Голям проект с много клиенти

dogbrand

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
На кратко, става дума за голям сайт, не като посетители а като паричен поток и печалби. През изминалата година е реализирал значителна печалба.
Проекта който продаваме не е свързан с мен, аз съм само консултант по продажбата.
Причината поради която се продава е, че клиента иска да излезе от инвестициите си в България, и да напусне страната по лични причини.
Моля имайте в предвид, че става дума за наистина доста сериозен бизнес, които може да се развива в страната, но ще изисква сериозни ангажименти по отношение на работата.
Сумата която се очаква от евентуалният купувач е пет цифрена.
Моля ако някой има интерес, да ми пише на лична.
Данни ще предоставя само на хора които преценим, че са сериозни.
Можем да предоставим достъп до Analytics за да проверите как стой сайта в Интернет, и към данъчните декларации от миналата и тази година.
По конкретни данни ще предоставим при заявен интерес.

Домейн Име | URL: Ще бъде съобщен допълнително
Приблизителна Цена: 15000
Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 2009/2012
Уникални Посетители за Месец: до 5000<br /><br />Page Rank: 3
Уникално Съдържание: Да
Система: Къстъм
Дизайн: Къстъм
Начини на Плащане: По банков път
Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА - при запитване
 
От: Голям проект с много клиенти

Ако прецените може да ми изпратите сайта и малко инфо на ЛС
 
От: Голям проект с много клиенти

Здравейте,

Тъй като няколко човека ме попитаха, до понеделник ще изготвя презентация с основите неща. Които могат да се проверят публично. След това ще направим short list на сериозните предложения и от там на татък ще говорим.
Трябва да отбележа, че проекта е наистина сериозен и има известна офлайн част. Не е нещо което може да вършите между другото.
Надявам се, че в понеделник ще мога да задоволя интереса на всички заинтересовани.
 
От: Голям проект с много клиенти

Не мога да преценя дали имам интерес без да знам в каква посока е бизнеса.
 
От: Голям проект с много клиенти

И аз се интересувам. Моля изпратете ми повече информация.
 
От: Голям проект с много клиенти

Здравейте,

В момента подготвям презентация за проекта. В понеделник ще я предоставя на всички заинтересувани. В нея ще дам повече информация и статистики.
 
От: Голям проект с много клиенти

ех, този 1 април :)
 
От: Голям проект с много клиенти

ако може и на мен повече информация.
Мерси!
 
От: Голям проект с много клиенти

Интересува ме, каква е тематиката на сайта?
Благодаря!
 
От: Голям проект с много клиенти

Всъщност темата е от 31.03 :) И не е първо априлска шега:) В момента подготвям представяне на сайта, което ще кача да го прегледат хора които имат интерес.
Сайта е в сферата на логистиката и доставките, като има и офлайн част.
Ще кача по подробна информация в понеделник.
 
От: Голям проект с много клиенти

Две мои любими теми онлайн бизнес и логистика... иска ми се повече инфо и на мен.
Разгледах блога на човека вдъхва доверие разчитам че става дума за нещо наистина интересно.

Дано не става дума за доставки от чужбина за 2 лв. кг че станаха доста такива а и с доста под обявената сума може всеки от нас да го стартира това.
 
От: Голям проект с много клиенти

Аз също имам интерес, когато си готов и имаш жаление прати ми информация.
 
От: От: Голям проект с много клиенти

Две мои любими теми онлайн бизнес и логистика... иска ми се повече инфо и на мен.
Разгледах блога на човека вдъхва доверие разчитам че става дума за нещо наистина интересно.

Дано не става дума за доставки от чужбина за 2 лв. кг че станаха доста такива а и с доста под обявената сума може всеки от нас да го стартира това.
За това става дума. Колкото до стартирането, да може да се стартира с доста по малка сума от 2000 лв. Но тук става дума за работещ бизнес с реални печалби и установена инфраструктура, партньорства и т.н.

Дали цената е добра или не, всеки си решава за него :)

Пускам и обобщената информация за сайта. Истината е, че от две фирми от бранша проявиха интерес. Ще помоля адмиистратора да затвори темата, а когато има развитие аз ще пиша.

А ето и обещаните данни:
http://dox.bg/files/dw?a=1fd92279d0
 
Последно редактирано:
От: Голям проект с много клиенти

Некоректна заявка.
Грешно е URL-то може ли работещо?
Благодаря.
 
От: Голям проект с много клиенти

ДОбре че даде линка към докса, че как да инвестирам в нещо което не знам каква е основната дейност. По-горе споменаха некви неща аз друго заключение си направих, но това не е за мен.

Пожелавам ти, dogbrand, да се увенчае оферта с успех
 

Горе