Голфа и Господ го пази ;)

От: Голфа и Господ го пази ;)

Точно! Имах и голф 4 и правих бартер с доплащане за ауди а 3 и мога да кажа, че все едно караш една и съща кола!
Ами че то А3 и ГОЛФ са си една и съща кола, това е факт и го пише навсякъде ...
 
От: Голфа и Господ го пази ;)

Голфа си е супер готина количка. много ме е яд, че си продадох тройката! Не е ли слънце http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/7630_1145017623880_1180688392_369735_2428939_n.jpg
След това имах г4 - пълна скръб е. Сега имам друга марка кола - еми гадна е бре!
Първата любов и първата кола не се забравят :D

Тука се събрахме голфаЖиите и някой спомена за ауди, че по ги изпипвали като дизайн отвътре и отвън. Само ще покажа две снимки от стария ми голф и от аудито ми, което мисля да сменя след някой месец, че много ме дразни.
Голфа отвътре http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/21541_1246375437762_1180688392_584215_4509142_n.jpg с няколко години по-стар, аудито отвътре http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hpho...2761776579_1180688392_2153992_329297758_n.jpg - аудито за мен е отврат в сравнение с голфчето! За седалките не говоря даже, голфовските бяха жестоки. Като вървеж голфа това ауди (125коня) направо сигурно го разцепва, вървеше много повече и много стегнато, дупки, бордюри, нема за него проблем. С А3-ката мина ли през дупка ми става зле, освен, че и частите са 3 пъти по скъпи...
Аз съм стар голфаджия и бих си купил същия, стига да намеря същия мотор ADY със същия салон, ама няма нещо такива. :D
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Голфа и Господ го пази ;)

Бате, и това е голф, ама маскиран и по-скъп. :)

Абе голфа с четерите кръга по ми харесва. С един приятел сравнявахме неговия пасат и моето ауди имат прилики из чаркалаците ама мен някак си не ми е тръпка да карам пасат. :)
 
Re: От: Re: От: Голфа и Господ го пази ;)

Абе голфа с четерите кръга по ми харесва. С един приятел сравнявахме неговия пасат и моето ауди имат прилики из чаркалаците ама мен някак си не ми е тръпка да карам пасат. :)
Абе аз чудих между пасат 6 и тойота авенсис, както и голф 5, ама надделя тойотата. :)

Не е зле и пасата, да ти кажа. Сега 7цата е добра, ама леко още държи цена. Да не говоря за пасат цц. :)
 
Re: От: Голфа и Господ го пази ;)

Голфа си е супер готина количка. много ме е яд, че си продадох тройката! Не е ли слънце http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/7630_1145017623880_1180688392_369735_2428939_n.jpg
След това имах г4 - пълна скръб е. Сега имам друга марка кола - еми гадна е бре!
Първата любов и първата кола не се забравят :D

Тука се събрахме голфаЖиите и някой спомена за ауди, че по ги изпипвали като дизайн отвътре и отвън. Само ще покажа две снимки от стария ми голф и от аудито ми, което мисля да сменя след някой месец, че много ме дразни.
Голфа отвътре http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/21541_1246375437762_1180688392_584215_4509142_n.jpg с няколко години по-стар, аудито отвътре http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hpho...2761776579_1180688392_2153992_329297758_n.jpg - аудито за мен е отврат в сравнение с голфчето! За седалките не говоря даже, голфовските бяха жестоки. Като вървеж голфа това ауди (125коня) направо сигурно го разцепва, вървеше много повече и много стегнато, дупки, бордюри, нема за него проблем. С А3-ката мина ли през дупка ми става зле, освен, че и частите са 3 пъти по скъпи...
Аз съм стар голфаджия и бих си купил същия, стига да намеря същия мотор ADY със същия салон, ама няма нещо такива. :D

