Гордеетж че сте българи?

leon5star

New Member
Кога за последно се срамувахте, че сте българи?

пс.Админите оправете заглавието-Гордеете ли се, че сте БЪЛГАРИ!
 
От: Гордеетж че сте българи?

Кога за последно се срамувахте, че сте българи?

пс.Админите оправете заглавието-Гордеете ли се, че сте БЪЛГАРИ!

Например в момента ме е срам, като ти гледам правописа. Как успя да допуснеш толкова много правописни грешки в тема с подобно заглавие?
 
От: Гордеетж че сте българи?

Никога не ме е било срам, че съм българин. Не вярвам, че и нещо може да ме накара да се срамувам. Нито пък е лесно някой да ми втълпи, че е нужно да ме е срам. Аз съм горд!
Авитохолъ житъ лѣт. ҃т. рѡд ему Дуло. а лѣт ему дилѡмъ твирем. Ирникъ. житъ лѣт. ҃ри. рѡд ему Дуло. а лѣт ему дилом тверимь. Гостунъ наместникь сьï два лѣта. рѡд ему. Ерми. а лѣт ему дохсъ. втиремь. Курт: ҃ѯ лѣт дръжа. рѡд ему Дуло. а лѣт ему шегоръ вечемь. Безмеръ ҃г. лѣт. а рѡд сему Дуло. а лѣт ему шегоръ вемь. сii ҃е кнѧз. дръжаше кнѧженïе обону страну Дунаѧ. лѣтъ. ҃ф.҃еі. остриженами главами. И потѡм пріиде на страну Дунаѧ. Исперих кнѧз тожде и доселѣ. Есперих кнѧз. ҃ѯа лѣт. рѡд Дуло. а лѣт ему верени алем. Тервен. ҃ка. лѣто. рѡд ему Дуло. а лѣт ему текучитем. твирем. ҃ки. лѣт. рѡд ему Дуло. а рѡд ему дваншехтем. Севаръ. ҃еі. лѣт. рѡд ему Дуло. а лѣт ему тохалтом. Кормисошь. ҃зі. лѣт. рѡд ему Вокиль. а лѣт ему шегоръ твиремь. Сïи же княз измѣни рѡд Дулов. рекше Вихтунь. Винех. ҃з. лѣт. а рѡд ему Ѹкиль. а лѣтъ ему имаше Горалемь. Телець. ҃г. лѣта. рѡд Ѹгаинь. а лѣт ему соморъ. алтемь. И сïй иного рад. Ѹморъ. ҃м. днïи. рѡд ему Ѹкиль а ему дилѡм тоутѡм.
Знам кои са Аспарух, Омуртаг, Крум, Борис, Симеон, Калоян, Асен, Тонгара, Перун, Дионисий, Орфей.. зная кои са моите дядо и пра дядо .. зная за битката при Сливница и Дойран, също и за Ахелой и Онгъла.. зная и хронологията им нищо ,(че докато пиша ми идват в непонятен за мен разбъркан ред..

Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.
 
От: Гордеетж че сте българи?

Никога не ме е било срам, че съм българин. Не вярвам, че и нещо може да ме накара да се срамувам. Нито пък е лесно някой да ми втълпи, че е нужно да ме е срам. Аз съм горд!

Знам кои са Аспарух, Омуртаг, Крум, Борис, Симеон, Калоян, Асен, Тонгара, Перун, Дионисий, Орфей.. зная кои са моите дядо и пра дядо .. зная за битката при Сливница и Дойран, също и за Ахелой и Онгъла.. зная и хронологията им нищо ,(че докато пиша ми идват в непонятен за мен разбъркан ред..

Бравос!!!
само дето ме досрамя като прочетох този сайт
Лицата на белите мангали

и видях клипа

[video=youtube;o8k-3Nrj1I8]http://www.youtube.com/watch?v=o8k-3Nrj1I8[/video]
 
От: Гордеетж че сте българи?

макар и да не съм изцяло българин, днес бях на едно готино място и се почувствах патриотично.
Обичам да пътувам много и съм обиколил почти всичко в България, хубава страна с кофти хора - бразилците развалят всичко!

ето снимки от днешното ми пътуване:
IMG_1261.jpg
IMG_1286.jpg
IMG_1289.jpg
IMG_1242.jpg

Жалко и тъжно за Левски и всички други велики хора, дали живота си за тази страна, която сега се управлява от такива продажници и боклуци като политиците днес. Но това, едни остават в историята с делата си и са велики во веки, други като бойковци, станишевци, царчета някакви отиват на бунището на историята и никой не ги помни и след 1 година щото са просто боклуци.

Вие какво мислите
 
От: Гордеетж че сте българи?

Жалко и тъжно за Левски и всички други велики хора, дали живота си за тази страна, която сега се управлява от такива продажници и боклуци като политиците днес. Но това, едни остават в историята с делата си и са велики во веки, други като бойковци, станишевци, царчета някакви отиват на бунището на историята и никой не ги помни и след 1 година щото са просто боклуци.

Вие какво мислите

Ми аз мисля, че Левски е казал:

ОТ "Нареда" "Българи, турци, евреи и прочие ще бъдат равнопоставни във всяко отношение - било във вяра, било в народност, било в гражданско отношение, било в каквото било"

Ще избегна обобщенията и коментарите (защото съм пил, а не ми се спори с Ред) зная и легендата за обесването му :

Кажи ми нещо, Джингиби, знаеш ли защо от Къкрина до София те пазеха само три заптиета?
- Не знам, ага.
- Аз така заповядах. Можех да пратя 300, аз обаче пратих трима. И знаеш ли защо? За да могат твоите арапи да им скочат отгоре и да те освободят. Видя ли, никой не ти помогна, а се кълняха в теб. Ха сега, да видиш, Джингиби, за кой народ си тръгнал курбан да ставаш...

Бъдете българи, патриоти и родолюбци, но не изкривявайте историята. Аз мразя БКП заради това, не заради ТВО - тата в Куциан, Скравена и Белене, не заради разстрелите на Червена могила.. а заради изкривяването на истината..

Помнете миналото, за да знаете бъдещето! Щнур за бат бойко!
 
От: От: Гордеетж че сте българи?

Не помня повече от 3 дни, явно е било отдавна
Що преди два дни какво стана? Не вярвам, че си запомнил .. и най - вече че си научил нещо то това ..
 
От: Гордеетж че сте българи?

Е няма такава паплач:)
 

Горе