ги харесвам тея голфове, всеки втори селски газар такава кара. Понеже съм гад ша ви разваля темата от толкоз голфове поне една хубава кола да има хаха:D

[video=youtube;rEA-7YdjF8Y]http://www.youtube.com/watch?v=rEA-7YdjF8Y[/video]

Ще ме прощавате, че ви бъзикам ама един авер има голф и според него туй е на убавата кола у свето и не се сдържах :D

Такова ауди бих си взел ако живеех в бяла държава ама за тук ще ми е жал да го карам по нашите калдаръми.

Бате, и това е голф, ама маскиран и по-скъп. :)
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

Аудито е Голф с ентелект :)
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

Ауди на кого е собственост :)? А?
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

Аудито е Голф с ентелект :)
Точно! Имах и голф 4 и правих бартер с доплащане за ауди а 3 и мога да кажа, че все едно караш една и съща кола!
 
Re: От: Голфа и Господ го пази ;)

Точно! Имах и голф 4 и правих бартер с доплащане за ауди а 3 и мога да кажа, че все едно караш една и съща кола!
Еми то е една и съща кола, за това имаш това чувство. Двигателите са 1:1, само визията, окачването от части и всичко ако се плаща е по 2. Всичко друго си е с любов от WV. :)

Но съм повече от съгласен, че Аудитата ги пипат повече от към дизайн - вътрешен и външен.
 

Горе