Ауди а3 беше старата ми кола... (2005 си го бях купил) ама не беше с червеникавия десен на седалките :)... може да обвиняваш предния собственик че ги е поискал такива.... относно голфа и аудито кое колко е пипнато по салона, ако не си виждал голф с такива седалки като стария ти, може предния собственик да е доплатил за рекаро салон и не може да го сравняваш със стоково ауди (трябва със С-лайн да ги сравняваш за който пак предния собственик е доплатил -затова се гледа не само отвън като се избира)... Иначе аудитата има ел прибиращи се огледала (май с доплащане че съм виждал и без но моето имаше) електронен тракщън, спирачен асистент ЕБД, много ескртри за такъв клас кола от тези години... Относно цената на частите няма разлика между а3 и голф 4 те са едни и същи, даже може да ходиш по магазините може да искаш части за четворка и смело си казваш трите букви на двигателя и размера на мотора и че си голф (ако продавачите са такива че гърбят тези с аудитата) и няма да има разлика в цените... ама какви части тази кола е почти нечуплива и никога не ме оставяла...

относно вървежа незнам голф троиките колко са по леки от аудитата а3 но ADY го проверих че е 2000 115 коня значи това е по голям двигател с 10 коня по малка мощност от 1.8 - 125 но и максималния въртящ момент е по ниско (около 3000 оборота даже някъде пишеше 2700 - там колите най силно дърпат) и го усещаш че повече да върви... аудито трябва да го държиш в обороти за да го усещаш че върви така поне 4000 :) (като бмв) (изхода е да го чипосаш) нищо че резултата от чипосване не като да сложиш чип на турбо версията или на дизел пак се усеща и не е толкова много пари :)

освен това въпроса е колко кончета са поумрели понеже е стара кола (моето се отпуши много) като смених, кабели свещи, Горивен филтър - много важно понеже в бг са ни качествени горивата и не кръщават бензина по бензиностанциите (ама друг път) и не може да изкарва по 50 000 киломерта на всеки 15 хил го сменях - през смяна на масло) и махнах катализатора... :) а и от време на време сипвах добавка за чистне на инжекциона пак заради кръстения бензин (на лики моли за инжекцион) а и като ти светне резервата сипи 100 октана (от на шел ви паур реисинга бях най доволен) дори и да е за малко пари няма да го познаеш какво ще почне да прави :)
 
От: Re: От: Re: От: Голфа и Господ го пази ;)

Абе аз чудих между пасат 6 и тойота авенсис, както и голф 5, ама надделя тойотата. :)

Не е зле и пасата, да ти кажа. Сега 7цата е добра, ама леко още държи цена. Да не говоря за пасат цц. :)

Не съм казал, че са лоши коли просто дизайна на Ауди ми е по-красив. Иначе на Vw най ми харесва Touareg-а. Авенсиса и те на са лошо аз щях да вземам една 2007 мисля, че беше една голяма такава ама много ме разиграваха ще я продам, няма да я продам и увяхна.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Голфа и Господ го пази ;)

Не съм казал, че са лоши коли просто дизайна на Ауди ми е по-красив. Иначе на Vw най ми харесва Touareg-а. Авенсиса и те на са лошо аз щях да вземам една 2007 мисля, че беше една голяма такава ама много ме разиграваха ще я продам, няма да я продам и увяхна.
ОО, да и аз се кефя много на Туарега, даже ми е в списъка "следваща кола" и много повече му се радвам от Q7. Не знам защо, но по ме радва. Мдаа, много е добра авенсиса и съм много щастлив, че си я взех нея. И мен тама ме гъбаркаха за голф 5 и увиснаха терикатите. Нека им е гадно сега. :)

Аз ако ще си взимам Ауди някой ден, определено ще е А6 ама с хубавия фейст лифт. Друго не ме радва от Ауди. :) А да, радва ме, радва ме някоя силиконена заспа в А1, това е момента, в който получавам организъм.

И за да похваля и голфаджийте, като бившето аз, ще споделя за случкава, която се запечата в съзнанието ми. Чакайки на спирката, преди може би 5-6 години, когато Голф 3 беше хита на сизоня, видях как един черен наточен автомобил, за когото говоря, минава с надута чалга (ако не се лъжа беше Петра или нещо такова, абе брутално беше). Шофьорът гол до кръста, а на седалката до него навигатор му бе надоваема секс кукла с руса перука. Мина бавно, с което доказа, че търси внимание. Еее, получи го. Голям слях настана на спирката. :)
 

Горе